Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Първоначално публикуван от cvetan LJ73 Преглед на мнение
    Часовника и на мен ми хареса много, ама вижте цената в Българияhttp://www.remco.bg/%D1%87%D0%B0%D1%...ono-mecha/142/
    Да, в различните сайтове цената е различна, но се движи около 1000 евро. Ама така е, удоволствието няма цена.
    Ходил съм в Швейцария доста пъти, веднъж влязох в магазин за часовници ........... . .......... Спомням си, че на излизане незнаех къде е ляво и къде дясно. Та тогава го видях за пръв път този пусти Викторинокс Алпнах. И съм се зарекъл, че ще отида да си го купя в Швейцария, никакви такива интернет доставки и шашми. Кат ша е гарга - да е рошава!
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • От: До: Часовници, марки и мнения за тях...

      Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
      Мишо,колко е цената на това удоволствие.
      Ето тук го дават, че е 1400 щ. долара, значи пак отива към 1000 евро.


      http://www.worldwatchreview.com/2008...-pilots-watch/


      Victorinox Alpnach automatic chronograph watch specification:

      Price range: $1400
      Movement: Automatic, Valjoux 7750
      Complications: date, chronograph, tachometer, countdown
      Power reserve: 46 hours
      Case material: Stainless steel, PVD
      Case diameter: 43 mm
      Case height: N/A
      Dial: Black
      Water resistance: 100m
      Strap: Black leather with white stitching
      Crystal: Sapphire crystal
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
        Да, в различните сайтове цената е различна, но се движи около 1000 евро. Ама така е, удоволствието няма цена.
        Ходил съм в Швейцария доста пъти, веднъж влязох в магазин за часовници ........... . .......... Спомням си, че на излизане незнаех къде е ляво и къде дясно. Та тогава го видях за пръв път този пусти Викторинокс Алпнах. И съм се зарекъл, че ще отида да си го купя в Швейцария, никакви такива интернет доставки и шашми. Кат ша е гарга - да е рошава!
        Във Виена на Graben цените са най-тънки. Има магазинче на ВИ. На няколко пъти засичах швейцарци да купуват там, че по им се връзвала цената. Това е на около 150м северозападно от Щефанплац към Kohlmarkt, отляво. Магазинчето е с малка фасада, ама е дълбоко доста.

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Здравейте,ето този часовник си купих от Валенсия: Viceroy VCF http://www.joyeriamadis.com/valencia...ero-p-227.html ,съжелявам,че в линка няма почти никаква информация,но не можах да го намеря на друго място,много съм доволен,доста пъти е удрян,но има само леки драскотини по него,гмуркал съм се с него,също няма проблеми...

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Здравейте. Бихте ли ми казали, как се изпълнява гаранцията на часовник купен от И-нет сайт от чужбина? Например от Амазон Великобритания или друг.
            И някой има ли впечатления от този?: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...TF8&me=&seller=

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              За по луксозните марки с часовника върви и гаранционна карта, която важи за цялата територия на Европейския съюз. Примерно Морис Льокроа. За Касио , съмнявам се.

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Casio е много добра марка по лични впечатления. Защо пък да не важи гаранцията!? Ако у нас има лицензиран сервиз и часовникът е купен в ЕС би трябвало да си важи с пълна сила. Конкретния модел е нов и нямам наблюдения, но по-стария ми модел Pro Trek е невероятно удобна машинка! Много съм доволен.
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  А някакви инструкции за ползване. Може би за всички модели на про трек са сходни или не...?

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Здравейте,има ли някой който е има TIMEX и по-конкретно този http://www.timex.com/Timex-E-Tide-Te.../dp/B001AZR4P8
                    Имате ли някакви забележки към марката и т.н.
                    По малко, ама с хляб!

