Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

    Сега се сетих - ако някой е навит да прескочим и до Перперикон, че не съм ходила там, а ме тресе любопитство.

    Коментар


    • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

      Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
      Сега се сетих - ако някой е навит да прескочим и до Перперикон, че не съм ходила там, а ме тресе любопитство.
      здравеите колеги аз съм нов но на 22 с удоволствие ще се включа аз също съм с куче
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

        То хубаво ще се включиш, ама и ние вече не знаем дали ще се включваме, щото от никъде няма инфо дали ще можем да преспим някъде с тези кучета.

        Коментар


        • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

          Пенкеее, ще стане цяла година откак не сме се виждали. След като и моята девойка напира за Златоград, да вземем да направим един октомврийски уикенд там? За кучетата не се безпокоя, винаги сме намирали къде да спим с кучето.
          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
          Omnia vincit amor !

          Коментар


          • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

            Идеята е много добра, само дето не ми стана ясно за коя дата и месец все пак говорим, че искам да се включим, но не искам да изпуснем и семинара в Балчик?
            Поздрави!
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

            Коментар


            • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

              Идеята - добре, но октомври за сега ми е силно неясен, та мисля само за няколко дена занапред. Щото то иначе идеи много...А какво ще кажете да се метнем сега - примерно четвъртък, петък, събота, или нещо подобно?

              Коментар


              • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                Хмм, съботя и неделя сме на Въча. А преди това не е зле да свършим и малко работа .
                10,11,12 октомври? Стрелям напосоки, аз също не знам как ще си отганизирам месеца, засега само 24,25 и 26-ти са ясни - Балчик.
                НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                Omnia vincit amor !

                Коментар


                • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                  Семейният съвет на вождовете реши, че става. Бройте ни - двама с куче.

                  Коментар


                  • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                    Еее, жалкооо, ние пък фирмено сме на тим-билдинг (сплотяване на колектива демек ), ако остане за тези дати Златоград (10,11,12)...
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                    Коментар


                    • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                      Петя, дружината намаля /Фани не може/. Ние обаче все още сме на линия. Така или иначе, планираната отпуска тази седмица не се състоя, така че - остава да е занапред.

                      Коментар


                      • До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                        Ако ще правите организация за нова сбирка и разходка пуснете нова тема с актуални дати в заглавието.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X