Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    С какво, обаче?

    С прави лопати и ботуши...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • До: При Дядо Владо

      Няма да се наложи,ни сме професионалистивече
      878511557

      Коментар


      • До: При Дядо Владо

        Стига сте се канили, че ще дойда със Самарата и ще правя кръгчета около вас.

        Коментар


        • До: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          С трактор!`Верижен!
          Има и трактории фадрома.Подготовката е на ниво.
          878511557

          Коментар


          • До: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Стига сте се канили, че ще дойда със Самарата и ще правя кръгчета около вас.
            Може и аудито.Но да не ги засрамим
            878511557

            Коментар


            • До: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от дядо владо
              Ма надай се Може да има и трето не отбелязано в "мапса" .... те фероцаджиите гола мацка на легло като видят, с одеалото......... с две думи някой ден може и да се съберат
              П.П. т.е. търся да удавя "Фероца" на полигона
              Понеделник 22.02.2010 съм на изпит. Като приключа ще ти се обадя (ранният следобед). Ако все още имаш подобни желания и си на линия, ще се "дотътря". Скоро нямам друг свободен ден - то е част от ден де ама айде
              Някой да дойде да ме спасява моля

              Коментар


              • До: При Дядо Владо

                Няма да има нужда от влекач. Мърляча ще прелети целия полигон , без да затъне. А пък и ти си със "специални" гуми.
                Няма по-подходящ от Мърляча да ни отсрами.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • До: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                  Понеделник 22.02.2010 съм на изпит. Като приключа ще ти се обадя (ранният следобед). Ако все още имаш подобни желания и си на линия, ще се "дотътря". Скоро нямам друг свободен ден - то е част от ден де ама айде
                  Някой да дойде да ме спасява моля
                  Имаш ми тилифоня ако затънеш безкрайно
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • До: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Имаш ми тилифоня ако затънеш безкрайно
                    Безкрайно ????

                    Абе вие ми стискайте палци преди обед за тоя изпит, че ми е важен, пък следобед и да затъна не ми пука - ще извикам Митко Фулда с новия акумулатор

                    Коментар


                    • До: При Дядо Владо

                      Хех! Фулдата с новия акумулатор ще тегли мърляча с новите гуми.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Хех! Фулдата с новия акумулатор ще тегли мърляча с новите гуми.
                        Той не знае още , че ще му се налага да ме тегли хаха
                        Ъм изчезна ли тъпия сняг, Дядо Владо? Калничко ли е ? Где искаш да ме давиш? Измисли ми пъклен план, но така че да мога да се прибера с мърльо до София (на собствен ход)

                        Коментар


                        • До: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                          ..... Като приключа ще ти се обадя (ранният следобед). ......Някой да дойде да ме спасява моля
                          Ами може да го направим, ама за по-късния следобед(вечер), че предвид кризата, рецесията, стагнацията и други чужди думички и аз започнах да ходя на работа, и до към 18.00ч. през седмицата ме няма...... а снега привърши, остана повече кал, и за "снежен тест" неможе да говорим
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • До: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            А и аз започнах да ходя на работа,

                            Всяко нещо си е с цената. Предстоящият подем в националната икономика (в следствие включването на Дядо Владо) ще има пряко отражение върху спонтанните изблици на офроудърщиня на цитирания в тази тема Полигон...

                            П.П. Абе, Дядо Владо, какво ще ги правиш тия пари бе?
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • До: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              .... Абе, Дядо Владо, какво ще ги правиш тия пари бе?
                              Шъ си купя жип ....а спонтанни изблици е имало и ще има, и днеска пак си се събрахе с този-онзи, ама само на блага приказка а утре може и да правим онези джанти с решетката да проработят
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • До: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                а утре може и да правим онези джанти с решетката да проработят
                                Е това е! Ти почна работа и сега и Жанти, и решетки... всичко да работи....

                                Да не забравиш да почистиш... горивната камера с телена четка
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X