Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    И к'во те впечатли? Вероятно предполагаш, че куките през работно време са си напазарували пералничка за вкъщи? Между другото, тая кола е на 6-то и често я карам и аз. Карал съм и счупен пътен знак, руло с телена мрежа, велосипед и какви ли не боклуци, обект на кражба.
    Когато подкараш към районното каруца натоварена с телевизори как са си в кашоните се похвали .

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Ми не съм попадал на такива. Все с някакви разпечатани ги ловя...
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        И к'во .....
        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        Когато подкараш......
        Вие двамата кога ще ми дойдете на по кафе заедно
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Оф, Дяда му .... ако знаеш от колко време се каня да ти се изтърся изневиделица, ма или ме домързява, или излиза друго занимание. Ма ше дойда да знаеш, без предупреждение....
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            И к'во те впечатли? Вероятно предполагаш, че куките през работно време са си напазарували пералничка за вкъщи? Между другото, тая кола е на 6-то и често я карам и аз. Карал съм и счупен пътен знак, руло с телена мрежа, велосипед и какви ли не боклуци, обект на кражба.
            Освен техническата необезпеченост на полицията при бюджет като за цяла държава..... нищо.
            Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

            UaZ 469B

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Е ние не знаем предварително на какво ще попаднем, че да се обезпечим технически (не, че има с какво де). Ама в общия случай ще трябва да патрулираме с конвой от лек автомобил-бегачка, ендуро или кросак, камион, репатрак, реанимобил (в който да има и психиатър задължително), пожарна и камионетка с решетки. С такова техническо обезпечаване ще можем да покриваме около 90% от случаите....
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Хм... Я да се включа и аз:
                Пускам по "Борис III" със 70 км/ч... и една корса ме отвя



                После, без никакъв зор я настигам на кръстовището на "Несторов" и замалко да я "цункам отзад"... Аха да го настигна да му дам една...крушка за мигач




                Отдавам заслуженото на шофьора, все пак познаваше светофара в детайли...
                Mitsubishi L200 DobbleCab

                KTM XC 450 RW 2009
                KTM 350 SX 2011

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от targa
                  Прав си, не е магистрала. Само че аз като карам в София карам в дясната и се придвижвам минимум 2 пъти по бързо от Софиянци.
                  това е стар закон, още 90-та година като взех Москвича и почнах джиткам из Софето, един приятел ме светна и важеше, но сега с "колегите" дето спират на аварийки навсякъде, правят толковава мини-тапи, че не дава особено преимущество.............сега всяка улица и най-вече всяко кръстовище се минава по свой си начин. Отделно масовата неграмотност и тотална, изпита е само на листовки и познай-решават се листовки, няма нужда да се чете закон и правилник - скоро един хубавец, след като не го пуснах пред мен, щото искаше да се набутапрекалено нагло в лявата лента, ми вика на следващия светофар: що не ме пусна, нали бях дал мигач!?!?!? после като се замислих, вярно трябваше да го пусна, все пак мигач дават 1 от 50
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Приятел щеше да направи катастрофа точно заради мигача. Прибира се с десен мигач направо върху съседната кола и се чуди що човека щеше да изкърти клаксон. Нали му дадох мигач на тоя, кво иска? Доста водачи си мислят,че мигача осигурява предимство. Колкото и невероятно да звучи. Луда работа.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      ...скоро един хубавец, след като не го пуснах пред мен, щото искаше да се набутапрекалено нагло в лявата лента, ми вика на следващия светофар: що не ме пусна, нали бях дал мигач!?!?!? после като се замислих, вярно трябваше да го пусна, все пак мигач дават 1 от 50
                      Преди време, при същата ситуация, един юнак с жълто мепесе се възмущаваше, че видиш ли бил дясностоящ, демек, с предимство.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Сладур..
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05012013464_zpse51e123b.jpg
Прегледи:1
Размер:80.1 КБ
ID:5548107

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Бакшиш - инвалид ?
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0029.jpg
Прегледи:1
Размер:46.9 КБ
ID:5548205Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0030.jpg
Прегледи:1
Размер:45.3 КБ
ID:5548206Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0031.jpg
Прегледи:1
Размер:58.6 КБ
ID:5548207Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0032.jpg
Прегледи:1
Размер:64.1 КБ
ID:5548208

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            Бакшиш - инвалид ?
                            Какво чудно има? Човека е инвалид...в главата.
                            42

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Стандартно.... Фантастико "Черни връх", такси на инвалидно място. Правя му забележка и следва реплика "Е к'во толку, нали няма инвалиди с'я". Обратния вариант - инвалид паркира буквално пред вратата на Кауфланд О.К. "Госпожо, има места за инвалиди на 5 метра от тук" Отговор: "Ми то е хлъзгаво и ми е трудно да стигна до входа."(Няма и снежинка в радиус от 200-300 км поне, ако не броим планинските върхове). Манталитетче ....
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                                Хм... Я да се включа и аз:
                                Пускам по "Борис III" със 70 км/ч... и една корса ме отвя...
                                ... а да питам аз, защо караш в лявото платно при положение че в дясното няма никой?

                                Да не вземеш да се вържеш сега - нищо лично. Просто никой не е светец, в това число и аз.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X