Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Първоначално публикуван от ramon Преглед на мнение
    Здравей колега EDOBG, въпросът ми към теб е какви са ти впечатленията до сега от часовника, защото аз съм се спрял на този модел http://www.bgwatches.com/media/PRW-5000T-7ER.jpg. Вторият ми върпос е относно цената. В момента на най-ниска цена от 689 лв. съм го виждал в магазин "тиктак", които са на Джулиани и са в супермаркети "ХИТ". В Англия го намерих с безплатна доставка тук http://www.citywatches.co.uk/wp-cont...usion/logo.png.
    Поздрави![IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]
    Еми аз съм от 10 дена с него и много ми харесва, мнението ми за него е много положително, е още не съм го тествал в по екстремни ситуации, но мисля че ще се справи. Модела който си показъл е същият като моя, разликата е само в титаниевата верижка моят е с гумена. Аз го взех от Хит Люлин беше намален.

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Благодаря за отговора. При мен проблемът е, че не мога да нося пластмаса и се налага да ползвам титан. И аз гледах модела в ХИТ Люлин. Този модел е на цена 689 лв. и няма намаление. Опитах да получа някаква отстъпка, но не се получи. Интересува ме сверява ли се редовно?
      Поздрави!

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Първоначално публикуван от ramon Преглед на мнение
        Интересува ме сверява ли се редовно?
        Да сверява се редовно, последно тази нощ в 3.03 ч.

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Благодаря!

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Я кажете тва нещо хубаво ли си е за парите или нов тип китайски боклук http://store-bg.net/canyon-cns-sw7-w...ik-p-5774.html .
            По малко, ама с хляб!

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              За тези пари по- добре си вземи Casio. Като гледам колко е наблъскано с " екстри" още повече ме съмнява.
              Да не говоря че някои от екстрите са много не съвместими - "Устойчив на удар, прах" + термометър и компас.
              "Водоустойчив при обичайна, всекидневна употреба" -направо не го мокри са написали!!! Коя е обичайната употреба????
              Това според мен е боклук!
              Нищо против марката. На външен вид имитира Сунто.
              Един G-shok по добре.
              [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                До сега четох в руски форум и в английски форум и от коментарите разбрах , че този часовник е нещо подобно на TCM.Функциите работят перфектно, но не трябва да се мокри сигурно, защото отдолу има дупки , които влизат в полза на барометъра.Пък и нашите превеждат грешно.В оригиналният сайт пише SPLASH water res.... - което значи , че издържда на напръскване.
                Последно редактирано от IcOMencheV; 01-03-11, 22:40. Причина: грешка
                По малко, ама с хляб!

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  А и такива дупки има и на TCm , но при тях до колкото знам не протича.
                  По малко, ама с хляб!

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Нищо общо няма с TCM. Имах такъв над 4 години и не е махан от ръката ми нито в морето, нито в банята. После го подарих на един приятел и той още си го ползва.
                    А този Canyon го бях гледал като заместител на TCM-а, но много негативни коментари по форуми и ревюта ме отказаха.
                    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                    Seat Leon 2007 1.9 TDI

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Първоначално публикуван от ramon Преглед на мнение
                      Интересува ме сверява ли се редовно?
                      Това зависи от сградата където нощуваш - колкото повече бетон и арматура има около тебе, толкова по-малък е шанса да се сверява всяка вечер. Също зависи и от населеното място - в София има най-много радио-сигнали и е най-трудно. Сигнал има в цялата страна, но от линията В.Търново - Пловдив на изток е по-слаб.
                      Honda XL600LM, 1987
                      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Господа прегледайте това, може някой от вас вече да го е виждал.
                        http://www.urwerk.com/collection.asp

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Ето, с това карам от 5-6 годинки - Casio MTG-520 Neon Illuminator G-Shock

                          .






                          Няма забележки. Не е сменяна и батерията. Подарък от бившата голяма...
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Първоначално публикуван от mighty_ko Преглед на мнение
                            Господа прегледайте това, може някой от вас вече да го е виждал.
                            http://www.urwerk.com/collection.asp


                            Хубави часовници. Оригинални. Екстремно качество.

                            Около 50 000 евро за втора употреба.

                            Аз нося Орис - www.oris.ch

                            Може би едни от най-достъпните швейцарски автомати.
                            Доволен съм.
                            Последно редактирано от Vimpel; 02-03-11, 15:06.

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Я кажете нещо за тва чудо http://www.casio-europe.com/euro/wat.../gw-7900b-1er/ и за това http://www.casio-europe.com/euro/wat.../AWG-101-1AER/ Мерси предварително.
                              По малко, ама с хляб!

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Преди около седмица реших да си поръчам часовник от нета. Оказа се, че са два модела, като единият е автоматик а другия кварцов. Опитах да поръчам кварцовия но ми излизаше грешка в номера на кредитната карта та се наложи да купувам другия модел в друг сайт. След 3 дена получих потвърждение, че и двете ми поръчки са приети Днес пристигна кварцовия от Сингапур Много приятна играчка но малко ми дребнее на фона на Джи-шоците, които нося от години.



















                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X