Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Армейски противогаз ПДЕ 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
    Шменти капели. Горивата разказват играта на активния въглен. Колите имат филтър с активен въглен, който задържа изпаренията от резервоара. Сменял съм го по причина, че някак беше успяло да влезе гориво в него. Тотална щета- компютъра забиваше грешка на въпросния филтър, а цената беше леко неприятна...
    Бря-бря-бря? Ти го изкарА пластмасоФ тоя въглен?
    Нема да давам линкове от гугъла, нали ЕЖК е по-достоверният източник тук във форумЪт.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      Шменти капели. Горивата разказват играта на активния въглен. Колите имат филтър с активен въглен, който задържа изпаренията от резервоара. Сменял съм го по причина, че някак беше успяло да влезе гориво в него. Тотална щета- компютъра забиваше грешка на въпросния филтър, а цената беше леко неприятна...
      Искам да намекна, че филтърът за изпарения на автомобила и филтърът на противогаза имат близък принцип на действие, но нито еднакво устройство, нито еднакви проблеми.

      Коментар


      • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
        Шменти капели. Горивата разказват играта на активния въглен. Колите имат филтър с активен въглен, който задържа изпаренията от резервоара. Сменял съм го по причина, че някак беше успяло да влезе гориво в него. Тотална щета- компютъра забиваше грешка на въпросния филтър, а цената беше леко неприятна...
        Искаш да кажеш , че твоя "Москвич" ( който караш с държавен бензин 86 октана , индикиран ) има вграден филтър с активен въглен , респ компютъра забива - и следователно "индикатора" в бензина не може да бъде филтриран посредством метода , описан от Гагич ? И респективно като те спре милицията и ти капне реактив в епруветката ше те хване , че си краднАл от ДАП - а ?
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Искаш да кажеш , че твоя "Москвич" ( който караш с държавен бензин 86 октана , индикиран ) има вграден филтър с активен въглен , респ компютъра забива - ...
          Иска да каже, че представите му за ТЗВ са от рекламите на "Бомбичката" на "Шуменско" и "Загорка Ретро".
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

            Искам да кажа, че никога не съм имал Москвич. Това за начало.
            Но маркирана нафта на далавера ако почерпите, няма да ви откажа едни стотина литра...примерно
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              Искам да кажа, че никога не съм имал Москвич. Това за начало.
              Но маркирана нафта на далавера ако почерпите, няма да ви откажа едни стотина литра...примерно
              Еми и за нафта не става дума .
              Всъщност , по времето за което Гаич говори , ти (евентуално , ако изобщо ) все още си бръмчал с камиончета в пясъка . По- добре в такива случаи да слушаш и да попиваш инфо , вместо да чукаш по клавишите , без да разбираш за какво иде реч . .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

                само да допълня: бензинът от противогаза е бил за продаване и/или даване на близки.

                Вероятността самият Старшинка, еле па ЗКПЧ, да бъде проверен за държавен бензин в Москвето е била ъъъъ, ниска.

                Коментар


                • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  само да допълня: бензинът от противогаза е бил за продаване и/или даване на близки.

                  Вероятността самият Старшинка, еле па ЗКПЧ, да бъде проверен за държавен бензин в Москвето е била ъъъъ, ниска.
                  Ми не случайно въпросните си караха фуражките на задното стъкло .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

                    Ааа... и чета, и попивам, освен другото. Били са интересни времена. Фуражките на задното стъкло ги помня-съседния блок беше само с военни.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      .... Били са интересни времена...
                      Хм. По- скоро : въпрос на гледна точка .

                      Интересни дотолкова , че "войнишкия" рипаше одма и не подбираше ни рускини , ни шведкини , ни полякини на "Слънчака".
                      Това дет` се вика - от социална гледна точка .

                      ..от политическа гледна точка : бяха зловещи времена.

                      Всъщност , като се замисля ей така хипотетично : ако сега Гявола (преди да ми вземе душата , щото рано или късно и без друго ше стане) вземе че ми предложи : "Ше ти върна младостта и втори живот , ама пак да се върнеш в Онова време ( ЗТВ по Гагич ) и да го изживееш по същия начин , ама с изричното условие: да не бегаш през плета , на запад от СоцРая !" ... откровено и каегорично не бих приел !
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        А тръбата по определение маркуч ли е ?
                        Множества и подмножества. Всеки маркуч е тръба, но не всяка тръба е маркуч .

                        Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                        Тука на работа имаме едни комшии, работят понякога с пясъкоструй. Работниците си ползват стари противогази и нямат никакви грижи, това го наблюдавам от години.
                        В пясъка няма нищо отровно, токсично и пр. В случая противогазите са просто прахова маска и всъщност излишен дискомфорт за целите, които постигат.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

                          Предвид колко струва адекватна прахова маска и какъв дискомфорт ще предизвика тази цена, противогазите не са чак толкова лошо решение.

                          Коментар


                          • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

                            Отделно че с "пясъкоструя" може да се работи и с други абразиви, например сода.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

                              Содата е даже по-малко вредна от пясъка.

                              Коментар


                              • От: Армейски противогаз ПДЕ 1

                                Я малко да разясните аз съм работил с дробоструи и бяха с метални дроби.Хората работеха със защитни костюми. При тях каква е драмата?

                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X