Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: При Дядо Владо

    Дано да е преди обяд,за да мога и аз да изям един "байр"т.е резен.
    JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

    Коментар


    • До: При Дядо Владо

      Добрютро, Дядо Владо Има ли и днес кал около теб , че имам едни малатести за износване?

      Коментар


      • До: При Дядо Владо

        полигона си е там, Владо също ( с изключение за периода 11.30 - 12.30)

        ако някой ще ходи да се тества - да казва кога ще е там, че да стане една манифестация по баира
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • До: При Дядо Владо

          Довършвам едно компютърче и тръгвам натам, ако се ориентирам правилно, ще стигна бързо Може ли някой да ми припомни как точно се стигаше примерно от Овча Купел? Благодаря предварително!

          Коментар


          • До: При Дядо Владо

            Тръгваш по околоМръсното, завиваш по Сливница, после надясно по отбивката към Костинброд (доста неугледна, прилича на черен път) малко след като влезеш, има трафопост от дясната страна до самата рекичка, завиваш на дясно след него по черния път и на 200-300 м. е къщата на Дядо Владо....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • До: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от connectix Преглед на мнение
              Довършвам едно компютърче и тръгвам натам, ако се ориентирам правилно, ще стигна бързо Може ли някой да ми припомни как точно се стигаше примерно от Овча Купел? Благодаря предварително!
              и аз съм в Овча Купел, но няма смисъл да се ходи преди 12,30 - дядото го няма

              тел. ми е 0888 71 88 16 ако решиш да ходим заедно
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • До: При Дядо Владо

                препоръчвам връщането поне да е по черно!!
                LZ5DG....0888985906
                Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                Не всичко, което има две бузи е лице!

                Коментар


                • До: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
                  препоръчвам връщането поне да е по черно!!
                  Може и на идване,одеве с Дядо Владо си порихме малко по-черното и си е направо супер.
                  JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                  Коментар


                  • Ето и поорязаното и недовършено "Грозотилче" ( + "Големия индианец" да му пази страх ) така вече не удря при слизане по голям наклон.....колкото до калта, .....с цалата газ
                    П.П. за незапознатите отпред под черната тръба имаше броня, а и вратите са леко "фризирани" от собственика,
                    .....какво да се прави такива "ОФФ" познати като "Дядо и Ко" съфорумци и той си стана "ОФФ".
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 04-03-10, 19:08. Причина: Снимки
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • До: При Дядо Владо

                      Дядо Владо, пробвай, моля те, пак да качиш снимките, че хората ще си помислят, че не е толкова грозна "совалката", колкото всъщност е !
                      Много ми хареса "Грозотилче" за име Може да я кръстим така, но на бойно кръщене, някъде с другари, лека черпавка и тежка музика (rock) !

                      Поздрави, Камен

                      Коментар


                      • До: При Дядо Владо

                        Еййй,забавлявате се,а аз чакам сняг...Днес таман се зарадвах, че ще натрупа ...Че имам страх от кално
                        Паркет+автомат+4х4 on demand...
                        Пътят е целта.

                        Коментар


                        • До: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                          Еййй,забавлявате се,а аз чакам сняг...Днес таман се зарадвах, че ще натрупа ...Че имам страх от кално
                          Паркет+автомат+4х4 on demand...
                          За лек "ОФФ" автомата е + ...а паркета и "хард" машина с кашкавал зад волана си е...ло майката т.е. винаги може да се дотъркаляш и накаляш....за сега лека
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • До: При Дядо Владо

                            Дядо Влади,днес ще има ли гости,че на Трупчо му е студено и изка малко да го згрея.
                            JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                            Коментар


                            • До: При Дядо Владо

                              Да - драснете, ако ще има събиране и часа.

                              Коментар


                              • До: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                                Да - драснете, ......и часа.
                                Който, когато....., стига да е след 10.00.(да си поспя).... и да си тъгнете преди 22.00, че ни идва в повече понякога
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X