Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Оппа.
    Изнасилването не е "офенс" по никой начин, има си друга дума за това.

    Каква е,че се чудя и не се сещам?Сьден и осьден,това му е названието освен ако не си тормозил / не изнасилил / дете или деца.

    Баси темата,снимката горе ме радва,има шанс и тия от фитнеса да се научат да паркират
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      http://www.expertlaw.com/forums/showthread.php?t=66144
      http://www.grllaw.com/PracticeAreas/...sault-Rape.asp
      Последно редактирано от kuzdov; 02-11-12, 01:48.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #48
        От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Ето една възрастна жена. Най-вероятно стария шкодилак е аварирал, но това не извинява нейната безхаберност. Ето колко нарушения и предпоставки за катастрофа преброих:
        Как НЕ ТРЯБВА да се спира по тъмно:
        - в бус лентата
        - без габарити
        - без аварийки
        - без триъгълник
        - без светлоотразителна жилетка
        - с тъмни дрехи та да се забелязва още по-малко


        Един пилот на околовръсното. Аз се движех с около 70 км/ч:
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #49
          От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Дам... Едни от най-опасните елементи на пътя са рейсърите, каращи бегачки в ценовият клас <1000 лв.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #50
            От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Да подхванем и пешеходците. Само права ли имат или и задължения?
            Действието се развива на бул. Кл. Охридски след кръстовището с бул. Андрей Ляпчев в посока Околовръстното. Някакъв индивид с жълта отразителна жилетка и картон, който бегло прилича на полицейска палка, беше организирал задръстване на една пешеходна пътека 54-та секунда.
            Но пък нагъл пешеходец пресича на 10 метра в страни от пешеходната пътека - 50-та секунда.


            Ето защо на мотористите им викат донори. Безразборно каране между колите със сменяне на лентите. А като на някой му излезе късметът, по колите на приятелите му започват да слагат лепенки "Пази моториста". По-правилно би било: "Пази се от моториста"...
            Последно редактирано от Alexfield; 09-11-12, 10:20.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • #51
              От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Какво опасно направи моториста?
              Попречи ли ви?
              Засече ли ви?
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #52
                От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Какво опасно направи моториста?
                Попречи ли ви?
                Засече ли ви?
                Когато се движиш в крайна дясна лента не е нормално някой да ти се включва, изпреварва дори.... по-отдясно, нито е по правилата, нито вниманието ти е там. Липсват и сигналите, които се подават от участниците в движението при съответни маневри.
                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                Коментар


                • #53
                  От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Формалното нарушение е едно, да пречиш на другите е друго.
                  В случая моториста елегантно се измъкна без никакъв риск за себе си и другите.
                  Като не ви е приятно да ви изпреварват карайте по-стегнато и пъргаво!
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #54
                    От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    ...В случая моториста елегантно се измъкна...
                    Ударението е на: "в случая", `щото нали знаеш - Веднъж стомна за вода, втори път стомна... ...накрая - донор!
                    А и поведението и реакцията на околните водачи (вкл. и на Алекс) не е без значение (за това, че този път оживя).
                    Последно редактирано от davc; 10-11-12, 11:37.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Формалното нарушение е едно, да пречиш на другите е друго.
                      В случая моториста елегантно се измъкна без никакъв риск за себе си и другите.
                      Като не ви е приятно да ви изпреварват карайте по-стегнато и пъргаво!
                      Ясно!
                      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        На мен конкретно мотористът с нищо не ми попречи. В противен случай щеше да има клаксони, спирачки и майки.
                        Колегите преди мен вече са го обяснили. Веднъж стомна... Безразборно сменяне на ленти без сигнализиране... За да допълня ще задам един риторичен въпрос:
                        Какво би станало ако в средната лента (моето ляво) имаше Гоуф, който е дал газ до ламарината?
                        Не може мотористите да искат толерантност от останалите шофьори, докато карат като на ски-слалом.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Не са необходими нито спирачки, нито клаксони и майки! Моториста на клипа е в абсолютно нарушение на правилата за движение по пътищата и в "белите" държави на "запад от Видин" щеше да е с нулева толерантност от всички участници в движението и полицията. Затова в Бг всеки ден умират хора по пътищата - щото "не попречил" !!!! на другите и се "измъкнал" без риск! Въпроса според мен е не да"не пречиш на другите" и да се "измъкваш" , а да се спазват законите по пътищата.
                          Б. Бонев
                          0осем88две6шест71три

                          Коментар


                          • #58
                            От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Геноа,карат като луди и минават на по педя от бронята ти,в началото подскачах ма ми мина,да му мислят те.

                            И тук и навсякьде в света моториста нарушава.Пьрво,че набира много по-бьрзо от всичко живо и второ,че си се вре как той си знае еле ако е малко задрьстено.Тук имат право да се движат и в кар пул лента или крайна лява която е за коли с повече от двама или трима пьтника вьтре.Да де ама тия до мен спрели,аз карам с едни 80 км/ч,в ляво от мен на 2 педи е бетонна стена и той решава да мине по начина показан горе.Ми ако леко кривна?Голямото му Харли само на Харли ще заприлича,що да сьм дльжен да си опьвам нервите щото някой му липсвал адреналина?
                            Ако мога си мьрдам леко в ляво,ако ли не ммммм да се обажда на линейка,шанса му е никакьв.НАРУШЕНИЕ Е от кьде да го погледнеш,но освен да ми ожули боята друго едва ли ще стане та не им се стягам много вече.

                            По тая причина мрьт и тук като мухи,току измьца някой по радиото,че има задрьстване заради инцидент с моторист.По всичките тия причини ги правят шумни,да се чувал и да сьм го пазел,едно време са им навирали полицейската палка в ауспуха,ако влезе ГЛОБА.Вече като гледам и това го няма,вьпреки всичко все се намира някоя да се заблее и да му избие каската с все ботушите.


                            Тяхна си работа,така карат,не сьм против тях,много са леки са да ми навредят сериозно,но това горе си е нарушение от кьде да го погледнеш.

                            Живи и здрави,не се нервирайте,мотористи
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #59
                              От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              дойде новата придобивка и ето две наглед безобидни ситуации, които много бързо могат да станат трагични

                              в момента в който реших, че ще паркива в дясно и се канех да дам газ и да го заобиколя...........




                              а в Студентски град трябва да се зяпа по-малко по студентките, че ето какви колоездачи се носят

                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • #60
                                От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Честито за придобивката

                                На първото клипче по-добре че не даде някак сигнал (в случай десен), че много вероятно да те подведе. А така като незнаеш на къде ще върти газО не бързаш с маневри от товя страна .

                                Още от едно време при кормуването съм запомнил, газуричи ли се някой без сигнал - чакаш, че го незнаеш на къде ще му скимне да врътне геврека, а в повечето случай оглежда място за спиране и огледалото му не е особено приоритет .
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X