Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Деди е професионалиС.... Сега разбрах каква порода е 'вълкодава' - според Деди е 'куте' - нещо средно между КУче и коТЕ... За малко да сдави вълчака на Дедо, ама го удържах
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Някой да има от 2.5 или 4.0 "Черок/Вранглер" от началото на 90-те делко, трябва ми само зъбното колело?
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Форумния събирач (репатрак) на джипови трупове по улиците ми докара днес "Безсмъртната...."

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06032.JPG
Прегледи:1
Размер:110.4 КБ
ID:5727811
        Ще познаете ли това червеното на кой е (в гръб на кадъра)
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06033.JPG
Прегледи:1
Размер:85.9 КБ
ID:5727812
        ..........огъня пречиствал грехове, гонил бесове............пък дали ще е като Феникс .
        Последно редактирано от дядо владо; 10-09-16, 22:27.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Монтаж! Инсинуация!
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Форумния събирач (репатрак) на джипови трупове по улиците ми докара днес "Безсмъртната...."
            Това онова за което си мисля ли е?
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              A!...

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Това е заговор на ЦРУ,КГБ и на тази база е проведен неуспешен експеримент в Зона 51 с „извънземната„ пропаганда машина маскирана като Кията на Пенчо.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Всичко бях виждал ама КИЯ да се запали!?Алах Акбар значи!
                  Дядо нищо не казваш за подкупа,а таковата огнената вода.
                  Щом пишеш още значи не те е уморила.
                  Ако трябва другият път като идвам да донеса още за по-добри резултати,а и да не ме е срам да питам като трябва.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
                    Това е заговор на ЦРУ,КГБ и на тази база е проведен неуспешен експеримент в Зона 51 с „извънземната„ пропаганда машина маскирана като Кията на Пенчо.
                    + това и Гагич, шокиран от ниските експлоатационни разходи, сигирно си е направил Вуду-количка на пенчовата КИА, и след като не е могъл да и запали накладките търкаляйки си я на бюрото, и е бил една запалка.

                    ... ъъъ, пропускате и друга взможност.
                    Пенчо е докарал КИА-та за обслужване и профилактика, но за да не си я "хАби", я е качил на такси, и това всичко е постановка за пред Форума.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      + това и Гагич, шокиран от ниските експлоатационни разходи, сигирно си е направил Вуду-количка на пенчовата КИА, и след като не е могъл да и запали накладките търкаляйки си я на бюрото, и е бил една запалка.
                      Э-э-э-эххх, де да ставаше така, тогаз от твоята компилация щеше само да е останала следа в подписа ти. Щото изродите и изчадията трябва да бъдат убивани нали - древна народна мъдрост, автомобилен дарвинизъм и евгеника...
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        За първи път виждам толкова малко поражения при пожар в моторния отсек...
                        Браво на колегата - бързо е реагирал...
                        На времето докато реагирахме с една Тойота, и тя взе, че изгоре - кабелчетата лъснаха чистички, златисти, на фона на бестящия и добре обезмаслен алуминиев блок.. И нямаше останала следа от каквато и да е капиталистическа пластмаса или гума А акумулатора бе изтекъл на асфалта като онзи 'живачния' човек от Терминатора....
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Э-э-э-эххх, де да ставаше така, тогаз от твоята компилация щеше само да е останала следа в подписа ти. Щото изродите и изчадията трябва да бъдат убивани нали - древна народна мъдрост, автомобилен дарвинизъм и евгеника...


                          Идея си нямаш колко си прав !

                          "Ще оцелеят само тези, които се адаптират"
                          - изключително ми е любимо, и се опитвам да не го забравям !

                          Затова само си карам И "на" олио, ще слагам и газ, а може направо да подкарам и с вода,
                          па ти Абиш бензин да Одиш "на" майстори.

                          Компилация е да сложиш УАЗ-ов преден мост на Витара,
                          а мойто си е съвсем заводско изпълнение.
                          Просто съм събрал по-доброто от различните модификации по мой вкус,
                          нещо като да си сложиш 6.1, щот те кефи повече.

                          ... а ти зимай пример, и качвай HEMI-то на такси от време на време.
                          Не го мъчи до последно !
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            За първи път виждам толкова малко поражения при пожар в моторния отсек...
                            Браво на колегата - бързо е реагирал...
                            На времето докато реагирахме с една Тойота, и тя взе, че изгоре - кабелчетата лъснаха чистички, златисти, на фона на бестящия и добре обезмаслен алуминиев блок.. И нямаше останала следа от каквато и да е капиталистическа пластмаса или гума А акумулатора бе изтекъл на асфалта като онзи 'живачния' човек от Терминатора....
                            Според мен, Пенчо се е шашнал и се е притеснил излишно.
                            Ако наистина е окъсило само едно кабелче, а и както се е усетил навреме, можело и да се справи на място.

                            Ние си се майтапим на чужд гръб,
                            но добре, че всичко се е разминало без особено големи щети.

                            Пенчо, ай !
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Идея си нямаш колко си прав !

                              "Ще оцелеят само тези, които се адаптират"
                              - изключително ми е любимо, и се опитвам да не го забравям !
                              На практика компилацията ти не е оцеляла - от 10 години не я произвеждат и няма наследник със същото име (което те е срам да споменеш).
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                На практика компилацията ти не е оцеляла - от 10 години не я произвеждат и няма наследник със същото име (което те е срам да споменеш).
                                Уффф, продължаваш с глупостите !

                                Модела се произвежда 10-11 години, и си е изпял песента, което е повече от нормално.
                                Марката си е много сериозна и си произвежда по-нови модели със същата комплектовка, или както ти му "викаш" - компилация.
                                Ма нЕма нужда да се правя ни на Пенчо, нито на теб, та стига сме акцентирали на неща безинтересни на широката публика.

                                ... то като се замисля, май само W126 се произвежда 15 години, за друг модел не се сещам.

                                P.S. ... и, като виден гугалист, я изрови колко джипа излизат серийно с климатроник през '93.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X