Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Честита нова година на всички! В София съм(уча), къде тук може да погледнем субаруто, че преди малко започна да ми задържа предно дясно колело, не искам да я карам при непознат, а ми трябва възможно най-скоро. Деди?
    Ще си донеса апарат за части, просто нямам нито условия, нито инструмент, че да я разглабям сам.
    Бутало, водачи, маркуч? Нещо такова ще да е ...

    Субаруто е поредното ми такова, Аутбек първа генерация, ако има значение.
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 05-01-17, 20:54.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
      просто нямам нито условия, нито инструмент,
      .....демек искаш да се самозадоволяваш ( мастрУбираш) - съботно неделно след 11.00ч, ама звънни първо, да не съм умрял междувременно и да се разхождаш напразно.........
      П.П. ....и понеже в гаража е "леко хладно", задължително се подготви с топли обувки и работни дрехи
      Последно редактирано от дядо владо; 06-01-17, 01:00. Причина: топли дрехи
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Аз издавам тайна - дядо има газов отоплителен уред с "огромна мъжка мощ". Само трябва да му се напълни бутилката (на отоплителния уред, това).

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Аз издавам тайна - дядо има газов отоплителен уред с "огромна мъжка мощ". Само трябва да му се напълни бутилката (на отоплителния уред, това).
          Подкрепям предложението на Ясен! Иначе при температурите, които прогнозират те очаква на Деди в гаража поне -30. Миналата година ми замръзна жилото на газта след три дневен престой в гаража му, а студа дето брах не съм го изпитвал до сега в живота си дори и на границата.
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
            Честита нова година на всички! В София съм(уча), къде тук може да погледнем субаруто, че преди малко започна да ми задържа предно дясно колело, не искам да я карам при непознат, а ми трябва възможно най-скоро. Деди?
            Ще си донеса апарат за части, просто нямам нито условия, нито инструмент, че да я разглабям сам.
            Бутало, водачи, маркуч? Нещо такова ще да е ...

            Субаруто е поредното ми такова, Аутбек първа генерация, ако има значение.
            ако не стане при деди и ти е удобно около Красно село - Овча купел, има един сервиз за Субару, мисля че работи и в събота............ но няма ти да си ремонтираш де
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Аз издавам тайна - дядо има газов отоплителен уред с "огромна мъжка мощ". Само трябва да му се напълни бутилката (на отоплителния уред, това).
              Потвърждавам за мощта на уреда. Стопи на децата шушляците от над метър дистанция...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Потвърждавам за мощта на уреда. Стопи на децата шушляците от над метър дистанция...
                Те затова е забранено в сервизи /гаражи/ отопление с открит огън!

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  Те затова е забранено в сервизи /гаражи/ отопление с открит огън!
                  Да не са се завирали. Някои неща се учат от реални преживявания. Още го помнят.
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Да не са се завирали. Някои неща се учат от реални преживявания. Още го помнят.
                    Баси детските спомени им организираш !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Е... не е най-екстремното нещо, ама ако го гледат на клипче в тубата, ще им бъде смешно, а така поне усетиха жегата на дупетата...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Да не са се завирали. Някои неща се учат от реални преживявания. Още го помнят.
                        Парен каша духа

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Да не са се завирали. Някои неща се учат от реални преживявания. Още го помнят.
                          Баф'ааму това кога, че и аз съм го забравил?
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Па знам ли вече... На някоя неделна мастурбация...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              -15 градуса ( и в гаража за сега ) + вятър, ако някой ще идва да е подготвен!
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                -15 и здрави преспи на пътя от гарата нагоре. Но поне свършихме работа.
                                Dacia Duster 1.5 dci 115Hp 4х4 - Екзотика на колела.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X