От: При Дядо Владо
Айде, съботно-неделно......
Айде, съботно-неделно......
?
Завидна риторика.Блестящи исторически познания!Деянията...нещо незабележими


)))
Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар