Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хамъра на Ставитски и катастрофата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: хамъра на ставитски

    А бе и той ще се отърве...

    Коментар


    • #17
      До: хамъра на ставитски

      Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
      Само това,че пил се е качил зад волана е достатъчно умишлено.
      +1

      Ето какво прочетох аз:

      "Наш читател, който твърди, че е минал по същия път 2 минути след катастрофата описва инцидента във форума: "Максим първо удря аудито и му смачква цялата лява страна като му разрушава задното ляво окачване и след това удря челно сивика и го беше направил на мекица". "Карал е като луд и непрекъснато е навлизал в насрещното, това го казват хора, които е изпреварил", пише друг читател.<бр> Стависки участва в кампанията на бТВ и вестник "24 часа" - "Ако си пил - слез, искам да стигна жив"."

      Само като си помисля колко труд е положило това момче за да стигне до тези спортни висоти и как някакви си 1.1 промила го обезличават ми става мъчно. Може би най-трудно е да запазиш баланса да бъдеш истински човек.
      А за всички пияни шофьори само най-тежки наказания без никакви компромиси. Щом пиеш и караш това е достатъчно умишлено пресътпление. Някой плаща с живота си заради кефа на някакви боклуци.
      Последно редактирано от blackfirefly; 07-08-07, 08:33.
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • #18
        До: хамъра на ставитски

        По последна информация Максим е бил спрян от полицейски патрул малко преди катастрофата и е бил помолен да кара внимателно! Нали е звезда, потупали са го по рамото и са му казали "Айде МОЛЯ, карай по-лекичко"

        Коментар


        • #19
          До: хамъра на ставитски

          Аз знам едно - кой квото е дробил да си го сърба.
          Затова Господ на всеки е сложил глава на раменете да мисли.
          Не мисля че има значение кой къв човек е. Но мисля, че ще се вдигне много шум около този инцидент и няма да му се размине.
          Доколкото си спомням преди години и Кирил Маричков направи катастрофа около Пловдив, май имаше и жертви и си го вкараха в панделата. Поне така съм чувал.
          VITARA, SAMURAI
          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
          RENAULT ESPACE QUADRA
          ...и едно сивикче за града...

          Коментар


          • #20
            До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

            Аз не съм казал че не трябва да си понесе наказанието, напротив, естествено че трябва но във всеки един нормален съд ако си признаеш и наистина съжаляваш за престъплението си това е смекчаващо вината обстоятелство, в затворите намалят присъдите за добро държание . Искам да кажа че човека не е престъпник, не е обрал държавата, не е застрелял никой както нашите политици, за които все още някои гласуват, те са истинските престъпници и тях никой не ги наказва и сега всички вие си изливате злобата върху един човек от народа, който прослави българия ...

            И ето какви коментари получавам за мнението си :
            <quote>Ти малоумен ли си бе? пиян шофьор! да лежи цял живот в затвора копелето.</quote>
            Приятел, не съм малоумен, имам си собствено мнение, това че не съвпада с твоето или по точно можеби съвпада но не злобея като всички останали не значи че съм малоумен . А коментара ти само затвърждава мнението ми че просто се търси някакъв отдушник да се излее злобата и това е ... българска работа, явно от това имаме нужда ...

            Не заставам на ничия страна, Стоичков също прослави България но той е арогантен и брутален и при подобен инцидент не бих го защитил .
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #21
              До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

              Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
              Не заставам на ничия страна, Стоичков също прослави България но той е арогантен и брутален и при подобен инцидент не бих го защитил .
              Значи, ако някой има миловидно личице, руса косичка и се мазни по медиите не заслужава затвор след като е убил човек, а при същите обстоятелства брадатата физиономия и честата употреба на думата "майката" е достатъчна причина за лежане до живот? Малко на странни двойни стандарти ми намирисва...
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #22
                До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                Искам да кажа че човека не е престъпник, не е обрал държавата, не е застрелял никой както нашите политици, за които все още някои гласуват, те са истинските престъпници и тях никой не ги наказва и сега всички вие си изливате злобата върху един човек от народа, който прослави българия ...
                ....
                Не заставам на ничия страна, Стоичков също прослави България но той е арогантен и брутален и при подобен инцидент не бих го защитил .
                Не е застрелял никой ли? В резултат на действията на звездата има едно мъртво момче и едно момиче в кома ...

                Какво като е прославил България и бил известна личност?!? Толкова по-зле за него. Да не говорим, че съвсем неотдавна този беше сред агитаторите против карането след употреба на алкохол ...

