Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Чоко ми е обещал 2л Абарт....
    Той мотора си чака тук, ама "Нивата" бяга по дерето....така че само кажи ден, ( да не пълня канала с "Ровъри") и да я почваме
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Вече ти казах реда от зависимости - 0. някакви пари 1. ламарини на пода 2. трансмисия и чак тогава 3. мощен мотор. Всякакъв друг ред на действия просто няма да работи.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ..........Всякакъв друг ред на действия просто няма да работи.
        Ето други какво правят....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0505.JPG
Прегледи:1
Размер:89.9 КБ
ID:5183276....да влиза следващия...
        "Л.Ентусиасти"Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0499.JPG
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5183278 .....
        ...ту бири, ор нот тубири ( в бутилкаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0500.JPG
Прегледи:1
Размер:89.9 КБ
ID:5183277).....
        ...и хан Крум е пил от черепа на врагаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0498.JPG
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5183275...
        ....или железни топкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0501.JPG
Прегледи:1
Размер:125.9 КБ
ID:5183279....
        И разходки в рекатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0518.JPG
Прегледи:1
Размер:100.9 КБ
ID:5183280....или в дупкатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0519.JPG
Прегледи:1
Размер:78.7 КБ
ID:5183282....."ба аа му...."Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0520.JPG
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5183281 добре е че има и лебедкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0525.JPG
Прегледи:1
Размер:99.3 КБ
ID:5183283
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0540.JPG
Прегледи:1
Размер:99.0 КБ
ID:5183290...... ята"Фероци" .....Смяна на гумиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0541.JPG
Прегледи:1
Размер:100.5 КБ
ID:5183286.....с цялата газ "у ряката"Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0535.JPG
Прегледи:1
Размер:90.9 КБ
ID:5183287Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0568.JPG
Прегледи:1
Размер:91.2 КБ
ID:5183289....
          "Йййопо вади ряпа"Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0556.JPG
Прегледи:1
Размер:83.6 КБ
ID:5183284...тя се не поклащаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0562.JPG
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5183285
          ......по мощна лебеткаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0565.JPG
Прегледи:1
Размер:105.2 КБ
ID:5183288 ...и Христос е ходил по водатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0560.JPG
Прегледи:1
Размер:73.8 КБ
ID:5183291
          ....извода "Колкото по-добри са ти гумите, толкова по Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0532.JPG
Прегледи:2
Размер:66.8 КБ
ID:5183292дълбоко ще потънеш
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Бреееейййй! Не знаех, че срещите са вече тематични: Ясен; Ровъри; Ясен; Ферози; Ясен... Дядо, кога ще е деня на Jeep, че да дойда и аз бре?
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Никои неидва да помага,и сам воина е воин.
              Атака от всички маркине,не се давам лесно,но и никои непомага.
              Последно редактирано от choko; 05-06-10, 00:42.
              878511557

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Глигана е в бокса (при Андро), за пълно преобразяване на окачването (вече си има комин и макара )...!! Да идвам с Полото на жената е някак неудобно и неловко..!!! Какво стана с Диското на Доктора...?! Кога ще му режем лентата (не съм забравил какво съм обещал)...?!!!

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                  Глигана е в бокса (при Андро), за пълно преобразяване на окачването (вече си има комин и макара )...!! Да идвам с Полото на жената е някак неудобно и неловко..!!! Какво стана с Диското на Доктора...?! Кога ще му режем лентата (не съм забравил какво съм обещал)...?!!!
                  Що бре? Аз ходих с бордови бус!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Що бре? Аз ходих с бордови бус!
                    Ако набия колата на жената у ряката ще стане неудобно и неловко...!

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                      Ако набия колата на жената у ряката ще стане неудобно и неловко...!
                      Само ако те хване!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Липсват ми констинбродските пирати....!!!

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                          Какво стана с Диското на Доктора...?! Кога ще му режем лентата (не съм забравил какво съм обещал)...?!!!
                          За сега замина за смяна на съединител, че тази хамалогия при мен е трудна, а за лентата той ще си каже.....
                          Днеска понеже никой не дойде, ми остана време да сменя водната помпа на един зверски прегрят "Черок", да му доорежа излишни жици от "майсторска" електро инсталация и да открия че в навалицата от последните две седмици, някой ми е прибрал на неизвестно за мен място втория комплект гаечни ключове та моля колегите да си огледат джипките за син пластмасов държател със звездогаечни ключове от 6 до 22...или ако ги е прибирал на странно място из гаража ми да се обади
                          Аз пък тук имам един излишен нов чук ( предполага се че е на Наско "Гончев")
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            За сега замина за смяна на съединител, че тази хамалогия при мен е трудна, а за лентата той ще си каже.....
                            Днеска понеже никой не дойде, ми остана време да сменя водната помпа на един зверски прегрят "Черок", да му доорежа излишни жици от "майсторска" електро инсталация и да открия че в навалицата от последните две седмици, някой ми е прибрал на неизвестно за мен място втория комплект гаечни ключове та моля колегите да си огледат джипките за син пластмасов държател със звездогаечни ключове от 6 до 22...или ако ги е прибирал на странно място из гаража ми да се обади
                            Аз пък тук имам един излишен нов чук ( предполага се че е на Наско "Гончев")
                            Значи, понеже трябва да се покара, та да се види как е "Белия"- утре ще има Чероки из Костинброд. Оказа се, че може и аз да дойда, та да покарам, че от толкова време липса на практика- ще забравя. А и не съм пробвал бензиновия дивгател.
                            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                            Манол Денев

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                              Липсват ми констинбродските пирати....!!!
                              Ти ни забрави,ние немърдаме никаде по далеч от скарата.
                              878511557

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                За сега замина за смяна на съединител, че тази хамалогия при мен е трудна, а за лентата той ще си каже.....
                                Днеска понеже никой не дойде, ми остана време да сменя водната помпа на един зверски прегрят "Черок", да му доорежа излишни жици от "майсторска" електро инсталация и да открия че в навалицата от последните две седмици, някой ми е прибрал на неизвестно за мен място втория комплект гаечни ключове та моля колегите да си огледат джипките за син пластмасов държател със звездогаечни ключове от 6 до 22...или ако ги е прибирал на странно място из гаража ми да се обади
                                Аз пък тук имам един излишен нов чук ( предполага се че е на Наско "Гончев")
                                Привет,
                                Чука не е моя, проверено. А за ключовете нямам информация. Бях предупреден за инструментите и спазвах указанията.
                                Land Rover Discovery 300tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X