Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
    Сори за пропуснатиа веселба,наложи се да докарам нешто подобно на ништо,с лек ремонт накрая.
    Бяха ли ти оставили нещо от скарата?
    JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

    Манол Денев

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Нещо не виждам репортаж от вчеращното ми приключение у ряката, което от лек екстрийм си стана среден екстрийм, а не стана тежък защото не опряхме до трактора на брата на Чоко...

      П.П. До колкото разбрах, нежната половинка на Трол е правила снимки по време на купона..?! Ще е готино да ги качи тук да се посмеем...

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Чия половинка??
        Пък и ако на тва викаш екстрим
        хихихи
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Чия половинка??
          Пък и ако на тва викаш екстрим
          хихихи
          Току що ти купих една риза...!!! Хахахахахаха... Твоята имах предвид turtey! Не знам защо те кръстих "трол"..?!! За мен си бе екстрийм - за сефте опитах да удавя МПС в сладководен басейн на републиката... Ако нямаш против, качете снимките (ако има такива)

          П.П. Не виждам и коментари за глиганските мръвки, които ви оставих..?!! Да не би да не сте изтрезнели още..?!!

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
            Току що ти купих една риза...!!! Хахахахахаха... Твоята имах предвид turtey! Не знам защо те кръстих "трол"..?!! За мен си бе екстрийм - за сефте опитах да удавя МПС в сладководен басейн на републиката... Ако нямаш против, качете снимките (ако има такива)
            Снимки май няма. Има клипчета, ама утре ще ги кача. Ризата ще си я търся да знаеш
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Снимки май няма. Има клипчета, ама утре ще ги кача. Ризата ще си я търся да знаеш
              Нямаш грижи! Кажи си размера само! На сефтето на новиа ДВГ на Гица ще те закича като кръстник - кръщелник...!

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Марто, ти ако гледаш аршина на Търтьо за екстрийм... верно трактор ще трябва
                Айде, бе Петьо! Какво стана с тая гейка, бре?
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                  Нямаш грижи! Кажи си размера само! На сефтето на новиа ДВГ на Гица ще те закича като кръстник - кръщелник...!
                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Марто, ти ако гледаш аршина на Търтьо за екстрийм... верно трактор ще трябва
                  Айде, бе Петьо! Какво стана с тая гейка, бре?


                  Еми вчера й се чу гласчето. Днеска малко настройки. Утре още малко и току виж станала

                  XL нося обикновено


                  Сашо ти пък защо се оплакваш бе, на последната само малко те намокрих и окъсняхме ма иначе ти поне нямаше щети )))
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    ...ма иначе ти поне нямаше щети )))
                    Ето и мярката за екстрийм - ако джипка се прибере след разходка без щети, значи си е бил чист софт.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Марто, ти ако гледаш аршина на Търтьо за екстрийм... верно трактор ще трябва
                      Айде, бе Петьо! Какво стана с тая гейка, бре?
                      Абе то малко остана...!!! 10 минути по-късно нивото на водата започна рязко да се покачва и можеше "да отида на море"!!! А то никога не е късно за трактор! И за кран даже... Важното е купон да става! Нали това е основния замисъл на офф роуд-а...

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        айде-айде. Затънал там, дето аз и Ал. Белов минаваме бавно, като на парад.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          айде-айде. Затънал там, дето аз и Ал. Белов минаваме бавно, като на парад.
                          Тва е щото с вашите пистарки не можете да се окопаете
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Еми вчера й се чу гласчето. Днеска малко настройки. Утре още малко и току виж станала

                            XL нося обикновено


                            Сашо ти пък защо се оплакваш бе, на последната само малко те намокрих и окъсняхме ма иначе ти поне нямаше щети )))
                            Не се оплаквам, даже пак ми се правят щуротии, ама не мога да стигна да си сменя карето. Като те знам, каква си луда глава...
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Както се разбра, моите гуми са всичко, но не и пистарки. Тривиално се окопах, веднага щом опитах.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                айде-айде. Затънал там, дето аз и Ал. Белов минаваме бавно, като на парад.
                                Водата беше дълбока, но причината да затъна е, че пуснах газта и атакувах доста косо брега. Първите два пъти минахме като покрай караулката на Цариградско шосе, но винаги има трети път...! Тебе водата започна ли да те влачи..?!! Защото мене се опита! Подкопа си джипа като стой, та гледай, а и аз поиздълбах доста дъното в напразни и тъпи опити да издрапам (да го имат предвид всички, които тези дни смятат да се цопват у ряката)... На края си го изкарах на джипа и минах обратно с пълна газ, което ми хареса и успокои преди да започна да изгребвам водата от купето... Видях и ритуалната клада на която си изгорил мокета на Нива-та! Аз реших да го суша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X