Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Добре ме оплюхте, но аз държа на мнението си и няма да го променя само за да съм политически коректен. Може би ми е малко по-лесно да видя нещата от повечето им страни и да се поставя на мястото и на другия.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Виж има една на Опълченска и Кирил и Методи, която определено трябва да се вдигне. Рискови случки на нея виждам всеки ден по няколко пъти, хем я гледам само докато пуша навън, а не по цял ден.
      А за това съм абсолютно съгласен с тебе,само че аз(дори и в момента) я наблюдавам от другата страна(паркинга на Шел-а,заради безжичния НЕТ)
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
        За мен мога да кажа че НИКОГА не нарушавам правилата за движение
        Да не ти се случва, някой да те следи какво правиш - ще ти вземе книжката за едно пресичане на София.

        Хубаво е човек да се старае (за каквото и да е, не само за шофирането), ама още по-хубав е крайният резултат. А крайният резултат на доброто шофиране е да стигнеш за където си тръгнал, без да си направил беля.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          Добре ме оплюхте, но аз държа на мнението си и няма да го променя само за да съм политически коректен. Може би ми е малко по-лесно да видя нещата от повечето им страни и да се поставя на мястото и на другия.
          И аз съм на твоето мнение! Дори и причината ми е ясна, ма ще обидя хората от провинцията
          И не трябва да минат поколения, че тва да се промени, а трябва да израсне поколението на тези новософиянци - то вече ще знае спокойно да кара, ще умее да пресича и няма да се хвали "ко йе напраил днйес".
          Щот аз не виждам нищо фрапиращо в горните клипчета (градските). Който не е свикнал - не е израстнал в джунглата.
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
            Щот аз не виждам нищо фрапиращо в горните клипчета (градските). Който не е свикнал - не е израстнал в джунглата.

            Викаш - ако няма черва и мозък разпилени по асвалта, ич да не се морим да ги пускаме тези клипчета ?
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Навици - какво да правиш. От джунглата...
              И полагаме усилия да си я възпроизвеждаме, пък някакви си селяндури (разбирай - неродени в Младост 9) пречат.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                Щот аз не виждам нищо фрапиращо в горните клипчета (градските). Който не е свикнал - не е израстнал в джунглата.
                НЕма кръв - нЕма фал!

                Не стига, че сложили светофар, ами и свети, че и червено. Да, бе, ба! Турил изкуствения тигър отзад, и по-гоУм от него нЕма.
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Викаш - ако няма черва и мозък разпилени по асвалта, ич да не се морим да ги пускаме тези клипчета ?
                  Викам да четеш... И да не вкарваш думи в устата ми
                  Ако кравата ти (на село) тръгне да ражда - и аз ще съм възбудено-покрусен от гледката.
                  За мен ще е фрапиращо - за теб - нормално.
                  Въпрос на околна среда
                  Както казах - като си израстнал сред автомобилната джунгла - не ти правят впечатление.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Викам да четеш... И да не вкарваш думи в устата ми
                    Ако кравата ти (на село) тръгне да ражда - и аз ще съм възбудено-покрусен от гледката.
                    За мен ще е фрапиращо - за теб - нормално.
                    Въпрос на околна среда
                    Както казах - като си израстнал сред автомобилната джунгла - не ти правят впечатление.
                    Ти автомобилна джунгла виждал ли си? От границата с Мексико до северния край на Лос Angeles са около повече от 200 километра. И 99% е все град. На някои места където се сливат магистрали, има по 22 ленти. Населението е колкото няколко Българии. И като минеш на червено го отнасяш. Да не говорим, че такива коли като линейката имат табела на задната броня с пряк телефон за оплаквания. Който се записва 24 часа. Мини на червено и направо върви си подавай молба за напускане. Даже и да не те е хванал полицай. Автомобилна джунгла. Таратанци.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      Ти автомобилна джунгла виждал ли си?...
                      А ти шоп-кореняк от Младост 9 виждал ли си!
                      От Витоша по-високо и ИскарО по-глибоко - нЕма. Ти мегаполиси нЕк`ви...
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Незнам усетихте ли се и двамата как подкрепихте мнението ми
                        Кой с каквото е свикнал
                        @davc - ако нещо си се засегнал - сигурно има защо, аз не се засегнах
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Незнам усетихте ли се и двамата как подкрепихте мнението ми
                          Кой с каквото е свикнал
                          @davc - ако нещо си се засегнал - сигурно има защо, аз не се засегнах

                          Знаеш ли колко бързо свикваш, като ти лепнат голяма лепенка със "за коментари и оплаквания, моля обадете се на телефон 0980253" и видиш как половината ти колеги остават на улицата за първата седмица? Свикваш за норматив!
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Викам да четеш... И да не вкарваш думи в устата ми
                            Ако кравата ти (на село) тръгне да ражда - и аз ще съм възбудено-покрусен от гледката.
                            За мен ще е фрапиращо - за теб - нормално.
                            Въпрос на околна среда
                            Както казах - като си израстнал сред автомобилната джунгла - не ти правят впечатление.
                            Едно е да пораснеш, друго да израснеш ........
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Не разбрах какво общо има тва с разговора - аз писах, че Цецо правилно забелязва, че това, което на някои им се струва "куриозно", на други ни се струва ежедневие и ич не му се чудим...
                              Ма що ли да си чешам клавиатурата - ти все пак си видял света, а аз (цитат) - от Витоша до Искъро
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                                Едно е да пораснеш, друго да израснеш ........
                                Респект!
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X