Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТ vs МТ

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Не съм се прекръстил още на Илия.
    Ми трабва да слагам очила - пиша от телефона... Размер?

    Коментар


    • От: АТ vs МТ

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Ми трабва да слагам очила - пиша от телефона... Размер?
      Размера голям с лека кривина отпред Между другото ей сега минах през Бистрица и гледам слагат знамена по стълбовете усилено. Явно се подготвят за официалното ти посрещане.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: АТ vs МТ

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        Размера голям с лека кривина отпред Между другото ей сега минах през Бистрица и гледам слагат знамена по стълбовете усилено. Явно се подготвят за официалното ти посрещане.
        Фенове! Какво да ги правиш... Последния път като ходих там (ти си свидетел) бяха извикали пожарната и отцепили площада!

        Коментар


        • От: АТ vs МТ

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          Кво си пил бе?Их ферщейн нихт.
          Оооо шпрехен зи бите дойч.

          Коментар


          • От: АТ vs МТ

            Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
            Единствения смисъл на неделната сбирка е да покараме и да се повеселим.
            Абсолютно верно.:-) :-) :-)

            Коментар


            • От: АТ vs МТ

              Баща ми дали ще се сърди, ако му пропусна 60-годишнината и вместо това се домъкна

              Тук големият спор идва от неправилното заглавие, което би следвало да е:

              - малък мотор / сток дифове/ големи кални гуми или голям мотор / сток дифове / нормални АТ-та.

              И Мартин казва, че за него опция 2 е по-добре, щото при опция 1 малкия мотор не може да върти / респ. чисти гумята.

              Всички останали обясняват, че е по-добре мощен и с кални гуми, отколкото Хасматик с АТ-та...
              Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
              Grand Cherokee 3.0

              Коментар


              • От: АТ vs МТ

                Първоначално публикуван от a26 Преглед на мнение
                Баща ми дали ще се сърди, ако му пропусна 60-годишнината и вместо това се домъкна

                Тук големият спор идва от неправилното заглавие, което би следвало да е:

                - малък мотор / сток дифове/ големи кални гуми или голям мотор / сток дифове / нормални АТ-та.

                И Мартин казва, че за него опция 2 е по-добре, щото при опция 1 малкия мотор не може да върти / респ. чисти гумята.

                Всички останали обясняват, че е по-добре мощен и с кални гуми, отколкото Хасматик с АТ-та...
                Абе всъщност на всички - всичко е ясно от самото начало, но ако се съгласим директно един с друг - не е интересно и няма интрига, а така в неделя ще се събере половината форум! Ще покараме, ще се посмеем, ще хапнем, ще пийнем (който си има ко-пилот) и така до следващият път! В мъжки форум и в мъжка баня чурките се мерят по подразбиране...

                Коментар


                • От: АТ vs МТ

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  В мъжки форум и в мъжка баня чурките се мерят по подразбиране...
                  Така де, ама нали и от тази тема се увери, че има една определена разновидност на мъжкия пол, дето рипат като ощипани девойки като стане дума за това съвсем ествествено и движещо света явление - пишкомерството. Каква ли е физиологичната особеност която ги обединява такива?
                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • От: АТ vs МТ

                    Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                    .... Каква ли е физиологичната особеност която ги обединява такива?
                    Ъъъъ - нека позная - марката, която карат?
                    Или - коньовете?
                    Едвали са мостовете
                    Надявам се да не е наличието на профил у фейса
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: АТ vs МТ

                      Бъркаш (умишлено) групата за която се отнася въпроса. Да поясня пак, макар, че едва ли ще отговориш коректно. Става дума за тези дето рипат до небето срещу "пишкомерството", а не за тези които го практикуват с удоволствие. Още по-конкретно: какво общо имат тези, които се притесняват от "пишкомерството"? Нали все пак състезателното начало е в основата на естествения подбор и е единствената причина светът да се движи напред. Какво толкова ги притеснява тия мушмуроци сладки?
                      Последно редактирано от elbgt; 28-02-14, 18:58.
                      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                      Коментар


                      • От: АТ vs МТ

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        Ъъъъ - нека позная - марката, която карат?
                        Или - коньовете?
                        Едвали са мостовете
                        Надявам се да не е наличието на профил у фейса
                        Аз си мисля, че е общата краста! Проблема е, че не всички се познаваме на живо... Когато видиш един човек в очите, едва тогава можеш да разбереш какъв е! До този момент, поне аз си мисля, че с когото съм се видял от този форум, сме станали приятели или добри познати! Нормално е някои да си паснат повече с други, а с други по-малко, но това място е уникално с това, че стане ли дебела работата - различията изчезват и ставаме едно цяло! За мен това е важното! Всичко друго е майтап...

                        Коментар


                        • От: АТ vs МТ

                          Хм - начи съм упущил нишката по нЕкое време
                          Не че съм много съгласен с твоите (Елиане) доводи и определения за пишкомеренето, ма тва е дълга тема.
                          Ако се видим в неделя, ще е само за да продължим таш*ка, не за да си ги мерим

                          Оти - колкото размери на дължина - толкова и на ... дълбочина, колкото на ширина - толко и на... теснота (ако мое така да се изразя)
                          За мен - няма правилен, по-добър размер

                          Тъй че - ако все още искате да си ги мерим - победител(и) сте, ай са да караме

                          Марто - ако си се занимавал с къфто и да е екстремен спорт - ще разбереш, че правилото (тва за преодоляването на различията) е валидно за доста от тях.
                          Затва и сме си разделени на групички - едните карат малко, други много, трети предимно ядат, четвърти па само си говорят, пети само газ раздават...

                          Въпроса е, че идва време, в което човек започва да загръбва марки, мотори, МТта, шикалки и си гледа кефа/компанията
                          Някой по-бързо схващат - други по-бавно, не зависи от Ентелигентността, но от разнообразието - гаранция
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: АТ vs МТ

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Хм - начи съм упущил нишката по нЕкое време
                            Не че съм много съгласен с твоите (Елиане) доводи и определения за пишкомеренето, ма тва е дълга тема.
                            Ако се видим в неделя, ще е само за да продължим таш*ка, не за да си ги мерим

                            Оти - колкото размери на дължина - толкова и на ... дълбочина, колкото на ширина - толко и на... теснота (ако мое така да се изразя)
                            За мен - няма правилен, по-добър размер

                            Тъй че - ако все още искате да си ги мерим - победител(и) сте, ай са да караме

                            Марто - ако си се занимавал с къфто и да е екстремен спорт - ще разбереш, че правилото (тва за преодоляването на различията) е валидно за доста от тях.
                            Затва и сме си разделени на групички - едните карат малко, други много, трети предимно ядат, четвърти па само си говорят, пети само газ раздават...

                            Въпроса е, че идва време, в което човек започва да загръбва марки, мотори, МТта, шикалки и си гледа кефа/компанията
                            Някой по-бързо схващат - други по-бавно, не зависи от Ентелигентността, но от разнообразието - гаранция
                            Кой каквото може и колкото може! То няма как и да е по друг начин... Ще се радвам да се видим в неделя и да се запознаем!

                            Коментар


                            • От: АТ vs МТ

                              Айдеееее... задна бърза. Язък за 13-те страници меляне
                              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                              Коментар


                              • От: АТ vs МТ

                                Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                                Айдеееее... задна бърза. Язък за 13-те страници меляне
                                Имам и задна бавна даже.. Що язък бе - там сме и караме! Ти какво искаш? Да си бием шамари ли?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X