Обява

Свий
Няма добавени обяви.

кога и как? (Разходка в Рила 26 август 2007)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: кога и как ?

    Плува като ютия.

    Коментар


    • #77
      До: кога и как ?

      Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
      Е и ние с паркетника ще дойдем. Че горкия се некви охлюви го лазят - трябва да се поразтъпче малко
      И ето как се завръща паркетника:

      Въпреки опитите да избягат от фотографа:

      Пак бяха заловени:

      И така се завърнаха вързали охлюбатора да не бяга!


      Последно редактирано от vladi333; 26-08-07, 18:39.
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #78
        До: кога и как ?

        основната група дали ще се прибере преди 1часа?

        Коментар


        • #79
          До: кога и как ?

          Чудо невиждано-Охлюбатора се счупил на асфалт.
          My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

          Коментар


          • #80
            До: кога и как ?

            Първоначално публикуван от borko73
            сега ми е много мъчно като гледам един такъв счупен от балкона. дано е само торсион, ама и полиоската доста крива ми се видя, ама щом се прибра с 60 от Самоков до софия знам ли...
            Споко бре,крива е,щото се е сгънала заради торсиона.Виж дали не става от Паджеро.Мусо е по-вероятно,нали са братя.
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #81
              До: кога и как ?

              аз се завърнах доливайки много вода след като на една поляна ми бе даден съвет да не убивам ферозата до тук добре обаче понеже и аз съм куха лейка и не взех на никой координати при спускането един коловоз ме подхлъзна и ферозата се укопа на 3 гуми а четвъртата във въздуха добре , че един с една уазка бордова в Говедарци се нави срещу последните ми 20 лева в джоба да дойде и да ме издарпа с 300 зора издарпахме ферозата ( уазката беше със сликове буквално ) на уазката и свърши бензина ходиха за бензин после за да не пуска тея вади и коловози тръгнаха да обръщат и тя избуксува в една трева та аз я дарпах денят незаварши много благополучно , но за себе си добре се представих с паркетката , а Боби добре , че може би се отказа навреме ти щот май нямаше да ти остане здрава пластмаса по корандото аз лично покривих 2те задни брони + предната

              Коментар


              • #82
                До: кога и как ?

                Не се косете бе.
                Днес беше такъв деня.Аз спуках предния джам и скъсах и двете ванти.А и откъснах един амортисьор.
                Чавдар ожлямби задната броня ама хубаво.
                А Фулдата излиза като танкист от Тойотата.Ама той се оправи бързо-само с едни клещи.

                Коментар


                • #83
                  До: кога и как ?

                  А аз не се кося изобщо просто вече окончателно реших ,че ще сменям машината и по-скоро ме е яд на скапаната фероза как веднъж не се случи да не ме остави на път

                  Коментар


                  • #84
                    До: кога и как ?

                    Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                    Не се косете бе.
                    Днес беше такъв деня.Аз спуках предния джам и скъсах и двете ванти.А и откъснах един амортисьор.
                    Чавдар ожлямби задната броня ама хубаво.
                    А Фулдата излиза като танкист от Тойотата.Ама той се оправи бързо-само с едни клещи.
                    А до сега Съжалявах че не успях да дойда
                    Хаиде, снимки, филми, трак...
                    Че то тук във Форума от обяд се заредиха, като ранени от Фронта... вдигна се "напрежението"

                    Коментар


                    • #85
                      До: кога и как ?

                      Още не са се прибрали.
                      Разделихме се на Белчин.

                      Коментар


                      • #86
                        До: кога и как ?

                        Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                        Пак бяха заловени:
                        И вие бяхте изловени...Добра компания сте се заформили...
                        Влади трябва да си пуснеш една тема, да ги обявяваш тези срещи...да се чувстваме поканени
                        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                        A2 (+)

                        Коментар


                        • #87
                          До: кога и как ?

                          Прибрахме се и едвам гледам, нямам сили да натискам клавиатурата на компа. Днес спокйно може да наречем супер разходката - The best of Маркан.

                          Коментар


                          • #88
                            До: кога и как ?

                            Първоначално публикуван от borko73
                            Korando се справи добре с три реки и две големи нанагорни с много дупки и коловози , ама пред един хиперковарен участък се отказах и се прибрах
                            Колега, ами то там в същност започна по-сериозното. Другото беше само за лека загрявка ...
                            Последно редактирано от Чавдар (V93); 26-08-07, 23:34.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #89
                              До: кога и как ?

                              Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                              Прибрахме се и едвам гледам, нямам сили да натискам клавиатурата на компа. Днес спокйно може да наречем супер разходката - The best of Маркан.
                              Викторе ,то и ние едвам гледаме в очакване на снимки.
                              Досега само ни "зарибяват",който мине от тук , със счупени коли....
                              B+

                              Коментар


                              • #90
                                До: кога и как ?

                                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                                Хаиде, снимки, филми, трак...
                                Че то тук във Форума от обяд се заредиха, като ранени от Фронта... вдигна се "напрежението"

                                Алекс, имайте малко милост де! Преди има-няма половин час се прибрах след бързо посещение на автомивката.

                                Днес разходката беше здрав "Букет рилски дерета". Събрахме си в един ден голяма част от деретата, които сме карали през последните месеци и мисля, че се получи доста яко каране.

                                Накрая се довършихме по тъмно със спускане по дерето в района на Клисура, което качвахме през март. Оттам вече снимки няма, че беше тъмно ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X