Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Моят също дойде с много хартии, опаковки, етикети, стикери и холограми...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0264.jpg
Прегледи:1
Размер:88.4 КБ
ID:5714936

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0267.JPG
Прегледи:1
Размер:80.1 КБ
ID:5714937

    Днес, месец и десет дни от както го купих, е избързал с 4 секунди...това без да се сверява по радиото...Оказа се, че у наше село такава екстра няма...

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Първоначално публикуван от emil5koff Преглед на мнение
      .това без да се сверява по радиото...Оказа се, че у наше село такава екстра няма...
      И в наше село няма.
      Сигнала за тази екстра не идва ли от Немция?

      Провери си настройките дали ти е включено сверяването.
      А, може и да си в някаква ефирна "дупка" и да не можеш да прихванеш сигнала .

      Честито.
      Поздрави
      Mc Queen

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        В София сверяването работи без проблем. Кулите са в Германия и е достатъчно през нощта да оставя часовника на западен прозорец.

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          А някой с мнение за това -
          MudMaster GWA 1000
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
            Честито! Със здраве да се ползва!
            Изглежда много добре на снимката. За разлика от моя CASIO ProTrek PRW5000T, този ми изглежда с по-добър дизайн на циферблата и стрелките, особено откъм удобство за бързо различаване на основното в един часовник - позицията на стрелките и колко е часа. При ProTrek-а стрелките се губят на фона на всичко останало. Преди време ако имаше подобен модел с компас и поне някои от другите функции, вероятно бих си поръчал такъв.
            Благодаря. Като цяло ми се щеше да има поне и алтиметър, но уви. Mudmaster с алтиметър и барометър са по 1300, 400 лева. Гледах и протрек, но нещо не можах да намеря такъв, който да ми пасне на ръката.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
              В София сверяването работи без проблем. Кулите са в Германия и е достатъчно през нощта да оставя часовника на западен прозорец.
              И на южен прозорец работи. А на мен дори ми се сверява на ръката докато спя нощем. Е, не всяка вечер, но почти всяка седмица. Снощи ми се е сверил в 1:03 часа.
              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Ха, изненада! Тая нощ се свери и моя!Досега го свалях, но тази нощ ми остана на ръката и той взе че "хвана вълната". Благодаря за съветите!

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  А, и моят го гледам, че е взел да се сверява вече.
                  Е не всяка нощ но и не е като зимата - на тримесечие
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Нормално ли е да изостава със секунда на няколко дена?
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      10-15 секунди на месец е нормално - все пак не е атомен часовник.
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Ясно. А как да си настроя алармата? Книжката с инструкциите е в Троян, днес се мъчих но не успях.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Ако случайно Casio не са променили нещо драматично с този модел или имаш много лек сън - не разчитай на алармата да те събуди.

                          Има универсален начин за намиране на инструкции за произволен часовник на Casio: Отзад има 4 цифрен номер, пишеш в гугъл 'casio xxxx' и pdf-a излиза много бързо. В твоя случай пишеш 'Casio 5441' и си готов.

                          Ако в момента имаш устройство, което е неудобно за такива упражнения, ето ти директен линк: http://support.casio.com/storage/en/...009/qw5441.pdf

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Темата е много интересна !Направи ми впечатление че доста потребители са с радио сверяеми часовници!Вярно е че това е удобно но радиосверяване явно работи само в някой райони на станата ни!Аз съм от централна България и от няколко години имам радио сверяем стенен часовник но той никога не се сверявал автоматично!
                            А сега да попитам за менения и най вече впечатления за този модел :Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MTP-S101D-2BV-600x800.jpg
Прегледи:1
Размер:46.2 КБ
ID:5718438По ревютата пише че е със соларна батерия но пък живота на батерията е около три години!Задавам си въпроса какъв е смисъла да е соларен щом ще сменям батерия на всеки три годи ? А има модели за който пише че батерията издържа 10 години като този например И се чудя кой от двата модела да избера ?И най вече ме интересува от кой сайт да поръчвам ,цените във всичките са почти едни и същи интересува ме коректността на търговците относно поддръжка и гаранция !И още нещо, дали гаранцията на всеки часовник Касио е валидна в оторизираните сервизи ,независимо от къде е купен часовника?

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Аз съм с почти същото Касио и живота на батерията му е повече от три години. Има го назад в темата с точната дата, когато съм го купил. Относно сверяването - в София, център и северните райони се сверява от ръката ми абсолютно всеки ден в полунощ, тоест не го свалям и да го оставям на северозападен прозорец...
                              На морето също съм забелязал че обикновено се сверява въпреки че обхвата на кулата в Германия го дават до Търново някъде.
                              124 -> 164
                              T4

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
                                Аз съм с почти същото Касио и живота на батерията му е повече от три години. Има го назад в темата с точната дата, когато съм го купил. Относно сверяването - в София, център и северните райони се сверява от ръката ми абсолютно всеки ден в полунощ, тоест не го свалям и да го оставям на северозападен прозорец...
                                На морето също съм забелязал че обикновено се сверява въпреки че обхвата на кулата в Германия го дават до Търново някъде.
                                Вероятно става въпрос за този : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020391-1.JPG
Прегледи:1
Размер:265.8 КБ
ID:5718450 Но твоя е доста по скъп ! Но се надявам че това няма да има значение за живота на батерията .
                                Само не разбрах от кой сайт си го поръчал ?Аз съм се насочил към watchesbg.com или stotak.com, поради това че доставката им е с Еконт .
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-06-16, 08:01.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X