Обява

Свий
Няма добавени обяви.

„Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател:?:

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Някак си дълъг живот и ефективност не се връзват. Пък и зависят от противоположни фактори.

    Колкото до живота на лампите, ясно е, че колкото повече са натоварени, толкова по-бързо си отиват.
    Ма, тия запетайки си ги слагаш, където ти падне, ей! Тук- там са и вповече.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

      Ша ма прощавате за включването, ама са си тамън запетаите на Божич - и по място и по брой. Което не може да се каже за интервалите в коментара към тях.

      За проверка - Института по български език към БАН дава справки по телефона всеки работен ден, от 10:00 до 17:00 ч. (по спомен).

      Лека:

      Борис
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Ма, тия запетайки си ги слагаш, където ти падне, ей! Тук- там са и вповече.
        Без очила виждам 5 греши, но основната е, че няма общо с темата. Предполагам късният час си казва думата.

        Коментар


        • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

          Чисто заяждане си е, прехвърлено от друга тема. Няма общо с късния час, по- скоро е във връзка с друга тема. Тази ми се стори достатъчно отлежала за проява на подобно своеволие. Божич си знае.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

            Тези дни се пробвах пак да слушам на лампи, но пак се разубедих. Евентуално ще мина на хибридно стъпало, но засега си оставам на добрите стари транзистори. Слухът ми вече сигурно е дефектирал от годините и професиите и не схващам разликата, която да ме мотивира за такава промяна
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG8807resized.jpg
Прегледи:1
Размер:131.7 КБ
ID:5756535

            Коментар


            • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

              Като гледам броя на ламБите, стъпалото е Push-Pull, а като гледам броя говорители в колоните, никак не ми приличат на подходящи за ламБи. Та нищо чудно да не е от слуха или ЕГН-то. Отделно дето никак не е задължително всички да харесват ламБи.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

                Цоклите, трансформаторите и изработката ме водят към качество.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

                  Вероятно комбинацията не си пасва, но само по снимка - толкова.

                  Иначе, откъде докопа тоя усилвател? Досега не си се проявявал като ламбаджия.

                  Абе, усилвателят ми е познат. Виждал съм го в някой от радиофорумите.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

                    Нашествието на живите мъртви, т.е. „ламБи".
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      Цоклите, трансформаторите и изработката ме водят към качество.
                      Изработката може да е супер, ама Push-Pull-а си е все той, с особеностите си. Не-пасването също е съвсем реален сценарий.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

                        Усилвателят е клас А, правен от майстор, познахте. Беше в някои от аудиофорумите, но му писна.
                        Колоните ми уж са 90dB, но това стъпало не можа да ги разклати добре. Имат голяма площ на двойките нискочестотни говорители, имат обем, имат басрефлекси, но искат по-ниско изходно съпротивление на стъпалото, нещо като Quad Едно нищо и никакво Студио 2 цепи простора с тях, но той и човекът ме нахока, че имам вкус към звука като кучето, дето си ближе...
                        Май ще си правя Quad без майтап.

                        Коментар


                        • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

                          Кой век сме че да правиш quad?

                          Коментар


                          • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

                            Ми някога много ми харесваше. А нещо ми се чопли.

                            Коментар


                            • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

                              Като гледам колоните, май е по-добре да започнеш с тях.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: „Старите" лампи, или защо да (не) си вземаме такъв усилвател

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Като гледам колоните, май е по-добре да започнеш с тях.
                                За мен лично иска други.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X