Обява

Свий
Няма добавени обяви.

разходка в Пловдив :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • разходка в Пловдив :)

    колеги откакто ни седи звяра на трупчета никакво движение в нашия район очертава се до 2-3 седмици да е готов, да почваме плановете?!

  • #2
    не ми се вярва че никой не е писал още

    Коментар


    • #3
      Сега се връщам от Пловдив. Супер приятен град. Спокойствие навсякъде. Направо не ми се връщаше в тая кочина тук. Ама нещо ви е слаба групата май. Имате доста виртуални участници.
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #4
        тези дни като ми остане време ще тръгна и 1по 1 ще ги вкарам в форума да четат темата

        Коментар


        • #5
          Ти първо си направи G-то,чакаме и Цанко

          Коментар


          • #6
            Антоне казах 2-3 седмици , Цанко докъде е стигнал. Жоро се размотава пак с мотора ония ден значи джип не му е проблем. Стефан с нивата преди 2 дена ми се обади от австрия за една Г класа и я купи до няколко дена и тои е в отбора

            Коментар


            • #7
              можем да направим една средна гора заедно с казалъшката група,някъде по средата,Свежен,Каваклийка,Копринка

              Коментар


              • #8
                добре дошли и други

                Коментар


                • #9
                  Ако тръгнете на юг съм с вас.

                  Коментар


                  • #10
                    kinex да не си бил прелетна птица в предния живот, та на юг те влече по това време на годината

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Slick
                      kinex да не си бил прелетна птица в предния живот, та на юг те влече по това време на годината
                      Не бе, той човекът си е на юг.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        Зарко, май ще е най добре да я оставим за напролет тази разходка, че сега ще трябва да ни товариш всички в Г-то (като го направиш де), защото:
                        Аз си продадох 70-ката, а 60-ката ще е готова най-вероятно след Нова година;
                        Ицо си продава Уаз-ката;
                        Антон трябва да сменя номера на едната, а другата е с гуми за мъгла;
                        Стефан трябва да регистрира, после евентуално профилактика и отстраняване на някои проблеми, и гуми;
                        Жоро пак си счупи крака с мотора.

                        Та най добре да мислим нещо за март месец, с нови сили и повечето с ''нови'' машини. И дано новата 2007 живот и здраве да бъде по успешна. А до тогава ще наблягаме на виното и пържолите. Наздраве!

                        Коментар


                        • #13
                          Я палете един бус, товарете се и идвайте при нас ние да ви направим една яка разходка
                          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Цанко
                            Зарко, май ще е най добре да я оставим за напролет тази разходка, че сега ще трябва да ни товариш всички в Г-то (като го направиш де), защото:
                            Аз си продадох 70-ката, а 60-ката ще е готова най-вероятно след Нова година;
                            Ицо си продава Уаз-ката;
                            Антон трябва да сменя номера на едната, а другата е с гуми за мъгла;
                            Стефан трябва да регистрира, после евентуално профилактика и отстраняване на някои проблеми, и гуми;
                            Жоро пак си счупи крака с мотора.

                            Та най добре да мислим нещо за март месец, с нови сили и повечето с ''нови'' машини. И дано новата 2007 живот и здраве да бъде по успешна. А до тогава ще наблягаме на виното и пържолите. Наздраве!
                            При добро желание пак може да се съберете на барбекю Ей така пеша за удоволствие

                            Коментар


                            • #15
                              направо нямам думи, другата неделя съм организирал 3 джипа ще караме аз съм с Г класа дълга база в момента, антон сигурно няма да издържи и ще се включи и без номера . какви са тия ремонти по 1 година

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X