Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Нещо ми се струва че пълните темата с глупости!!!!!!

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Глина!?
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Глина!?
        Имаме Верен отговор!!! Утре ще започна темата Фантазии от глина - и ще разкажа всички стъпки. Ще пусна линк тук. За да не пълним темата с глупости.
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...65#post2630465 Обещаният линк .
          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Деди нали е податлив на корупция -с нов подарък.


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0035.jpg
Прегледи:1
Размер:78.4 КБ
ID:5629012

            И една приятна изненада . ХА ХА ХА .

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0037.jpg
Прегледи:1
Размер:54.3 КБ
ID:5629013Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0042.jpg
Прегледи:1
Размер:48.8 КБ
ID:5629014

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Ееееееее тетва си е,всеки един джип, винаги си е мечтаел да бъде LAND ROVER.
              Но само в мечтите.
              878511557

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
                Ееееееее тетва си е,всеки един джип, винаги си е мечтаел да бъде LAND ROVER.
                То си е яко да си Land Rover и всеки би искал: седиш си в работилницата, редят ти скъпи части, изкарат те за малко някоя събота - и айде пак на ремонт.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Ти па откъде знаеш,да си имал някога нещо от двата вида.
                  Ужаскаджите да траят,те и от гаража не могат да излязат.
                  878511557

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Ти не ми брой какво съм имал. И с Жип, и с Лендровър съм се борил. И ако пак се наложи предпочитам Жип.

                    За Ужаските няма да възразявам - те са отделна категория в трошенето и никакъв лендровър не може да им се опре.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Като чета последните мнения, явно няма смисъл да звъня на Дедо - телефона му вече сигурно е в ремонт
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Броя,броя нали съм от данс,
                        878511557

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Като чета последните мнения, явно няма смисъл да звъня на Дедо - телефона му вече сигурно е в ремонт
                          Ей коло грубо го каза, просто е "стационарен", до другите "ровъри" в сервиза
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Ей колКо грубо го каза, просто е "стационарен", до другите "ровъри" в сервиза
                            Дедо, това е много интересно обяснение...
                            По аналогия с Опасен чар "вече не му казваме да сковем кочина, а да реализираме кочина"
                            Та и ти - автомобила/телефона не е счупен, просто е стационарен
                            (А както казва колегата - куцото магаре не се знае каква собственост е - движима или недвижима )
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Всеки има право на лош вкус... Но някой прекаляват като мангал с кражба на ток!
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                По аналогия с Опасен чар "вече не му казваме да сковем кочина, а да реализираме кочина"
                                Поново му - "да реализираме проект на кочина." Всичко е проекти в наши дни.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 2 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X