Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

    Предлагам на всички, които имат възможност и желание, да направим една импровизирана сбирка в последния уикенд на месеца в Златоград.
    Пристигане около обяд и лек офроуд с посещение на интересни места около града. Примерно възстановения параклис на граничната бразда, манастира Св. Атанас и евентуално надвечер, едно наистина интересно село - Аламовци. В неделя посещение на с. Кушла и местноста Пещерите (кратък офроуд, на места с хард елементи и кратък пешеходен преход, под километър с малка денивелация). Посещение на остатъците от крепоста Устра (кратък пешеходен преход, малко по-дълъг от предния).

    Моля, желаещите да се обадят колкото е възможно по-рано, за да мога да запазя места в хотела ("Здравец", по-известен като "при Славчо")
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

  • #2
    До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

    Отсега ви завиждам, на всички участници. А за да бъда откровен - тайно се надявам да се отложи малко. В компанията съм, ако не бях служебно зает заради пустите избори.

    Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #3
      До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

      Браво!!! Много добро предложение, още повече не съм бил в Златоград, а и като гледам кой ще е водача...!!!!
      Май ще го съчетая и с една отпусчица, планирана за риболов по южните язовири и р.Марица. Така, че дюшеш!
      Стая за 2-ма + куче.
      Двамата могат да спят всякак, навсякъде,
      ама кучето е изнежено и дъртичко.

      Коментар


      • #4
        До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

        Ама големи сте GAD-ове!Само ядосвате горките хора, които не могат да се включат!Разходчици, снимчици, туй-онуй...абе вие работа нямате ли си бре?!Ужасно ви завиждам!

        Коментар


        • #5
          До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

          Седя си пред к-ра четейки в любимият си форум,и о"чудо"не вярвам на очите си предложение за разходка.След дълги и тежки 30секундни преговори с половинката решихме:
          ще се отзовем на любезната покана

          Коментар


          • #6
            До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

            Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
            Ама големи сте GAD-ове!Само ядосвате горките хора, които не могат да се включат!Разходчици, снимчици, туй-онуй...абе вие работа нямате ли си бре?!Ужасно ви завиждам!
            Работа имам, та ми пуши к-ра(така според GRAND се съкращава компютъра),
            но през уйкендите отдавна не работим, а имаме право и на отпуска все пак...!!!
            Няма сила, която да ме спре да отида на риба,
            освен, ако не кълве изобщо!!!

            Коментар


            • #7
              До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

              Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
              Ама големи сте GAD-ове!Само ядосвате горките хора, които не могат да се включат!Разходчици, снимчици, туй-онуй...абе вие работа нямате ли си бре?!Ужасно ви завиждам!
              Носете си новите дрехи момичета и момчета ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                В Неделя ще дойда да видя колко хард са елементите.

                Коментар


                • #9
                  До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                  Ох толкова ми харесва този край,ма пусто жената в понеделника след разходката е в софия да защитава и първи клас квалификация и вече една седмица водим преговори да дойдем и ние,ма се дърпа като магаре на мост,а имам и приятел там.Ако се разминем ви пожелавам чудесно изкарване и много хубави емоции.
                  TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                  Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                  Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                  Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                  Коментар


                  • #10
                    До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                    giorgio ... идваме!

                    Четирима възрастни и едно дете на 6 г.
                    Тоест две стаи, като в едната да може да спи и детето.

                    Само да не ни мине котка път (да не се разболеят в последния момент децата) .... че с тях не можем да планираме нищо ...
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #11
                      До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                      Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
                      Ама големи сте GAD-ове!Само ядосвате горките хора, които не могат да се включат!Разходчици, снимчици, туй-онуй...абе вие работа нямате ли си бре?!Ужасно ви завиждам!
                      Е хайде де. С равчето до там, после има място в моя джип (две места )
                      П.П. И аз съм за, стая за двама. Описанието на оная кръчма днес реши въпроса, спирам да ям от четвъртък че да има място.
                      Като група ли ще се тръгва или ще се събираме по пътя, аз карам бавно.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                        Ако наваксам с работата и аз съм там - двете с госпожицата.

                        По молба на Джорджо пускам няколко снимки за "зарибявка".














                        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                        Omnia vincit amor !

                        Коментар


                        • #13
                          До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                          Петя, това направо е подбудителство и трябва да се порицава най-строго!Спирам да влизам в тази тема.Не знам за никакви разходки.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                            Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
                            Петя, това направо е подбудителство и трябва да се порицава най-строго!Спирам да влизам в тази тема.Не знам за никакви разходки.
                            +1. Петя е много лоша! Само да ни дразни така!
                            Страхотни снимки! Четвъртата с къщичките е направо нереална.
                            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                            A2 (+)

                            Коментар


                            • #15
                              До: Предложение за разходка около Златоград 27-28 октомври.

                              Запазил съм предварително хотелчето (при Славчо) с около 30-ина места. Има и други по-големи и по-малки хотели, но аз лично предпочитам този, разположен в една стара (реставрирана), много красива къща и една новопостроена в същия стил. Още повече, че там се намира и култовата кръчма, за която разказах снощи на Джамбазов.
                              Цвети, изгледа от 4-тата снимка е от хотелски комплекс "Замъка" (това което се вижда е гр. Неделино), на 20-ина км. от Златоград. Смея да твърдя, че Златоград изглежда доста по-добре...
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X