Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Туй при обикновена операция с която те "цепят" поне 15 сантиметра. И си трудно подвижен поне месец. Лапароскопията е около 2000 лева с платното, но след ден си на крака.
    Аз викам да минаваме на вариант 2000 лева /скивай колко ми е лесно, като няма да съм аз опитното зайче/.
    Ако ще има акция за двете хилядарки, светнете ме да не пропусна. Ако съм се запилял някъде, Венци Малкия знае как да ме намери /и брат ми естествено де/.
    Дядо, банани ядеш ли, да пращаме в болницата?
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Малки бири викам аз,да не му тежат в тая зима,какви банани.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Абе да не го подуят бирите..? Аз викам - коняк,па макар и арменски..?
        Дедо,звънни като се нАспиш,ако искаш моя доктор да го сполетиме по някое време..?
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Малки бири викам аз,да не му тежат в тая зима,какви банани.
          Той бирата не я одобрява по някакви причини, освен може би дестилирана и по малко.

          Дедоуууу, проверявай веднага дали може да се свърши работата за 2-3000 лева, събрали сме ги веднага.

          това ще е заем със 896% лихва, разбира се

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Той бирата не я одобрява по някакви причини...
            Горчива му била. Ама кафе пие.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Добре де, но не минава ли и тя през Касата ?
              Минава, ама мноого частично. Основния разход е че си купуваш консумативите за операцията, а ако искаш и по-добро платно платно също. Така беше преди 3-4 години де, сега може нещо да се е променило.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Минава, ама мноого частично. Основния разход е че си купуваш консумативите за операцията, а ако искаш и по-добро платно платно също. Така беше преди 3-4 години де, сега може нещо да се е променило.
                Платното се плаща, но всичко друго би трябвало да е по "пътека".
                Това е повод да проверя как точно стоят нещата, а ако някой знае номера на пътеката да сподели, да не ровя излишно.

                P.S. Във всяка пътека е описано какво точно включва като минимум дейности за извършване за да може пътеката да се счита за изпълнена, за което после касата трябва да я плати.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Платното се плаща, но всичко друго би трябвало да е по "пътека".
                  Това е повод да проверя как точно стоят нещата, а ако някой знае номера на пътеката да сподели, да не ровя излишно.

                  P.S. Във всяка пътека е описано какво точно включва като минимум дейности за извършване за да може пътеката да се счита за изпълнена, за което после касата трябва да я плати.
                  Ами поне преди време по пътека беше само конвенционалната операция. Лапароскопията не беше по пътеката и се плащаше при желание. Може да се е променило нещо, ако имаш възможност провери.
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                    Ами поне преди време по пътека беше само конвенционалната операция. Лапароскопията не беше по пътеката и се плащаше при желание. Може да се е променило нещо, ако имаш възможност провери.
                    Точно това имах предвид, да се види какво пише, че нещата се променят, но платното със сигурност се плаща.
                    Ще проверя и ще пиша.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Ще пиша довечера, че сега съм зарит в работа....
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        За сега всичко е в поносими рамки, бате Пепо ще помогне с втори преглед при проверен доктор, хернията е достатъчно малка за да задържим до след коледно-новогодишните празници, а ако нещо - значи създателя так е отсъдил........
                        П.П. Абе вие проблеми нямате ли си, та се занимавате с един застаряващ дегенерат
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Задачка закачка към практикуващите форумни механици. Пикапа на този съфорумник (Шевролет К1500 къс) е пред мен със строшени скорости (4 Ел 60), предвид горните постове няма желание да се боря и да вдигам тежко, той има кой да му ги оправи, но преди това някой трябва да ги свали. Опции всякакви, при мен на канал или да е вземе при себе си, предлагайте не се срамете........
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Сигурно ли е че са строшени? Така както той описваше какво е станало, приличаше на включвател или някаква защита, или нещо друго електрическо?

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от martiob Преглед на мнение
                              Сигурно ли е че са строшени?
                              Да!
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Това автоматик ли е ?
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X