Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

    Ако избора е между тези два автомобила, аз категорично бих посъветвал 300тди.

    Коментар


    • #77
      От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

      Продължавам да мисля ме грешиш. Английски творения са познати в част от Африка, в Азия ги гледат като голям камък. Не друго ама колите се трошат и там ще го гледат като голям камък.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #78
        От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

        Когато става дума за инжекциони, нищо не е "просто". Затова си търси кола от продавач-карач, а не от авто-джамбазин, за да нямаш изненади на пътя по никое време и място. И преди да дадеш парите - обстоен преглед в подходящ сервиз. Айде, наслука!
        А, бъди особено внимателен при много лъскави (но стари, над 10 години), с измити мотори и парфюмирани коли
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #79
          От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

          А Явор-ското Диско не ти ли хареса ?

          Коментар


          • #80
            От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

            Явор-ското Дискавъри е много добро......наистина!Притеснява ме това,че е TD5.Страх ме хваща поглеждайки под капака-много кабели и електроника сякаш има!!Не знам....може и да греша.Иначе автомобила е подготвен и пипнат перфектно.

            Коментар


            • #81
              От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

              Аз не мисля, че с мотора ще имаш проблеми, по-скоро всичко около него...

              Коментар


              • #82
                От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

                Именно....многото ЕКСТРИ/заводските/в тези автомобили ме притесняват!

                Коментар


                • #83
                  От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

                  Мхм, а на 300 тди малкото "електроника" може просто да я изкубнеш (аз лично така направих) и да си караш подобрена версия на 200 тди
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #84
                    От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

                    Първоначално публикуван от voinov Преглед на мнение
                    Явор-ското Дискавъри е много добро......наистина!Притеснява ме това,че е TD5.Страх ме хваща поглеждайки под капака-много кабели и електроника сякаш има!!Не знам....може и да греша.Иначе автомобила е подготвен и пипнат перфектно.
                    Направо го грабвай щом искаш да е Диско! Това Диско е със седем компа, ама ти не се плаши от този факт Просто си смени за 100 кинта кабелите до тях, ако не са сменени. Явор знае кои са. Много харесвам ТД5, но не за Африка, А щом си решил да е Диско, поне нека ти е комфортно и дано да те слуша. Обезателно се зареди с добавки за нафтата, че тази Афро-Азиатската е нещо страшно!!!!!!

                    Коментар


                    • #85
                      От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

                      Единствения джип който бих ти препоръчал е 1HZ.Никаки компромиси с каквото друго и да е.На Явор Диското съм го виждал,ако си решил вземай го ,всеки сам си решава.
                      Успех с избора.
                      тел.0879292900 Калин Костадинов

                      Коментар


                      • #86
                        От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        То ако говорим с какво може - само май с космически кораби не може из Африка...
                        Иначе, според ме си заблуда.
                        По точка 1 - ти кога за последно си търсил Дискавъри1 ? Мои приятели търсят такова, независимо дали 200 или 300 и така няколко месеца, включително с гледане на обяви навън. Естествено, все пак гледат ценови диапазон като за диско 1, не като за Серия 3 за колекционери.
                        По точка 2 - цената на смисления тунинг. Ако трябва да се смени каквото трябва да се смени си платил това дискавъри още 2 пъти. Иначе, цените на резервните части от Шитпарт са по-евтини и части за Голф 2, ама тях кой ги купува?...
                        Да, съгласен съм, че независимо от цените при Ашкрофт, крайната цена ще е пак по-ниска от при Нисан и Тойота.
                        А ти патрул/тойота 4.2 кога за последно търси и намери за под 5000 лв? Те и 5000 са малко на ръба да стигнат за стягане на патрул/тойота, ама айде да кажем че малко ще прескочим летвата. Или има някоя готова за 10 000?
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • #87
                          От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

                          Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                          А ти патрул/тойота 4.2 кога за последно търси и намери за под 5000 лв? Те и 5000 са малко на ръба да стигнат за стягане на патрул/тойота, ама айде да кажем че малко ще прескочим летвата. Или има някоя готова за 10 000?
                          Сашо, струва ми се, че не си ме разбрал, но да не разводняваме темата повече.

                          Коментар


                          • #88
                            От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

                            В началото само втората цифра след 7* и двигателя беше объркал,а сега и марката и модела вече са грешни.
                            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                            Drag Grand Canyon Daily
                            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                            LZ1JYM

                            Коментар


                            • #89
                              От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              А ти колко си пропътувал с такъв ?
                              около15 000 км., но за съжаление ми го откраднаха....

                              Коментар


                              • #90
                                От: ПЪТЕШЕСТВИЕ с Toyota Land Cruiser 73 или Land Rover Defender 90

                                Колеги.....Има ли някой от Сливен,който утре/сряда/да помогне при огледа на едно Discovery 2,5 TDi.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X