От: При Дядо Владо
Много е..........
Много е..........
......идваш и се каляш до насита
, ако затънеш

за да е легитимно трябва да е пред глутница оффроудъри, снимано, запечатано на барбекю и полято с каса бираТук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар