Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Златните мостове в сняг - май за пръв път ги снимам зимата беше толкова студено, че си летях от колата и подхода до самата каменна река се оказа Интересен и красив, та го оставих целият - та, ако ви се гледа каменната река превъртете - заслужава си, ако сте от търпеливите - Изгледайте целият клип - Доволни ще останете


    Коментар


    • Alexr
      Alexr коментира
      Редактиране на коментар
      Като ученик, заедно с компанията ми сме минавали тази каменна река от Златните Мостове до хижите в горния и край. Мисля, че излизаше при "Боерица". Естествено лятото. Подскачахме си от камък на камък и в двете посоки. Даже така ми се струваше, че е по-лесно отколкото по пътеката. Само дето това беше преди 35 години и 40 килограма.

  • Вчера голямата свърши училище по-рано и пожела сняг а Конярника ей го де е пък и времето беше страхотно, вятъра беше от юго-запад и бяхме и на завет, та зимната идилия беше пълна


    Коментар


    • Мелник от крепостта


      Коментар


      • Алеко, Стената, Малък Резен и Платото в блестяща премяна, толкова красота на 10 км от столицата!

        Коментар


        • Каньона на Шегава, бях си го отбелязал за посещение и както си карах към ЗемлънГрад видях, че съм до него и хвърлих едно око


          Коментар


          • Eдин "неуспешен" опит да снимам водопада Врачанска Скакля - Приказно място!

            Коментар


            • Село Гърбино, до него пътя е черен, но има няколко къщи и улично осветление и много, много гледки.


              Коментар


              • Едно любимо място, Игликина поляна, след последният сняг!

                Коментар


                • Над Гърбино на картата има още една пещера на Иван Рилски (тази в Рила над Рилският манастир съм я виждал, беше готина и ми стана любопитно), та тръгнах да я търся, за съжаление нямах много време и не стигнах, Но пък попаднах на много красиви места с прекрасни скали и ниши и пуснах дрона да разгледам. Та понеже не знам друго име, кръстих това клипче "в търсене на пещерата"


                  Коментар


                  • Хайде и още една заигравка на Конярника в приказно време

                    Коментар


                    • По случай днешният сняг, ще споделя едно любимо филмче от Витоша с приказна гледка към Черни връх, далечната Рила и приказните облаци.



                      Коментар


                      • Често посещавам водопада Скакля до Заселе - феноменално място, което поне на мен ми е трудно да заснема в пълната му красота. Та затова реших да направя една компилация с някой от най-добрите си кадри от този Великолепен водопад!
                        Дано ви хареса!
                        Пък аз пак ще ходя да се пробвам


                        Коментар


                        • На 30 Ноември 2021 падна първият сняг и аз тръгнах да го снимам с ФПВ-то - кучето отказа по-дълга разходка и аз се спрях в кварталната градинка - стана готино клипче. И днес на връщане от Витоша реших да спра и да повторя с "нормален" дрон - мисля, че пак се получи добре но поради спортуващ младеж пропуснах лостовете


                          Коментар


                          • Хисаря ми е любимо място за разходки, особено кръчмата Чинарите и Софенката , а крепостта е направо прекрасна... А този път дори времето беше хубаво

                            Коментар


                            • Alexr
                              Alexr коментира
                              Редактиране на коментар
                              Аз отрих Хисаря доста късно. На 50 за първи път влязох в този град и крепостта ме очарова. Мога да си я обикалям дълго и няма да ми омръзне. Постепенно почнах да си откривам и разни други кътчета из града, като старата църква. А кръчмичките там засега съм ги пропуснал. Ще наваксвам.

                            • alex_markov
                              alex_markov коментира
                              Редактиране на коментар
                              Чинарите - са задължителна спирка - един приятел ме светна 20-ина години назад във времето и все още са ОК

                          • Беклемето, прохода Троян Кърнаре винаги ме е радвал и привличал и дори и да нямам работа в района, пак минавам често, но проблем си беше зимната визия, че го затварят . Миналата година успях веднъж да се кача в снежно време, а миналата седмица и повторих и останах много доволен, а отново не беше в плана за деня

                            Коментар


                            • Alexr
                              Alexr коментира
                              Редактиране на коментар
                              Прохода и на мен ми е любим. Минавам го поне веднъж годишно, като винаги се отбивам до арката. Дълго време вратата за нея беше отворена и можеше всеки желаещ да се качи до горе. Така и не го направих нито веднъж. Просто нито веднъж не бях там с додър фенер и подходящи обувки. Без тях си беше неприемлив риск. След това я затвориха.
                              А ако тръгнете западно от прохода по билото ще стигнете до Козя стена. Също едно място, което за мен има някаква притегателна сила. А ако сте в подходящото време там има цъвнали еделвайси.

                            • alex_markov
                              alex_markov коментира
                              Редактиране на коментар
                              Там ходя много често - един път отидох и до върха Козя стена (мечтата ми е хижа Ехо, но е далеч за моите бързи преходи ) в другата посока също съм ходил доста - още преди много години на "Ком_Емине" с "джипките" от там отидохме до Сопот, миналата година отидох до Дерменка с колелото - целта отново беше недостигната - Крали Марков камък, но пътеката след Дерменка не беше за моите възможности с колелото ...

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X