Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: При Дядо Владо

    На Калин гранда с какви гуми е? Много бих искал да пробваме няколко гранда с различни гуми как се държат
    Грандоман WJ 3.1 QD

    Коментар


    • До: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
      Как успя ,да ма светнеш
      878511557

      Коментар


      • До: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        1. Гранд WJ 2003г. "куадра-драйв" мерцедесовия дизел (май беше 2.7)Калин
        2. "Трупър" ІІ 88г. (или около) 2.6 бензин. пак на Калин
        3. "Патрол" (наТъртьо май се води У160 ) 2.8дизел, Петьо
        .........
        .........
        .........
        "Рейдж ровъри" разни шо` така се кОпаха не ми стана много ясно


        ....а виж фероци няма ама те целият им отбор са несериозници, още преди година щяха да ме давят в рАкия и да мъ душат с прЪжолчета...ама на още съм жив
        Хммм то няма смисъл, аз съм с 1.6 бензин (така се води ама вече нема и бензин). Тея с тез двигатели са се орили, аз с моя умрял с магарета и катъри, а не коне къде да идвам.
        За другите обещания не знам кой ти ги е давал, явно си излъган

        Коментар


        • До: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
          Хммм то няма смисъл, аз съм с 1.6 бензин (така се води ама вече нема и бензин). Тея с тез двигатели са се орили, аз с моя умрял с магарета и катъри, а не коне къде да идвам.
          За другите обещания не знам кой ти ги е давал, явно си излъган
          Засега в дядовладовия полигон се наблюдава ясна тенденция - колкото по-голям двигател, толкова по-голямо затъване. Така че, не се измъквай!

          А че Феровците сте несериозни - никакво съмнение няма.

          Коментар


          • До: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
            Хммм то няма смисъл, аз съм с 1.6 бензин (така се води ама вече нема и бензин). Тея с тез двигатели са се орили, аз с моя умрял с магарета и катъри, а не коне къде да идвам.
            За другите обещания не знам кой ти ги е давал, явно си излъган
            Тия всичките са с поне 600 кила по-тежки от твойто. Нищо чудно с хубава засилка да се качиш. Отделно не видях никой с гуми с по-дълбок грайфер, та да копаят.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: При Дядо Владо

              Хммм, явно пак искате да ми гледате сеира
              Добре, но няма когаа освен другата седмица след работа
              Нещо графика ми за този и следващия уикенд са далеееч от София.
              Та ще трябва да е през седмицата. Хич не ми се рине сняг - ще си взема някой да си ме дръпне. Абе Йопо май скоро не си е ползвал лебедката - ще го викна него

              Коментар


              • До: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                Хммм, явно пак искате да ми гледате сеира
                Добре, но няма когаа освен другата седмица след работа
                Нещо графика ми за този и следващия уикенд са далеееч от София.
                Та ще трябва да е през седмицата. Хич не ми се рине сняг - ще си взема някой да си ме дръпне. Абе Йопо май скоро не си е ползвал лебедката - ще го викна него
                Е то сняг не остана. Сега е калничко там, за сметка на това. На мен ми се щеше и аз да се пробвам с тераното, ама изпуснахме баш хубавия сняг.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • До: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Е то сняг не остана. Сега е калничко там, за сметка на това. На мен ми се щеше и аз да се пробвам с тераното, ама изпуснахме баш хубавия сняг.
                  А споко - скоро е женския месец, тогава ще има и сняг и слънце и дъжд и виелици

                  Коментар


                  • До: При Дядо Владо

                    Хм, след работа... какво ще кажете за един нощен офроуд уъркшоп при дядо владо?

                    Коментар


                    • До: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от buysell Преглед на мнение
                      На Калин гранда с какви гуми е? Много бих искал да пробваме няколко гранда с различни гуми как се държат
                      С Дънлоп съм,но точно какъв ще ги видиш като дойдеш.Само знам че ги платих 1800лв.Определено си заслужават,виж как ме окопаха.
                      JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                      Коментар


                      • До: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Тия всичките са с поне 600 кила по-тежки от твойто. Нищо чудно с хубава засилка да се качиш. Отделно не видях никой с гуми с по-дълбок грайфер, та да копаят.
                        Моите верно са поизтъркани ама
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • До: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Тия всичките са с поне 600 кила по-тежки от твойто. Нищо чудно с хубава засилка да се качиш. Отделно не видях никой с гуми с по-дълбок грайфер, та да копаят.
                          Моя грайфер май не е малък,поне така мисля 10-11мм
                          JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                          Коментар


                          • До: При Дядо Владо

                            Макар че темата си върви към "Спам и чат", всъщност искам собствениците да си опознаят машините, за това не карам аз от една страна и от друга, да ги сравним при сходни условия, т.е. небих допуснал някой с гуми за мъгла в сравняването. За това и се ползват на Калин "Трупчо" и "Гранда" за да може при различен сняг да се съотнесе поведението на другите към тях в конкретната ситуация и тогава да се правят изводи, а купона си е отделно
                            Изключая "Търтьо" с кобрите, другите бяха с нормални "АТ" гуми (дори и тези на "Метъл" Светльо) така че проблема не е в гумите
                            П.П. за утре след 10.30 има записана Гранд Витара ама дали ще се кОпаме, каляме или гмУраме, шъ видим утре....та който иска
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • До: При Дядо Владо

                              Ще гледам да дойда, че отдавна съм обещал на малкия да го водя на бабуните при теб. Па може и цялото домочадие да ти се изтърсим
                              JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

                              Коментар


                              • До: При Дядо Владо

                                Някой може ли да каже къде по-точно и някакъв час, че се чудя дали да ида на разходката или при Вас, повече клони при вас
                                Грандоман WJ 3.1 QD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 2 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X