Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Виновен ли е Максим Ставийски за ПТП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

    Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
    Виновен е , защото е известен , ако се случи с обикновен човек просто нямаше да объне никои внимание

    Еееееее,,,, затова мнение няко ми цъкнал червена точка , със текст ВИНОВЕН Е ЗАЩОТО Е ПИЛ , а иначе съм гласувал в началото че немога да преценя , все пак са посочени три възможи одговори гадно е така всепак исках да дам мнение
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

      Във вчерашен 24часа : Ставитски призован на разпит като СВИДЕТЕЛ......., защото още не му е повдигнато обвинение. Е на това аз му викам гавра с хората и закона .
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

        Значи са включили стандартната процедура за замотаване на дело и скатаване на наш човек. По същия начин уж съдят всички мутри и другите мазни големи престъпници.

        Коментар


        • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Във вчерашен 24часа : Ставитски призован на разпит като СВИДЕТЕЛ......., защото още не му е повдигнато обвинение. Е на това аз му викам гавра с хората и закона .
          Е като какъв да го призоват ,като няма още повдигнато обвинение?
          B+

          Коментар


          • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

            Това е най-гадната хватка на правосъдната система.
            Винаги първо си свидетел и като такъв си длъжен да казваш истината. В противен случай носиш наказателна отговорност.
            Не можеш да мълчиш, не можеш да лъжеш, нямаш право и на адвокат.
            После те правят обвиняем и ти го натрисат.

            Коментар


            • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Това е най-гадната хватка на правосъдната система.
              Винаги първо си свидетел и като такъв си длъжен да казваш истината. В противен случай носиш наказателна отговорност.
              Не можеш да мълчиш, не можеш да лъжеш, нямаш право и на адвокат.
              После те правят обвиняем и ти го натрисат.
              Прав си единствено в това ,че разстоянието от свидетел до обвиняем е много малко.
              Иначе ...може и да не кажеш истината ,но нямаш право да откажеш да свидетелстваш ,глобата е 500лв.
              Но ,не си длъжен ,ако с отговорите би уличил в извършване на престъпление себе си,или свои близки.
              А такива хипотези ,колкото искаш .
              B+

              Коментар


              • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                Стефане, от чисто любопитство - на колко, какви съдебни заседания си присъствал и като какъв? И щом игнорираш съдебната система - какво предлагаш? Мисля, че забележки трябва да се правят към хората прилагащи принципите на съдебната власт, а не към съществуването на такава. Иначе не виждам как би могло да се съществува в общество. Мисля, че ако гласуваме по-голямо доверие на професиите свързани със съвестта на хората които ги упражняват, и самите ние спрем да се възползваме от противоречиви ситуации за собствена полза, тогава можем да очакваме и прогрес в отношенията ни. Или казано по-ясно - всеки се изказва по принцип, ама когато ситуацията стане лична - търси нерегламентирани изходи от нея. Корупцията има две взаимносвързани страни - даващ и получаващ. При липса на първия се получават полукорумпирани служители - те вземат, ама никой не им дава.
                “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                Б.Франклин

                Коментар


                • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                  По ПТП - само като свидетел. Отказвал съм много хубави тлъсти пари за да променя позанията си, и съм преби ... , ъъъ молил да не ме объркват когато са ме заплашвали за същото. По другите закони - не съм длъжен да ти отговоря. В свидетелството за съдимост пише неосъждан. По административни дела за регистриране на разни работи сигурно не те интересува.
                  Знаеш ли, има такова нещо като информационен фон. Когато следователите и прокурорът по дело със значим обществен интерес, както е заклинанието, внезапно и дружно изчезнат в отпуска, вятърът също внезапно довява лееек съвсем мирис на гнило. И така вече почти 20 години. Трябва ли ти няква специална статистика?
                  За мене вината на тоя маймун даже не е в това че е бил пиян. А в това че е имал изграден постоянен устойчив стил на опасно каране. Водката е била само последната капка и не е никакъв проблем сама по себе си и в този случай. И в такъв смисъл вината на бургаската полиция също е очевидна и трябва да се поеме солидарно. Което обаче значи не на тоя и на тия по половината, а на всички - по една цяла.
                  Прочее, човекът имаше достатъчно време да се самоубие. За честта не знам, но поне щеше да остави хубав спомен от шампионството.

                  Коментар


                  • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                    Вчера беше гост на "Сблъсък", но тъй като хванах с периферията, не съм сигурен дали беше на запис.

                    Коментар


                    • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                      За съжаление не последните 20, а последните 65 години дават отражение на правосъдната система. Последните 15 години са резултат от безнравствеността на предходните 50. Ще го преживеем.
                      Последно редактирано от haflinger; 03-09-07, 22:01.
                      “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                      Б.Франклин

                      Коментар


                      • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                        През тия 45 нямаше особени криминални деяния. Превенцията беше крайно ефективна. Що се отнася до съдебните свинства от Освобождението и до войната - те са били съвсем същите като сега. Виж историята на политическите борби, прочети особено сатирата от ония години. Сякаш четеш днешните вестници. Е, ако успееш да приравниш тогавашният висок стил към днешното мучение на неразумний и хлевоустий безписменний списувателъ. Досежно скромните способности на тозъ закърнелий умъ, почитаемата публика и всякой просветенъ нашъ читателъ лесно самъ може да се удостовери в медленото угасание на всякой разумъ.
                        Мда. Нижайше моля вашата прошка за безграмотното писане, обаче тая клавиатура няма ни е-двойно, ни нищо.

                        Коментар


                        • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                          Ако някой ми беше казал 88-92 год., че ще тъгува по социализЪма, щях да го приема за човек с много странен мироглед (или ясен произход и възможности). Сега вече го приемам като къса (или липса на) памет. Е, то това му е хубавото на живота - шарен.
                          “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                          Б.Франклин

                          Коментар


                          • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                            Ето от такова мислене тръгват всички проблеми.
                            А ако просто обективно разгледаме явленията? Харесването и случващото се са различни неща. Моралната оценка винаги пречи на разбирането. В това число и на историята.

                            Коментар


                            • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                              Обвиниха го лицето Ставийски .Явно прокурорът си е изкарал заплануваната 30 дневна отпуска.
                              http://dnes.dir.bg/2007/09/04/news2070278.html
                              B+

                              Коментар


                              • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                                Може би съм пропуснал из темата, но не видях никъде да се споменава, че това леке беше едно от лицата на кампанията "Не карай пил, стигни жив". По този начин той нанася такава вреда на психиката на тинейджърите и на тези които а-ха да се откажат да карат пили. Така той с един замах е.а майката на всички, които се мъчат да спрат безумието по нашите тъй-наречени пътища.
                                За мен категорично е виновен. Да го изпъдят да си ходи в Русията- там пиенето им е национален спорт. А пък на шампионските медали-майната им, не ни трябват отличия от такива.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X