Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от velio
    Кално Кумхо, ама със засилката се осирах и нещо криво въртях. Пък и блокаж не включвах. Така че - не е виновна машината.


    Така, ама паркетниците без гуми се качиха и после можеше да се отскочи с тях например до Варна, при това доста комфортно. Все ми се ще да знам твоята или друга непаркетна машина може ли да направи упоменатите две неща на куп и в един ден?
    Като ходя на лов многократно съм виждал хубави джипове да не могат да приберат собствениците си до родните си места.Последен случай в Петрич.Дали поради невнимание на водача,незнание или лош късмет от хубавия джип падна нещо от долу и като запищяха едни компютри,като взеха да говорят нещо,авариен режим драми и теч на някаква течност като масло.Нещото паднало беше пластмасова кутия ,вътре в нея някакъв дебел наилонов плик пълен с мазна течност.Моята джипка вече три години ходи на разходки с колегите ,на лов ,за риба и то из цялата страна и все още си ме прибира у дома.Та паркетника е много хубав да идеш до Банско по асвалт и няма нужда да излиза извън пътя.Тези които го правят не знам защо го правят,мазохизъм някакъв да чупят хубави коли.Аз ако някога си купя лъскав джип(не знам за какво ми е,предпочитам лъскава кола )ще имам и един по-непритенциозен за хобитата ми.Та моята Фронтера например може в един ден да влезе на ливада с кал и после да стигне до Варна.

    ПС:Между другото на снимките паркетници не видях.Или не са качени снимки.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • До: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
      Ако дядо Владо има желание да качи малко снимки от днес,аз бих се зарадвал много,защото клиповете които снимахме ние са малко тежички
      Ако някой качи снимки няма да е лошо.
      Аз лично искам да благодаря много на Дядо Владо за гостоприемството и за помоща за стягането на колата.
      Прекарахме си много яко.Особенно прибирането от костинброд до софия по черно.
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • До: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
        Прекарахме си много яко.Особенно прибирането от костинброд до софия по черно.
        Това към колко часа? Да знам какво съм правил и доколко да си бия кратуната.

        Коментар


        • До: При Дядо Владо

          прибирането беше сила! предлагам другия път маршрута да е същия ...и на отиване и на връщане
          LZ5DG....0888985906
          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
          Не всичко, което има две бузи е лице!

          Коментар


          • До: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            ...............
            Прекарахме си много яко.Особенно прибирането от костинброд до софия по черно.
            Значи се прибрахте.
            Имената на градовете и селата / даже и в България/ започват с главна/разбирай ГОЛЯМА/ буква.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • До: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
              Прекарахме си много яко.Особенно прибирането от костинброд до софия по черно.
              Е този път е "лесен",навремето със Зазката го минавах,но бях със специални гуми,тип яйцевидни.Много помагат,аа Зазката да легне на корем и дойде дупето на яйцето та ме подигне.И така на подскоци,та през цялата нива.
              JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

              Коментар


              • До: При Дядо Владо

                Е добре ето малко снимки Всичко започна от един прегряващ "самурай"...ама с този никога не мит след "оффроуд"радиатор....После (както често се случва) няма-няма и туко се изсипят. Палави Самураи, Супер проходима Уазка (за еднократна употреба) "Диско спасител" и някаква "Г-ца" която си мисли че е самолет
                Прикачени файлове
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • До: При Дядо Владо


                  А,вече и борба с джипове ли има?
                  JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                  Коментар


                  • До: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение

                    А,вече и борба с джипове ли има?
                    Поскоро приятелска целувка !
                    Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

                    Коментар


                    • До: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от herkules Преглед на мнение
                      Поскоро приятелска целувка !
                      Нещо такова, или както аз казвам събирането на много и разнородни джипки на едно място води до възникване на "офроудърщинЯ" (сходно със "свинщинЯ", но нЕма прасЕта) Това дето е за еднократна употреба (УАЗа) беше привлечено от розовите брони (булбар) и си мислеше че ще му помогне като просто така между другото го избута от пряспата (преди това късаха неподходящи за натоварването въжета при опит за вадене с "удари") ще покаже, че е "високопроходим", абе мъжка кола, ама ....нъц "Вранглер МТ" гуми на сняг, както и "Кобрите"....и си стана малко гейско (лежахме си по корем и си риткахме) .....после имаше някакъв "английски джентълмен" ( в типичния алкохолишки "J.Уокър" цвят), та той с колана и т.н......ама тук трябва да започна да обсъждам шофьорите и кой си го може и кой не, кой мисли и кой ръга, кой с какво оборудване и ..... и ще стане една Но като цяло: УАЗа роди кълвач, ако се съди по звука от мотора му, "Ди Джей Давел" има непрегряващ "Самурай", Г-цата (150 к.с. с два 100% блокажа) показа че размера има значение.....следва 3-ти март
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • До: При Дядо Владо

                        Направо 'почва да ме лови яд,че не се изтресъх и вчера!

                        Коментар


                        • До: При Дядо Владо

                          Сега, ако кажете, че ще мога да погледам някои мераклии при Дядо Владо в Сряда (нали е празник), ще дойдем с жената да се порадваме на калта

                          Коментар


                          • До: При Дядо Владо

                            хехех самурая се повдигна при неравен бой със преспата .... но си разбрах грешката...прекалено бавно се "врязъх" в нея....с 10км по бързо да беше-да я бях минал
                            LZ5DG....0888985906
                            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                            Не всичко, което има две бузи е лице!

                            Коментар


                            • До: При Дядо Владо

                              Аз все някой ден ще "взема" книжка, за да дойда до там и тогава ще видите...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • До: При Дядо Владо

                                е, 3-ти март е......... в колко ч. се раздават резенките?
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X