Обява

Свий
Няма добавени обяви.

разходка в Пловдив :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от iboni
    Ходихте ли?
    Как беше аз бях на х.Пашалиица. Пу същата комунистическа постройка, единственото нещо дет показва че има напредак от комунизма насам е антената на някой оператор.
    Хахаха, по някое време жеретат ще станат 2
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от iboni
      Ходихте ли?
      Как беше аз бях на х.Пашалиица. Пу същата комунистическа постройка, единственото нещо дет показва че има напредак от комунизма насам е антената на някой оператор.
      ходихме но поради слабата група си отидахме над марково на кариерата където се омазахме доволно с глина и накрая стартер сменяхме посредата на най-голямата плантация в БГ за магарешки бодили

      Коментар


      • #48
        Уха яко! Колко е един стартер 1 час работа само да има подрачни материали и средства!

        Коментар


        • #49
          quadra а бре ти да не си кам някои оператор бре?

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от Kaishin
            от х.Пашалийца трябваше да излезем в Лъки а излезнахме в Югово
            Може ли да ми драснеш от де минахте та слезнахте в Югово, чудно ми е - тази вечер одих ама неможах да разбера от каде сте минали иначе сам го зимал маршрута пеша но за път за жип незнам каде е?

            Коментар


            • #51
              ами от хижата като се върнеш малко има един лагер срещу него почва кален път , по този път има доста отклонения трябва да тръгнеш само направо на едно место имаше доста табели там има табела наречнски бани мисла трябва да хванеш срещуположната посока, след 1-2 км има "пресечка" стръмно надолу по нея там на спирачки и на ръчна се пързаляхме 30-40 метра и си в Югово

              Коментар


              • #52
                Пак сте си изкарали хубаво Кайшине кои бяхте в крайна сметка? Снимки?

                ПС. Някой ден пак ще мина(нали съм наблизко) да видя дали сте завършили напълно машината
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • #53
                  само ние си бяхме но взехме и едно чероки да има с което слизахме за стартер после до Пловдив

                  Коментар


                  • #54
                    До: разходка в Пловдив

                    странно, че скоро никои не е писал тук ?!

                    Да направим едно мероприятие за тази неделя та да има какво да впишем по темата
                    www.4x4Trips.bg

                    Коментар


                    • #55
                      До: разходка в Пловдив

                      Аз смятам да вървя за риба на Жребчево
                      00359893488603

                      ....нямам си вече LR...

                      Коментар


                      • #56
                        До: разходка в Пловдив

                        Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                        странно, че скоро никои не е писал тук ?!

                        Да направим едно мероприятие за тази неделя та да има какво да впишем по темата
                        Просто има подобна тема
                        Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                        Opel Frontera V6

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X