Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Error 1088

    Видеото не работи
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #92
      От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      преди малко работеше, май е некъв проблем в тубето, щото и другите ги няма, а и самото тубе е недостъпно
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #93
        От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        Е, аз не съм безгрешен, но който е, нека първи хвърли камък. Интересно ми е, вие какво ще направите в следващата ситуация?
        Аз бих минал в лявата лента зад него и бих го светнал с дългите. Ако не реагира, бих карал на клаксон зад него докато реагира. В никакъв случай не приемай това като хвърлен камък.
        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        ...
        но добре че белия бус внимаваше........
        Голяма бяла птица... обикновено имат късмет.

        П.П. Тази вечер реших, че бързам, а и без това е тъмно и... изтървах да филмирам един как излезе от малка уличка (Памир) на булевард (Скопие) на заден ход, изкриволичи, за да ме откаже да го обиколя, престрои се за задължително дясно към Йосиф Щросмайер, отделено с островче, даде ляв мигач и... зави... наляво по бул Габрово!
        Направо ме е яд, че не го снимах
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #94
          От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          Е, аз не съм безгрешен, но който е, нека първи хвърли камък. Интересно ми е, вие какво ще направите в следващата ситуация?


          Ами то доста път има..Не бих се изнесъл е ляво.. Камиона е далече..
          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Аз бих минал в лявата лента зад него и бих го светнал с дългите. Ако не реагира, бих карал на клаксон зад него докато реагира.
          Ако е някой старец и се стресира? Може и верижна катастрофа да стане след действията ти.. По-добре недей..

          Коментар


          • #95
            От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            Е, аз не съм безгрешен, но който е, нека първи хвърли камък. Интересно ми е, вие какво ще направите в следващата ситуация?

            .......



            Ето и една мацка с Витара посред село............. погледна, видя ме че се набирам по баира, и реши да мине......... не ми отне предимство, но добре че белия бус внимаваше........

            ......]
            Ами на първото, бих му минал отзад (без задни помисли) и бибитка или присветване мисля ще свършат работа. Като там ограничението е 90 (предполагам знаеш)


            А второто. Ами в Баница е много кофти точно там, че и магазин има , много пъти съм засичал някой доставчик спрял в пряката точно пред магазина, ако излизаш от там видимостта е още по-зле, пък се е случвало да отбият на пътя разни бусчета. Ама то реално знак забраняващ спиране/престой няма. Там по принцип минавам с внимание, че много блейки има. То по повечето селца е така де.

            п.п. И да добавя една случка. В неделя бащата отишъл на пазар в съседно село Крушовица, и там се спира на банкета отстрани или някъде посока селото (че пазара се пада точно до главния път), и паркирал в страни на банкета. Един познат полицай се приближил и му разправя, че началника бил разпоредил да не се спира до пътя повече . 'Щото видиш ли една бабичка била пресичала и нямала видимост от колите дето били наспирали, та щели да я блъснат. Бащата му отказал да се мести (при положение, че имало и други коли зад които той е спрял), от къде на къде и разни такива, казал му да му пише акт ако иска . Полицайчето се разсърдило, че той не бил виновен, началника така ги карал ... бла-бла-бла .... Бщатата го питал, ами ако началника разпореди в неделя да не минава никой по тоя път (говорим за Е79) че видиш ли имало пазар ?!?!? с превенция да не блъснат някой засилил се за пазара .
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • #96
              От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
              ...
              Ако е някой старец и се стресира? Може и верижна катастрофа да стане след действията ти.. По-добре недей..
              Може да си прав. Затова е хубаво да коментираме подобни случки. Поне на мен подобна дискусия ми е от полза, ако ми се случи нещо подобно, ще съм по-подготвен и свърша по-малко глупости (дано).

              Ето 2 клипчета от тази сутрин:
              Пешеходец минава на червено и насмита около 10 коли. На това място и без това всяка сутрин се образува колона.


              Тази пешеходна пътека вече ми става любима. Вече 3-то клипче от нея пускам. Според мен трябва да се вземат мерки - да сложат някой полицай и да започнат да глобяват пешеходците - с малки суми, но редовно.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • #97
                От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                Е, аз не съм безгрешен, но който е, нека първи хвърли камък. Интересно ми е, вие какво ще направите в следващата ситуация?
                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение

                Ето и една мацка с Витара посред село............. погледна, видя ме че се набирам по баира, и реши да мине......... не ми отне предимство, но добре че белия бус внимаваше........


                На първото клипче виждам куриозно разположение на знак стоп и задължително надясно.

                Коментар


                • #98
                  От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение

                  На първото клипче виждам куриозно разположение на знак стоп и задължително надясно.
                  Обясни, моля. Според мен и двата знака - стоп и задължителното надясно - са уместни.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Дребна, но важна подробност. Знакът стоп трябва да е отгоре.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                      Пешеходец минава на червено .....
                      Както и ти....
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Не съм съгласен.
                        От това, което се вижда, преминава стоп-линията на зелено. Т.е. навлязъл е в кръстовището на зелен сигнал и го освобождава на червен. Няма проблем.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Жълтото светва още докато е на стоп-линията преди пешеходната пътека, в момента на потегляне. Навлизането в зоната на кръстовището на жълто също е забранено, както и навлизането на зелено при условие, че няма да успее да се изтегли и освободи кръстовището навреме. Имаше възможност да спре преди пешеходната пътека, ама за нас такова преминаване си е в реда на нещата, както и потегляне и навлизане на жълто преди зеленото.
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            по ред на номерата:
                            изнесох се в ляво зад ладата, защото очаквах да се прибере в дясната лента, което трябваше да и направи още след като ме изпревари..... аз се включих от бензиностанцията и му дадох достатъчно време. Не му светках и бибитках, че не знам как ще реагира - може да се стресне и да набие спирачките, минах му отдясно с повишено внимание, да не реши да се прибира, но чичката беше дал газ до дупка и си карА вляво чак до входа на Враца, аз завих по околовръстното.
                            Знам ,че ограничението е 90 / на места даже е 70/, на всичкото отгоре е забранено изпреварването точно по баира, което е много странно, при положение че винаги има камиони, пъплещи с 40 нагоре.

                            В Баница, а по принцип през всички села карам бавно и с крак на спирачката, щото за 22 години к'во ли не съм виждал да изкача по пътя.... включително един път в Липница една баба си пасеше козата седнала на стол до пътя, козата вързана с въже за стола....ама козата минала отсреща и като наближих се стресна и опъна въжето на метър височина през пътя.......... спрях де, не ги събрах двете барабар с въжето на предния капак и се развиках, па бабата с врачански непукизъм рече : па к'во толко че стане?
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              В Баница, а по принцип през всички села карам бавно и с крак на спирачката, щото за 22 години к'во ли не съм виждал да изкача по пътя.... включително един път в Липница една баба си пасеше козата седнала на стол до пътя, козата вързана с въже за стола....ама козата минала отсреща и като наближих се стресна и опъна въжето на метър височина през пътя.......... спрях де, не ги събрах двете барабар с въжето на предния капак и се развиках, па бабата с врачански непукизъм рече : па к'во толко че стане?
                              Точно така трябва да се кара не само на този участък, а винаги. Защото чл.20 не прощава.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                                Както и ти....
                                Понеже бях сигурен, че някой ще каже това, изгледах много внимателно клипа, за да видя какво съм направил.
                                Навлизам на кръстовището на 23-тата секунда от клипа. Това е моментът в който пресичам широката напречна бяла линия, която маркира къде трябва да спра на червено. Светофарът се сменя на жълто на 25-тата секунда - 2 секунди след като съм настъпил линията. В този момент аз се намирам върху трамвайните линии - т.е. навлязъл съм в кръстовището
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X