Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    ГазУва ОреТба на бус или... атентат ?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FILE0017.jpg
Прегледи:1
Размер:157.7 КБ
ID:5625493

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FILE0016.jpg
Прегледи:1
Размер:161.2 КБ
ID:5625494
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Класика. Не му е загаснала колата, не-не. Просто се чака, докато озвереят свиркащите отзад, даже още по-добре е някоЙ кибритлиЙ да излязат от колите (така със сигурност ще блокират останалите), след което като светне ЧЕРВЕНО се минава през кръстовището. .....
      Боголюбе, не бих бил толкова категоричен - не си сигурен в причината.
      Бил съм причина за подобна ситуация една зима на светофара на В.Търново откъм Варна....
      Тръгвам с кашкая от Варна, яка стъпка до В.Търново изпреварвайки доста автомобили (май бе коледното пътуване), като във В. Търново е първото ми спиране по пътя (никъде от Варна не съм слизал под 3-та предавка). Спирам на светофара (втора кола), и след мен се нарежда колона от наскоро изпреварени автомобили. Светва зелено, опитвам се да включа на първа - лоста каменен - мърда настрани, но нито на сантиметър напред/назад. Пробвам втора - същия номер - не влиза. Аварийни. На трета не опитвам, защото колата е препълнена и няма шанс да тръгне по баира нагоре... Назад не мога да я пусна - огромна опашка автомобили. Гася колата за бърза диагностика дали нещо съединителя не ми прави номер - отново безуспешно включване... Светофара си светна червено - можете да си представите каква опашка става на такава основна междуградска артерия. След многократни опити успявам да включа на втора. Паля безпроблемно. Тръгвам бавно по баира доста след светване на следващото зелено...
      Дали са ме псували - 100%... След тази случка ми изчезнаха 1 и 2 предавки. Нагоре нямаше проблеми - врътнах 300км до дестинацията без да ползвам 1-2. Оказа се, че незнайно как жилото на скоростния лост е мръднало леко, и е изместило цялата центровка на скоростния лост. Автомобила бе на под 40х.км - практически нов. Ремонта бе 20 сек без да ставам от шофьорското място, ама след 2 часа ровене в нета къде и какво се пипа и как се прави настройката...

      Та се случват и 'невероятни' събития... Затова е добре да има толерантност на пътя...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Аварийни.
        А, де? А тука този от срам ли, щото нов "Рейндж" не се поврежда, не ги включи? Или още не е разучил копчето къде е?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          ГазУва ОреТба на бус или... атентат ?


          Палеж
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Прочее имам някоЙ подозрения, че този "стоп" е остатък от времена, когато "Фр.Нансен" е била двупосочна улица. Иначе как са изпуснали катаджиЙте такава хранилка ?
            За това, че "Фритьоф Нансен" НЕ е еднопосочна улица, не знаеха само Щирлиц и Центъра (от 33"):

            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              А, де? А тука този от срам ли, щото нов "Рейндж" не се поврежда, не ги включи? Или още не е разучил копчето къде е?
              Може и да не е било повреда, а 'шашкане' на шофьора/шофьорката с надежда веднага да тръгне... И такъв цирк съм играл с един автомат на непознат автомобил (опел корса електромеханична кутия)... Правя опит да включа - ТЦ... Отново правя процедурата - ТЦ... Лостчето си ходи (електрическо), а колата не тръгва- да дисплея мига 'А', но не свети постоянно, и само вдига обороти без да тръгне колата... Да, оказа се моя грешка - автомата чакал оборотите да паднат до празен ход и тогава да натисна бутона за включване, а аз в 'паниката' на голямо кръстовище не съм го изчакал... Въобще не ми дойде на ума да включа аварийни - тя колата всичко си прави, реагира, само дето не тръгва. До следващото 'зелено' всичко си дойде на мястото.
              Едно е умишлено пречене, а друго 'несправяне с техниката'... В случая едва ли причината е умишлено пречене, та затова е добре да има и толератност...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                ГазУва ОреТба на бус или... атентат ?



                Запалена кофа за боклук зад микробуса. Била е пластмасова. Вижда се как се е разляла по тротоара. Никой няма да тръгне да пали от задната част.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                  Запалена кофа за боклук зад микробуса. Била е пластмасова. Вижда се как се е разляла по тротоара. Никой няма да тръгне да пали от задната част.
                  Поучително. Явно трябва да се избягва паркирането до такива кофи.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Едно е умишлено пречене, а друго 'несправяне с техниката'... В случая едва ли причината е умишлено пречене, та затова е добре да има и толератност...
                    Ето този херой - със смолянска регистрация, но неприсъщо за смолянски водач (явно си е софийски тЕрикат) поведение - от 20-та сек. нататък. Не му се чака на опашката за направо, а тя обикновено си минава, фазата на светофара е достатъчно дълга. След неуспешни опити да се предреди, решава, че може да изчака да светне червено за тези, завиващи наляво и да бъде първи. Ама на 50-та секунда го освирках мощно и ако беше останал на светофара щях да изляза да го понабия, въпреки, че от 18 години не съм го правил, той явно усети намеренията ми и "неохотно" зави наляво:

                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Направо , при толкова дълга опашка , се минава от II път, но си има друг начин за минаване, не и неговия.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Мдааа в дясната лента...

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          Направо , при толкова дълга опашка , се минава от II път, но си има друг начин за минаване, не и неговия.
                          Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                          Мдааа в дясната лента...
                          В светлите моменти, когато няма напаркирали се като пред хоремагО коли там. Лентата за надясно на това място "се появява" общо взето на две коли дължина от кръстовището.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Български инвалиди. Без коментар...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0322.jpg
Прегледи:1
Размер:166.4 КБ
ID:5628902

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                              Български инвалиди. Без коментар...
                              Това прилича на някаква бандитска разстановка на автомобили при наркосделка от филмите
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                                Български инвалиди. Без коментар...
                                Ми те са инвалиди бре. Умствени.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X