                И що за правосъдие е твоето, та ще раздаваш присъди според това кой ти е симпатичен и кой не?!?
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

                  +1
                  Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                  Коментар


                  • #24
                    До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

                    К.Маричков уби майката на мой приятел при катастрофата вП-в.Излезна сух от водата и тука щестане така.Като го гледате по ТВ как го е загризала съвеста та чак да ни стане жал за ТЯХ ВЕЛИКТЕ И ИЗВЕСТНИ ....люде. А това можеше да е мойто или твойто дете.
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

                      Уважаеми колеги, всъщност това дали някой е известен не би следвало да влияе под никаква форма за това дали и какво наказание ще получи за постъпките си. Но колкото и да говорим трябва да ви е ясно че тази теоретична постановка е много трудно да се приложи на практика... Известността винаги променя и изкривява нещата... и в двете страни. Защото от една страна му помага от друга пречи...

                      А това с прославянето на страната винаги ми е било чудно... Как така аз ще се гордея че ме бил прославил някакъв си полуграмотен, празноглав футболист който освен да търчи като кон може и да псува като каруцар. Винаги когато е ставало въпрос извън България за този човек съм подчертавал специално че в нашата страна има и такива като него - и в никакъв случай не бих желал понятието Българин да се свързва с подобни личности... Не се и срамувам от него защото аз не мога да нося отговорност за никой извън моето семейство... Същия е и въпросът с "прославянето" от страна на Ставински... С какво точно ме е прославил мен аз не виждам. Не искам такава слава и тя не ме интересува. Въобще въпросът за "прославянето" си заслужава отделна тема... Всеки спортист трябва да получава уважение за работата му така както и за всеки стругар, физик, или компютърен специалист... Нито повече нито по-малко... Това че някъде бил стоял прав при изпълнение на химна и много хора го били чули и видяли с нищо не променя факта... Всичко друго е от "лукаваго" и е правене на "кумири" в наше време... Защото ние имаме много Българи които са велики но никога не са били на "почетната" стълбица и не са им свирили химна... Само че във химна точно за тях става въпрос... А колко е пък Максим Ставински спортист е отделен въпрос. Това фигурното пързаляне ако е спорт еле пък и за мъже то значи Азис е велик певец пък Елтън Джон е рицар...

                      Та на въпроса. Щом е пил е ясно че е виновен. От друга страна да се надяваме че въпросът ще бъде разгледан както следва и приложен закона. Нито по-строго нито по-лежерно отколкото е необходимо...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #26
                        До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

                        Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                        тая вечер по новините гледахте ли го.доста смазан за хамър.пък и колата небеше толкова зле.жалко за момчето в колата.явно тия хамъри неса кат хамър1.
                        Мнение на човек от сервиза на "София Ауто": "Общото между тия хамъри (Н3) и оригинала е само името"
                        По-добре късно, отколкото по-късно.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

                          А на мен ми се върти в главата мисълта, въпросната "звезда" докато пребивава в чужбина позволява ли си да пие алкохол и да управлява автомобил след това , едва ли вече щеше да е в дранголника

                          Коментар


                          • #28
                            До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            Това фигурното пързаляне ако е спорт еле пък и за мъже то значи Азис е велик певец пък Елтън Джон е рицар...
                            Ми той затова и си е купил Хамър и го кара като Шумахер. Да видим всички че е МЪЖ, бре.........!!!!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

                              Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                              Ми той затова и си е купил Хамър.........
                              Нищо не си е купил-подариха им го от БОК.
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • #30
                                До: Хамъра на Ставитски и катастрофата

                                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                                Аз не съм казал че не трябва да си понесе наказанието, напротив, естествено че трябва но във всеки един нормален съд ако си признаеш и наистина съжаляваш за престъплението си това е смекчаващо вината обстоятелство, в затворите намалят присъдите за добро държание . Искам да кажа че човека не е престъпник, не е обрал държавата, не е застрелял никой както нашите политици, за които все още някои гласуват, те са истинските престъпници и тях никой не ги наказва и сега всички вие си изливате злобата върху един човек от народа, който прослави българия ...
                                Постави се на мястото на роднините на загиналото момче. Мислиш ли че им пука кой е този шофьор убил детето им. Голяма работа какво е прославил в колата всички сме шофьори и да не беше известен аз бих реагирал по същия начин. Все пак става дума за човешки живот не за народна спортна гордост. Замисли се. Не знам дали си преживявал тежка катастрофа но аз съм и съм пострадал и човека до мен е пострадал за цял живот от такива самовлюбени ла...а дето са си повярвали че са недосегаеми. Милост за такива хора нямам.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X