Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Магията на Устино, върхът с кръстовете, параклиса и Големия Устински водопад под надвисналите облаци. Това ми беше вторият опит, но ще има и трети, искам с дрона да мина ниско над водата...


    Коментар


    • Земенският пролом, приказно място което крие много неразгледани все още красоти (поне за мен )


      Коментар


      • Атракции до Чепеларе (за съжаление не работеха ) - Zipline Chepelare, SkyBike

        Коментар


        • Преди години снимах Чудните мостове и като се прибрах кучето изяде sd картата Та сега като се отвори път към Чеперларе, реших, че трябва да се отбием за един-два полета на това феноменално място!


          Коментар


          • Този път успях с много зор да се добера до място от което поне да виждам Големия Устински водопад и пуснах дрона ниско над водата. За съжаление пристигнахме късно и слънцето клонеше на залез потапяйки целият каньон в дълбока сянка... Е поне на пролет мога да се пробвам да отида сутрин (макар и да ми е далечко, Но си заслужава!)


            Коментар


            • Вчера детето искаше да отидем на сняг, тръгнахме към Маркуджиците, но лифта естествено беше в профилактика и за да не сме били път напразно се разходихме до Черната Скала - прекрасна разходка със страхотни гледки!


              Коментар


              • Чудните Мостове погледнати под различен ъгъл


                Коментар


                • Най-накрая дойде времето да споделя и Устинският водопад, нямах намерение след приказният Голям Устински да снимам и него, защото едва се забелязваше църцорещата водичка, но близоста на параклиса и върха ме убедиха да го направя


                  Коментар


                  • Наскоро снимах златната есен в Дендрариума на Витоша, сега дойде времето за снега - друга, но красота



                    Коментар


                    • Игликина поляна - магията на зимата


                      Коментар


                      • Нека да вали, нека да духа, като има мерак човек нищо не го спира
                        Витоша в дъжда и вятъра


                        Коментар


                        • gabocvet
                          gabocvet коментира
                          Редактиране на коментар
                          Лудчовек, голяма вода и силен вятър нямат спиране!

                      • Нощните кадри искат светлините на големия град, а аз не летя близо до хора та за теста - в квартала, до блатото и строежите... Не е моята чаша чай, но поне опитах


                        Коментар


                        • Kвартални водопадчета в полите на Витоша


                          Коментар


                          • Нощна София

                            Коментар


                            • Витоша, слънце през облаците


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X