Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

    Първоначално публикуван от Любо Костадинов Преглед на мнение
    И за какви парички става дума.
    Сериозни за този клас не бих казал-в диапазона 160-230 лв.

    Коментар


    • До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

      Явно от завода в Русе /мисля че се правят някъде там/ са изпаднали някакви бройки и за нашия пазар...
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

        Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
        Сериозни за този клас не бих казал-в диапазона 160-230 лв.
        Интересно ми беше каква е цената.Тук в Кюстендил "Meindl"са 195лв.

        Коментар


        • До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

          Първоначално публикуван от Любо Костадинов Преглед на мнение
          Интересно ми беше каква е цената.Тук в Кюстендил "Meindl"са 195лв.
          Давам ти ориентировъчна цена,в магазина продават четири модела,най-скъпия е доста сериозен,за сериозна зимна експлоатация.
          П.С. Пътувам всяка седмица до Кюстендил,ако не е тайна къде мога да ги погледна.

          Коментар


          • До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

            Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
            Давам ти ориентировъчна цена,в магазина продават четири модела,най-скъпия е доста сериозен,за сериозна зимна експлоатация.
            П.С. Пътувам всяка седмица до Кюстендил,ако не е тайна къде мога да ги погледна.
            Магазина се намира на главната улица в града. "Цар Освободител " но незнам кой номер е.Значи при влизане от София на първия светофар в дясно се намира една голама сграда,на първия етаж има оръжеен магазин,та във него може да ги видиш .
            Последно редактирано от Любо Костадинов; 17-12-09, 11:58. Причина: грешна информация

            Коментар


            • До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

              Преди време ви писах за новата технология Йон-Маск....която използват при направата на някои от моделите на обувки Hi-Tec....
              Вижте това видео....
              П.П.Имайте предвид че моделите с Йон Маск нямат мембрани ,а това ги олекотява допълнително.По рекламите казват че ефективността е дори по-голяма от тази на тия с мембраните/особено откъм тегло/
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • От: До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                За тези Ловни обувки PRO HUNTER SABANA Camo N 43 мога да кажа, че стават. Удобни са и са леки. Вече втора година ги нося и не са мръднали. И не изпотяват краката, а моите крака се потят ужасно.

                Коментар


                • jashi1 - Искам да те попитам ако все още следиш форума кое е по добре да избера обувки с мембрна TEXAPORE или GORETEX обувките ще ги изсползвам за градски условия предимно защото от тези китайските по 30 - 40 лв. само ми мръзнат краката насочил съм се към тези модели кой от тях да избера: http://sportdepot.bg/products/turiza...icheski-obuvki а другите http://sportdepot.bg/products/turiza...icheski-obuvki ще ти бъда благодарен.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-04-12, 10:36.

                  Коментар


                  • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                    Прочетох темата, изясниха ми се някои въпроси, но ви моля за съвет. Харесал съм едни обувки и ви моля да изразите някакво мнение за тях. На мен ми изглеждат добре, цяло парче набук -> непропускливи, но дали са и дишащи? Това също го харесах. Приемам и други предложения до 250 лв. Ще се ползват най-вече за дълъг туризъм, с променлив терен през топлите месеци, но и в периоди като този, когато ти се налага да газиш в сняг и локви и поради това ми се иска да са водоустойчиви, но тъй като ми се образува и екзема на крака трябва да са дишащи. Първия модел който съм показал може би най-добре отговаря.
                    Лопата - друг солдата!!!

                    Коментар


                    • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                      Без да съм специалист първият и на мене най-много ми допада. Тъкмо си търсех обувки с които да ходя на риболов.
                      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                      Коментар


                      • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                        Може би ще ида днес да ги пробвам и да видим тия в магазина какво ще ми кажат и ще ти споделя впечатления ми.
                        Лопата - друг солдата!!!

                        Коментар


                        • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                          Аз си купувам ПРОХЪНТЪР и съм много ,много доволен и зиме и лете,даже не слагам талк през лятото при дълго ходене!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                            За тези прочетох добри отзиви. Някой да допълни за тях нещо?
                            Лопата - друг солдата!!!

                            Коментар


                            • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                              От тази зима за лов ползвам тези http://www.gooutdoors.co.uk/meindl-m...-boots-p133572. Много по добри са от предните ми, някакъв модел на ПРОХЪНТЪР. Впечатленията ми са добри, гортекс мембрана, не пропускат, топли са, чорапите не се изпотяват, малко по-твърди са това на което съм свикнал, перфектни за дълбок сняг в комбинация с ловни гети.Пробвах ги и в града, но не са добре на заледени непочистени тротоари.

                              Коментар


                              • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                                Знам че темата е доста стара но все пак да попитам някой знае ли читав обущар дето може да прави ремонт на туристически обувки във Варна. Че моите Hi-tec вече почнаха да дават фира и се получи една малка дупчица на едната обувка и то главно от носене в околностите на града. Тази година леко ги поизтормозих в Стара Планина и Рила ама дотам. Много рядко съм ги ползвал по принцип за около 3 години. Та се чудя ако не стане да се ремонтират качествено вече ще търся явно нови. Харесал съм си като марка Meindl и се чудя могат ли да се намерят някъде из Варна да се продават евентуално ако някой знае.
                                P.S.
                                Гледам че в темата е споменавано за Ion Mask на Хайтека и мога да кажа че за никакъв чеп не става като цяло. След 2-3 тото ходене и моите обувки уж с такава започнаха да текат. Реално тая маска държи толкова на вода колкото и ако се обработят обувките с импрегнатор.
                                Вече се замислям да си купувам направо непромокаеми чорапи и като има яко ходене в сняг или джапане из потоци ги турям тях. Там ефекта поне е гарантиран, а не като на масовите обувки там някакви измислени мембрани технологии и прочие дето не се знае как се държат в реални условия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X