Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Оффф, явно и за твоята улица ще трябва да поръчам знак # 666 "Забранено за Регулатора". Все по-малко остават улиците, на които го пускат..... Карък с каръка му....
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Каре без зегерка рано или късно ше се измъкне бе Деди! И не е задължително на завой. И на някоя дупка (без един вид подложка под гумата) може.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Оффф, явно и за твоята улица ще трябва да поръчам знак # 666 "Забранено за Регулатора". Все по-малко остават улиците, на които го пускат..... Карък с каръка му....
        Този пък ...... На това му се вика ДИАГНОСТИКА !!! При това-100%! Деди имаше съмнения че нещо е оклепал с това каре,а след моя "тест",вече беше сигурен!! Та ако имаш некви съмнения,за каквото и да било ......обади ми се!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          Този пък ...... На това му се вика ДИАГНОСТИКА !!! При това-100%! Деди имаше съмнения че нещо е оклепал с това каре,а след моя "тест",вече беше сигурен!! Та ако имаш некви съмнения,за каквото и да било ......обади ми се!
          Точно тествано.Кво а го праим деди?Така вика си го е сЪглобил.
          Виновен!
          Кажете къде да му съдействаме ( и с по колко-вече има 50 Е )
          И повече да не прави така
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Този пък ...... На това му се вика ДИАГНОСТИКА !!! При това-100%! Деди имаше съмнения че нещо е оклепал с това каре,а след моя "тест",вече беше сигурен!! Та ако имаш некви съмнения,за каквото и да било ......обади ми се!
            По-скоро проблемът ми е как мога да не ти се обадя....
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Както казах, зегерката си я намериХ....мъ обачи фърлихте в разГмисъл - ще меря може ли да сЪ излундзи или не,
              Текущо ( без опит ) според мен това е за да е трудноразглобяем детил при нормално транспортиране и склад......
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Както казах, зегерката си я намериХ....мъ обачи фърлихте в разГмисъл - ще меря може ли да сЪ излундзи или не,
                Текущо ( без опит ) според мен това е за да е трудноразглобяем детил при нормално транспортиране и склад......
                Приказваме ти да казваш с колко да те подпреме , та да си имаш превоз.Па ше се отчиташ на повредени , като досеги.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Статично не може да се изхлузи. Динамично обаче, по копки и дупки, нещата стават малко особени.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Дедито за каква кола говори не разбрах...а деди, на каква кола е тая полуоска!? Ясене, гледам, че не спиш, каква му е колицата на деди?
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                      Дедито за каква кола говори не разбрах...а деди, на каква кола е тая полуоска!? Ясене, гледам, че не спиш, каква му е колицата на деди?
                      червена Голем пътник , бензин.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        Както казах, зегерката си я намериХ....мъ обачи фърлихте в разГмисъл - ще меря може ли да сЪ излундзи или не,
                        Текущо ( без опит ) според мен това е за да е трудноразглобяем детил при нормално транспортиране и склад......
                        Деди, не прави глупости че следващия път ще потрошиш повече неща. В нито едни шлици по тия карета и полуоски не трябва да има значимо, независимо дали може или не може да се изхлузи цялото. Пък и не е нужно да може да се изхлузи докрай. Достатъчно е някои шлици да не работят с цялата си дължина или някое каре да излезе от допустимите за ъгъл параметри в следствие на полуизхлузени шлици някъде "по трасето". Толкова ли е зле полуоската та да не можеш да и сложиш зегерка?
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          и облече едни нови гащиризони .....
                          Обекта е облетян и му е разписано за полети. Следвайки надлежно дадения К.У.на Р. си взех нои работни дрехи и работата станА, от гащите ще да е било ....
                          БЛАГОДАРЯ на всички за готовността и желанието да ми помогнат
                          Последно редактирано от дядо владо; 25-11-16, 09:40.
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Някой да се сеща на кой е "Гранд WJ" зелен с никилирани тръбни степенки номер 6888, Букви не видях?
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Аз подозирам отговора, но заради клиента (участник тук) чакам мнения
                              Сменям скорости автоматик на "Сузуки вагон" (дано Бог да ми прости че пипам "японско" )
                              Старите загубили 4та после 3та, "нови" от е-бай, но маслото от тях е №1, на "старите" №2, новото АТФ №3 ме навежда на мисли за състояние ама споделете мнение.......
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06080.JPG
Прегледи:1
Размер:79.7 КБ
ID:5736782
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                Аз подозирам отговора, но заради клиента (участник тук) чакам мнения
                                Сменям скорости автоматик на "Сузуки вагон" (дано Бог да ми прости че пипам "японско" )
                                Старите загубили 4та после 3та, "нови" от е-бай, но маслото от тях е №1, на "старите" №2, новото АТФ №3 ме навежда на мисли за състояние ама споделете мнение.......
                                Т.е. на купените от и-бей е № 1 ?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X