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Днес се сдобих с това бижу CASIO PRO TREK PRW-500091ER :


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Casio_PROTREK_PRW-5000.jpg
Прегледи:1
Размер:77.5 КБ
ID:5242929

                      Casio от серията Pro Trek. Предназначен за любителите на планината и екстремните спортове. Автоматично електро - луминесцентно осветяване. Устойчив на ниски температури. Соларно захранване. Вградена соларна клетка зарежда акумулаторна батерия. Не е необходима подмяна на батерия. Автоматично сверяване чрез радиосигнал DCF/MSF/WWVB/JJY/BPC В Европа или Северна Америка, голяма част от Канада и Централна Америка, в Япония – трябва само да веднъж настроите часовника на местно часово време. След това той получава коригиращ сигнал от различни излъчващи кули. Така Вашият часовник е винаги точен и не се нуждае от допълнителни настройки при преминаване от лятно към зимно часово време. Компас - дигитален и стрелкови. Вграден датчик за посоките определя посоката на магнитния север. Алтиметър до 10 000 м. Вграден сензор за налягането измерва промените в атмосферното налягане и превръща резултата в данни за надморската височина. Максимална стойност 10 000м. Функцията "Обща височина" сумира всички метри, които сте изкачили. Така можете да видите общо изкачените метри по време на целия преход. Измерване на атмосферното налягане (260/1100 hPa). Вграден сензор измерва атмосферното налягане и показва стойността на дисплея. Термометър (-10°C / +60°C) Функцията "Световно време" Показва едновременно часа в различни градове и области на света. Хронометър (1/100 – 1ч). Измерва изминало време и крайно време. Звукови сигнали при начало и край на измерване. Максимално време 1 час. Таймер за обратно броене. Отброяването започва от предварително зададено време. Възможност за автоматично подновяване на отброяването при достигане на 0. Аларми. 5 независими eжедневни аларми. Ежедневната аларма звучи всеки ден в зададения час. Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час. Индикатор за нивото на зареденост на батерията. Пълен авто календар. Отчита високосните години. Показва часа в дигитален и аналогов вид (12- / 24-часов формат). Часа може да бъде показван в 12- или 24-часов формат. Този часовник може да се носи при къпане – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Размери около: 56,8mm x 49,3mm x 14,3mm (H x W x D). Тегло: около 90 g
                      Последно редактирано от edobg; 14-01-11, 21:38.

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        И цената му е?

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Намерих го с намаление от 699лв на 540лв.

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Първоначално публикуван от IcOMencheV Преглед на мнение
                            Здравейте,има ли някой който е има TIMEX и по-конкретно този http://www.timex.com/Timex-E-Tide-Te.../dp/B001AZR4P8
                            Имате ли някакви забележки към марката и т.н.
                            аз имам такъв, но оранжев. Нямам забележки освен че каишката е гумена и се изпотява. Не съм гледал колко е точен компаса, термометъра не показва фрапиращи отклонения. приливи и отливи не съм мерил. много яко свети през ноща когато натиснеш средното копче (като касио )

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              До dexter_lab А от колко време го имаш?На каква цена го взе щото на мене ми искат 460лв.и ако ти се занимава би ли му направил едно замерване на темп,посоките да видим дали варшат някаква работа освен готин ваншен вид.В случай ,че не знаеш сензора за темп е близо до капака му и се влияе от твоята темп.Затова преди да измериш го свали за около 5 мин и виж тогава.Също компаса се влияел от околните магнитни полета на ел. уредите и можеби е по-добре (по-логично :Д) да се ползва outdoor . поздрави!
                              По малко, ама с хляб!

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Здравей колега EDOBG, въпросът ми към теб е какви са ти впечатленията до сега от часовника, защото аз съм се спрял на този модел http://www.bgwatches.com/media/PRW-5000T-7ER.jpg. Вторият ми върпос е относно цената. В момента на най-ниска цена от 689 лв. съм го виждал в магазин "тиктак", които са на Джулиани и са в супермаркети "ХИТ". В Англия го намерих с безплатна доставка тук http://www.citywatches.co.uk/wp-cont...usion/logo.png.
                                Поздрави![IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X