Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    Здравейте!Преди два дни взех един HTC ONE mini.Харесва ми играчката но не мога да си настроя бърз достъп до контакти.Андроида е 4.4.2.Ако трябва да търся някой да му звънна, трябва да вляза в "контакти" и да търся нужния контакт.Малко досадничко.Някак си не става да си турна по-важните ми на дисплея примерно.Ръчкам го вече два дни,разбрах по сложни неща, но това-йок!Да добавя че до андроида се докосвам за пръв път.
    Инсталирай си от маркета exdialer https://play.google.com/store/apps/d...t.dialer&hl=en и си готов има и бързи набирания (цифрите от 2 до 9) има и бързо търсене Т9 при това показва лога и първо показва по-често използваните - Безценно!

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Здравейте колеги. Не мрга да намеря откъде се контролира автозапуска на приложенията. Телефона е на андроид 4,0,4. Клийн мастреа предлага корекция, но не мога без да съм му дал право на авторизация, а не мога да намеря как се прави това.....
      HONDA XL650

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Със сигурност е нещо елементарно и просто...но аз обаче съм по-прост
        Не иска и не иска да се изключи "Безопасен режим" на таблета - Huawei MediaPad! В нет-а попадам на информация как да го включа, но не и на начин за изключване, освен чрез махане на батерията. Чудно! Това устройство е с несменяема батерия. А де!?
        Носих го в офис на мобилния оператор от когото го купих с увереността, че ще го оправят за секунди, ама не. Греда! Трябвало да им го оставя за около месец и... може би щели да ми го върнат оправен.
        Някой, някакви идеи?
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Привет!
          Преди два дни влязох във форума през телефона. Оттогава постоянно ми дава 404.
          Независимо дали съм закачен на домашния уайфай, или през оператора.
          Sony Xperia M
          Нещо от настройките ли е?
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Здравейте.
            Имам LG G3 (Андроид 4.4.2). Получавам СМСи и на латиница и на кирилица. Но част от тях са с въпросителни знаци.
            Не се променя нищо като отида на Съобщение - Настройки - Текстово съобщение - Кодиране на знаци - и сменям между единствените опции - Автоматично/по подразбиране.
            Нямам и никъде опцията "Unicode", за която четох.
            Благодаря предварително на всички помогнали!
            Весела Коледа!

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Първоначално публикуван от danigod Преглед на мнение
              Здравейте.
              Имам LG G3 (Андроид 4.4.2). Получавам СМСи и на латиница и на кирилица. Но част от тях са с въпросителни знаци.
              Не се променя нищо като отида на Съобщение - Настройки - Текстово съобщение - Кодиране на знаци - и сменям между единствените опции - Автоматично/по подразбиране.
              Нямам и никъде опцията "Unicode", за която четох.
              Благодаря предварително на всички помогнали!
              Весела Коледа!
              С по старите телефони се получава такава "маймуница" и мисля че това се дължи на факта че не поддържат кирилица. За да си сигурен че смс-а е правилен пиши на латиница.
              Между другото за твоя телефон има ъпдейт на рома до андроид 5.0!

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              Привет!
              Преди два дни влязох във форума през телефона. Оттогава постоянно ми дава 404.
              Независимо дали съм закачен на домашния уайфай, или през оператора.
              Sony Xperia M
              Нещо от настройките ли е?
              Пробвай почисти браузера а може да опиташ и с друг. Не казваш всичко друго работи ли?

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                От скоро съм с нот 4, как и къде мога да си записвам контактите (телефоните с цялата информация, снимка, мелодия и т.н.) така че ако/като сменя устройството да ги имам пак.
                Скоро старият ми телефон получи синдром на внезапна смърт на note 2, и загубих всичките телефони, което за мен не е проблем - важните ми ще ги намеря лесно, другите - много им здраве.
                Въпроса е да не ги въвеждам наново всеки път.

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Телефоните спокойно могат да се синхронизират с гугъл акаунта ти. Така спокойно ще ти се виждат навсякъде.

                  Коментар


                  • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Гугъл, както е казал колегата. Лесно и удобно - това че някой ти има контактите ако те бърка, имаше в маркета и някакви програми за бейкъп.

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Да попитам, нещо сгафих и ми се синхронизираха всички контакти, тези от указателя и тези от фейсбука, как да махна тези от фейсбука?

                      Още един въпрос, какво ще ме посъветвате, да сваля от маркета, което ще ми трябва/какво ми трябва/?
                      Телефона е самсунг с3
                      Последно редактирано от kra_kra; 08-01-15, 13:59.
                      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        В "контакти" -> меню/настройки -> покажи контакти има няколко варианта: сим, гугъл, фейс, махни отметката на фейса.
                        За програмите е строго индивидуално - това което ще харесаш ти, аз никога няма да инсталирам и обратно. Влез , разцъкай, избери, инсталирай, после лесно може да се деинсталира.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Здравейте, отново, редовно ми излиза съобщение "актулизация на политиката за защита", какво да му дам, да се актулизира ли?
                          Тела е на две седмици.
                          Още нещо да попитам, нещо с указателя не мога да се ориентирам, не съм много сигурен, но как да копирам всички контакти в сим картата, в картата памет също, сега всичко май е от гугал, под контактите ми излиза логото на гугал.
                          Искам да ги сложа в тела и да дам да се синхронизира гугал с тела, но как да накарам гугал да се синхронизира с тела?
                          Хуйвейчето май бе по-просто за работа.

                          Ако сваля някое приложение , да речем фенерче, мога ли чрез блутут да го хвърля на друг телефон.
                          Извинявам се за лайшките въпроси.
                          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                            Ако сваля някое приложение , да речем фенерче, мога ли чрез блутут да го хвърля на друг телефон.
                            Извинявам се за лайшките въпроси.
                            Ако файла е изпълним,можеш да го пращаш където искаш,ако инсталираш от маркета е по сложно.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Здравейте имам един проблем не мога да намеря каде да си въведа настройките за интернета ,телефона ми е Disckavery V5,трябвало ръчно ,така ми казаха от Виваком,ако някой знае как се решава този проблем да пише ,ще му бъда много благодарен!!!

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Преди 3 седмици си взех samsung galaxy core lte prime (4G) от Technopolis. Имам проблем и бих искал да ме посъветвате какво да направя. Откакто го взех нямам иконата за музикалния плеър. Когато отида в моите файлове и натисна на някоя песен ме пита с какво да го отвори - Звуков плеър или с google play music. Ще съм Ви искрено благодарен ако ми кажете как да отстраня проблема и да имам музикален плеър от телефона, който не е google play music.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X