Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Злато ? Знаех си аз, че у ряката има Той зат`ва дяда ни Владо все насърчаваше джипките у ряката да улазят - да я тралят, че да се вдигне и отмие тинята, та да се разкрие златоносният слой песък.
    Ot tuk е приказката за златото, не е от ряката, престраших се, срезАх го, намерИх го.....и Чоко и Иво-полис ме изловихА в крачка,( що'т мислеха и те да намажат и да заменят "Ровърите" с "Джип"), ма не би
    ЗлатОто обаче е маскирано като дЖилезо и отделно е добавена инструкция за получаване на филосоФски камък с чиято помощ да се обърне пак в златО, инструкцията е толкова секретна, че е унищожена преди да бъде сложена
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • Re: От: Re: От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Прочетох го, и си дОбро дОшъл от 11.00 до 20.00ч., но звъненнето е задължително, защото може да съм умрял и да се разкарваш напразно
      записах номера и приготих си кординати ше се обадим.
      o89 sedem sedem 33 986

      Коментар


      • От: Re: От: Re: От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Я, деди скоро ще опре до настройка с газ-анализатор.
        Опрях
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Има "тапа" ... маха се. Отдолу има винтче на шестограм. Сваляне и качване около 20 тъти и ... си го докарал.
          При моя късмет ".....или свирка без топче, или глуха акула..." .....май и двете

          Те отгорЕ
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSL11141.JPG
Прегледи:1
Размер:81.6 КБ
ID:5617936
          те отдолЕ
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSL11142.JPG
Прегледи:1
Размер:81.5 КБ
ID:5617937

          те го разсипано на части, болтЕ - йок.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSL11146.JPG
Прегледи:1
Размер:113.2 КБ
ID:5617933
          и накрая се оказва, че туй кръглото не запушва плътно унуй малкото........
          Ма за да ми е още по кеФ междувременно подлагам шайби под пружината надлежно ръчно шлайфани през 0.1 мм
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSL11143.JPG
Прегледи:1
Размер:76.6 КБ
ID:5617935 слобявам и меря (поне 20 пъти).........
          И сега някой ако има "уорм ъп фюел прешър регулейтър" от нещо си сходно да свирка, че трябва да измисля как да го регулирам това налягане.
          Трябва да е 3.7 ат.


          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Опрях
          Ясенеееееееее
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSL11148.JPG
Прегледи:1
Размер:67.3 КБ
ID:5617934
          катализатора нещо много бързо става червен
          Последно редактирано от дядо владо; 22-10-14, 18:47.
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Гоуф 1 гти, гоуф 2 115 кс, ауди 80 и так далее кенефи са със същия инжектопляктор на Бош. Вероятно цялата кола е 500 лв
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Само не измислям как да ти го докарам преди събота.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                500 ако е в движение,иначе и по ефтино ги има!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Влади, абе не е баш по темата, ама как се казваха тия у ваше село дето правят ауспуси и може ли да се купува от тях директно? А и още нещо - универсални правят ли?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Влади, абе не е баш по темата, ама как се казваха тия у ваше село дето правят ауспуси и може ли да се купува от тях директно? А и още нещо - универсални правят ли?
                    Казват се Вито 03 или нещо такова, по същество са ем-комплект. Може да се купува от тях директно, универсални не знам дали правят, ама обикновено има какво да приспособиш. Също правят и по мярка/поръчка/чертеж, ама по-добрата стратегия е да идеш в сервиза в Павлово или в Дружба и да си то поръчаш - ще ти го сгънат и заварят от някакви налични. Моите всичките са къстъм, правени на едно от двете места.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      са със същия инжектопляктор на Бош. Вероятно цялата кола е 500 лв
                      Ще го купя (ще го плати собственика), ама не желая да купувам заради спорта, има го и сайта "Ферари400 / ком" даже там са регулируеми. Правя си тест да видя кое как и защо, и утре като ми дойде някой да не му сдера две кожи, а и да не откривам топлата вода.....

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Само не измислям как да ти го докарам преди събота.
                      ...мъ не бързам. Който най-бърза, най-бързо стига гробищата....

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Влади, абе не е баш по темата, ама как се казваха
                      Звънни утре след 10.00 ( абе може и след 09.00 ама щ'съм кисел). Ясен е прав.
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        откривам топлата вода.....
                        Топлата вода е, че тоя инжектопляктор е като сферичния кон във вакуум. Работи, при това много добре, ама в лаборатория. Струва си да се ремонтира само за класически коли. С нови части от магазина. Което очевидно не е баш случая при теб.

                        За ауспуха има време, най-рано другия месец ще се прави, но няма как да го правя в сервиз - по ред причини трябва да се направи при мен.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Пак аз - по едно време имаше плазма при теб - има ли я още и ако да мога ли да намина да я употребя най-долно?
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Пак аз.... мога ли да намина да я употребя най-долно?
                            Тя е на онзи по-горе ( с тиквата ), доколкото знам не носи на корупционен натиск, а и аз може да намажа покрай него, так че си добре дошъл, какво са 5-6 .......стотин.......хиляди.......паунда........на час между приятели само звънни първо да не съм нещо умрял, и да се разкарваш напразно
                            По темата за пръдливата "Мерседес" - докарах наляганията в норма и пак греда - дави се
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              По темата за пръдливата "Мерседес" - докарах наляганията в норма и пак греда - дави се
                              ЛамбдО ЗонДи туй нящо требе да имВа ? Те рАбутят ли ?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Жокер
                                На Деди плазмата е някаква особена и работи по-добре ако я вкючиш към компресора....
                                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                                Mark Twain
                                СтоЕнчA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X