Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТ vs МТ

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kbrd_011.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5567579

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07.jpg
Прегледи:1
Размер:136.0 КБ
ID:5567580

    И те това не затъва никога и е основно с атета за мъгла и лек страничен вятър

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03.jpg
Прегледи:1
Размер:269.3 КБ
ID:5567581
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: АТ vs МТ

      Това първото с Черока в реката аз съм го сътворявал - хубави спомени!

      Естествено е, че всеки затъва (ако кара там където се затъва). Не съм пуснал темата затова кой е затънал, а защо. Според мен има разлика...

      Коментар


      • От: АТ vs МТ

        Не беше ли братчед ти зад волана?

        А сичко затъва и основно поради грешки в зку-то
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: АТ vs МТ

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Не беше ли братчед ти зад волана?

          А сичко затъва и основно поради грешки в зку-то
          Аз си бях зад волана, а брат ми (не братовчед ми) ми гони джапанките по течението... Конкретно за това затъване вината беше изцяло на зку-то!

          Коментар


          • От: АТ vs МТ

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Аз си бях зад волана, а брат ми (не братовчед ми) ми гони джапанките по течението... Конкретно за това затъване вината беше изцяло на зку-то!
            Хуу де, забравил съм дали е брат или братчед - ще ме извиниш
            То и на долната снимка затъването си е заради зку-то
            Както и 99% от всички затъвания.
            Последно редактирано от turtey; 26-02-14, 13:44.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: АТ vs МТ

              Тука е все по вина на зку-то - АЗ Но това не ме е отказало, нито главата е започнала да ме слуша повече...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:батак.jpg
Прегледи:4
Размер:112.3 КБ
ID:5567585

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:батак1.jpg
Прегледи:4
Размер:96.3 КБ
ID:5567586

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:плаж.jpg
Прегледи:3
Размер:129.7 КБ
ID:5567587

              Коментар


              • От: АТ vs МТ

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Още по-добре. Нали кален бил интересен - заповядай с тракторки ако искаш! Аз ще съм с АТ...
                Аз само не разбрах, как блато може да се озове на баир.
                Последно редактирано от Jimi; 26-02-14, 14:40.
                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                Drag Grand Canyon Daily
                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                LZ1JYM

                Коментар


                • От: АТ vs МТ

                  Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                  Аз само не разбрах, ака блато може да се озове на баир.
                  Айде вече не е интересно! Илийката иска да ходим на някакъв баир (не го знам), който бил "благ" по неговите думи, когато бил кален и идеален за тестове! Ако там е скучно - палим над Ярлово - където бе заигравката от където тръгна темата - на 15 мин. по асфалта от Бистрица. Там освен това малко блатце си има и сериозно голямо блато през което тече реката - прекрасно и напълно достатъчно да се наиграят всички желаещи едновременно даже...

                  Коментар


                  • От: АТ vs МТ

                    Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                    Аз само не разбрах, ака блато може да се озове на баир.
                    Целия баир нагоре срещу на Марто блатцето от клипа е силно заблатен. И то при терен със сериозен наклон. Само аз се пробвах в една от тези зони и почти се закопчах при това на спускане. Ако наклона беше обратен на посоката ми на движение или ако беше равно си оставах там. Иначе сух жълт слегнал треволяк. Няма и един зелен стрък та да се усъмниш. Излязох на магия и на късмет. Ta може...

                    От 0:08 до 0:11 на клипа всичко пред джипа и нагоре към двете жирета е блато на баир. Не случайно не навлизам навътре и обръщам на пътя, защото вече го бях ял на спускане през същото блато, което е доста по-дълбоко от тая калчица дето затъваха комбитата.

                    Последно редактирано от elbgt; 26-02-14, 15:04.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • От: АТ vs МТ

                      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                      Целия баир нагоре срещу на Марто блатцето от клипа е силно заблатен. И то при терен със сериозен наклон. Само аз се пробвах в една от тези зони и почти се закопчах при това на спускане. Иначе сух жълт слегнал треволяк. Няма и един зелен стрък та да се усъмниш. Излязох на магия и на късмет. Ta може...
                      Ясно.
                      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                      Drag Grand Canyon Daily
                      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                      LZ1JYM

                      Коментар


                      • От: АТ vs МТ

                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...105016&page=30

                        Е за това баирче говориме,нищо и никакво е-обаче само като е сухо.Е за това казвам,че е благо.

                        Ако на някой му е малко,калното дере най-накрая на снимките е още девствено.

                        Отсега да се разберем-никакво бягане по тревата,плътно в коловозите-не са големи.

                        Коментар


                        • От: АТ vs МТ

                          Не изглежда лошо, но щеше да е още по-благо ако от горе до долу беше прорязано на "оверлог" от ерозийна 50-60 сантиметрова вада, та шанса за "майсторлъци" и "всичката газ" да клони към нула. Така както е на снимките дори да е подгизнало с малко късмет и майсторлък има реален шанс и комби с "осмак" и АТ гуми да се качи. Все пак не съм виждал терена на живо и ми е ясно че от снимки не може да се придобие точна и реална представа. Предполагам, че ще е весело.
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • От: АТ vs МТ

                            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                            Не изглежда лошо, но щеше да е още по-благо ако от горе до долу беше прорязано на "оверлог" от ерозийна 50-60 сантиметрова вада, та шанса за "майсторлъци" и "всичката газ" да клони към нула. Така както е на снимките дори да е подгизнало с малко късмет и майсторлък има реален шанс и комби с "осмак" и АТ гуми да се качи. Все пак не съм виждал терена на живо и ми е ясно че от снимки не може да се придобие точна и реална представа. Предполагам, че ще е весело.
                            Все пак това са снимки отпреди 3 години,попроменило се е малко и има един-два оврага,а и целта на занятието е Марто да се качи-може и да побоксува малко,но ще успее.Само дано да повали в събота.

                            Коментар


                            • От: АТ vs МТ

                              От първата порция снимки онуй с големият овраг вече го няма.
                              Иначе е те туй е най за тест
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...46#post1381146
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: АТ vs МТ

                                На Илийката баира - как да е! Така на снимки - мислим дека моем да го качим и мокър, ама моем и само да си мислим... То ще си покаже в неделя.

                                Това обаче:

                                Иначе е те туй е най за тест
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...46#post1381146
                                Моем да ти дадем Гранда, да ми покажеш ти как ще го минеш с АТ-та... Ако искаш карай на заварка, ако искаш на празни обороти! Аз моем го минем само с колан (няколко)... Ако не ми мине котка път - на есен моем си го прогвам и сам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X