Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Първоначално публикуван от kiss9402 Преглед на мнение
    Съжелявам, че видеото не иска да се покаже никога не съм се оправял с бутона за тубата .
    Ето линк: http://www.youtube.com/watch?v=2yMH5e6uslU

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      ЕЕе Благодарско. Ама и аз му хванах цаката (party)

      Поздрави !

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Привет на всички. Смятам да си купя този модел часовник Suunto Core Sahara Yellow

        Ако някой има информация за него нека сподели ще се радвам да науча повече за него

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...


          - това може да ти е от полза, мисля че е като твоя само друг цвят. Но имай впредвид че никога не можеш да го прецениш от екрана, винаги най-добре си е око да види ръка да пипне.


          Поздрави - дано съм бил от полза !!!

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Благодаря,определно ми бе от полза клипчето.

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Това е моят часовник,seiko-sportura,направен за отбора на Honda F1Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02981.jpg
Прегледи:1
Размер:123.3 КБ
ID:5303758Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02985.jpg
Прегледи:1
Размер:141.8 КБ
ID:5303759метален корпус,силиконова каишка,ползвам го вече трета година и счм доволен.Замислям се за Casio G-shock,но за в бъдеще.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02987.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5303762

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                А някой може ли да ми каже кой от двата е по-добър Натиснете снимката за да я уголемите

Име:b_5111[1].jpg
Прегледи:1
Размер:53.0 КБ
ID:5304465или това Натиснете снимката за да я уголемите

Име:casio-gw-9200-1er[1].jpg
Прегледи:1
Размер:22.7 КБ
ID:5304466?Благодаря ви,също ми харесва и това casio Натиснете снимката за да я уголемите

Име:casio-sgw-100-1vef_1[1].jpg
Прегледи:1
Размер:75.3 КБ
ID:5304467

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Щом се колебаеш между Suunto и Casio Riseman за другия място не остава.По здравина касиото е голямо куче! Няма чупене.Суунтото- щом катерят планини с тях....пак си прави изводи.И двете марки са с доказани качества,и двата модела са бъкани с екстри.Май само по визия трябва да избираш.За третия няма да ти казвам,понеже не съм работил с него,но има хора,писали в темата с такъв и те могат да дадат по обективно мнение от мен.Поздрави!
                  По малко, ама с хляб!

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Благодаря ти,колега.Мисля че повече клоня към Suunto.Но искам първо колегите какво ще ми препоръчат.

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Много съм доволен от Casio Protrek с каишка от титан. Бих препоръчал това като много по-сериозно.
                      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Винаги един голям + за металната верижка. Отначалото е малко по-неудобно докато се свикне, но си е незаменима екстра.Трябва да си я сметнете и "прогоните" правилно, че какви недоразумения съм виждал и то от часовникари - например на свален часовник маха по еднакво прешлени от двете страни и после човека дето носи часовника разправя "мноо неудобни са тия металните верижки". Малък съвет - прешлени се махат на свален часовник със затворена закопчалка и колкото прешлени се свалят закопчалката и часовника трябва да останат успоредни (малки отклонения се изкусуряват с разместване на "патентите" на закопчалката). Елементарно, но явно на наще "часовникари" не им е известно . При сложен на ръката часовник трябва да може да се пъхне свободно един молив между верижката и китката. Не повече и не по малко. Това осигурява комфорта. Сигурно всички сте забелязвали хора с увиснали верижки и превърнато като тик да си клатят ръката и само да наместват часовника. Мен лично много ме забавлява и ми е жал за тях .
                        висете отпуснато

                        Коментар


                        • Съвет за часовник!

                          Значи търся да си купя часовник който да показва освен час и дата, още и надморска височина, температура, барометър и още такива глезотиики. Някой има ли поглед над тези неща и може ли да помогне? Засега съм се спрял на това - http://www.suunto.com/gb/en/products...x10/suunto-x10

                          П.П. Знам че някои показват пулс и прогноза за времето.

                          Коментар


                          • От: Съвет за часовник!

                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...E2%ED%E8%F6%E8
                            [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                            [B]If you want, you can![/B]

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              http://www.suunto.com/gb/en/products...o-x10-military

                              Този съм си харесал. В БГ има ли го някъде и бихте ли ми предложили някакъв еквивалент на него. Ето този го гледах http://www.johngunshop.com/bg/Артику...к-Конус/ но е много ефтин и незнам като качество как е.

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Пламен Стоянов-Пацо , като собственик на casio sgw-100 последния от снимките ти бих казал че за парите си е много, ама много здрав. Нося го вече доста време и нямам никакви уплаквания /да чукна на дръвце / . Има си компас, който е доста точен и термометър + стандартните функции. Издръжлива батерия, лекичък /такива ги харесвам/ и малък като обем. Другите часовници са доста по-висок клас, но не виждам ако не си професионалист /ходил на ЕВЕРЕС/ и катерач от класа , защо трябва да се набутваш толко.


                                Поздрави !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X