Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Ей не стоите мирни.Търнавското дере май не изглежда толкова хард както преди или така ми се струва.
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Минава се без проблем, даваш една голяма газ и готово
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
        Ей не стоите мирни.Търнавското дере май не изглежда толкова хард както преди или така ми се струва.
        Общо взето преди беше по-изровено и железариите триеха отдолу,но с повечко газ нещата се получаваха...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Разходката за неделя ли ще я гласим?И къде искате да ходим?
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Аз съм за неделя,маршрута.....ми не знам....що не някъде по средата.Да кажем да се съберем на петолъчката и там да решим.По принцип съм свободен от 20.12. доооооооооо07.01.Да кажат и другите своите мнения?
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Ако ще идват карнобатлии е на средата,иначе ми е по-далече,отколкото Ямбол.Но не е проблем де,нека и другите колеги се включат и предложат.Тошо ,вие ще идвате ли?
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                И аз съм съгласен, организираме я мащабно: нека се чувстват поканени и Ябланово, Бургас,Шумен и изобщо всички колеги не само от региона.Денят ще е неделя 23 12 12. Нека всеки желаещ да заяви участие тук. Трябва организация,маршрут,станции,водачи и нт. Добре ще да е Петолъчката но трябва маршрута да е уточнен та всеки да знае на къде отива ,километри, гориво и тн...
                Колеги пишете в темата за да се получи организация на ниво.
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Пропуснах нещо важно, ако сме доста коли би било добре по-рано да дадем час на тръгване задаможе навреме да се излезе от балкана. Маршрута трябва да е съобразен с броя автомобили, близък до населени места ако се наложи евентуално напускане на маршрута.
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Имам огромното желание да споделя разходката с Вас,но категорично специално тази Неделя няма да успея.
                    Поканен съм на прасе от Найден в с.Нейково и не мога да откажа на човека.
                    Ако е за Събота или през друг ден от празничните няма проблеми.
                    Иначе за маршрут идея имам,но смятам че времето няма да е подходящо за разходки по черно в Балкана с нашите предимно любителски машини.
                    Още повече,че прогнозите са за повсеместни валежи от сняг по планинските части още от Сряда.
                    Та ще е добре да се преценят навреме тези моменти и да се вземе решение за вероятно-проходим маршрут.
                    П.П.Ще следя темата и ако случайно има промяна в деня на разходката ще се включа.
                    Последно редактирано от Янко Желязков; 17-12-12, 22:07.

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                      Ако ще идват карнобатлии е на средата,иначе ми е по-далече,отколкото Ямбол.Но не е проблем де,нека и другите колеги се включат и предложат.Тошо ,вие ще идвате ли?
                      Аз идвам ,утре или вдругиден ще кажа колко джипки ще сме


                      пп Аз съм свободен доооооооооооо края на март в платена отпуска съм
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        В полето има кал, в планината сняг.Преценете къде!
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Като се съберем ще решим на място ,за да се съобразим с подготовката на джипките
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Аз съм на милиционерски банкет вечерта, но през деня, ако не е много далеч съм в групата и аз.

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Ще гледаме пак какво ще е времето колко джипа и ще я мислим.
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Доста интересна обстановка.
                                Излизам на един обход към Бакаджика.
                                За сега сме една лифтната Витара 1.6-16в и Нивата.
                                Ако има и други желаещи нека звънкат.
                                Ще тръгнем от Ямбол след 21ч.,така че време има,ако някой реши да се присъедини...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X