Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
    Интернет порчъка не те ли устройва?
    Със сигурност ще ми излезнат по-скъпи. Проблема е и с номерацията. Как да знам дали да поръчам 9 или 10 номер по USA стандрата например, като тук няма къде да ги пробвам. Като включим и номерацията на ширина положението се усложнява допълнително. Не ми се занимава след това с препродажби, ако не ми стават и т.н. Все пак говорим за скъпи специфични обувки, които не се купуват всеки сезон...
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • #77
      До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

      Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
      ...Проблема е и с номерацията...
      Ахам, в повечето специализирани магазини имат различни настилки за да могат клиентите да пробват. Иначе в момента има разпродажби и цените 30 до 50% от редовните.

      Коментар


      • #78
        До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

        Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
        Обикновенно ходилата при трекинг обувките не се шият,а мембраната се поставя след като саята вече е ушита,така че е почти невъзможно така да бъде съсипана мембраната.

        Каза го Обикновено! Но съм попадала на доста необикновени случаи, така че повярвай ми...Не е излишно човек да си използва очите добре при покупка на толкова важно нещо като обувката.
        + Това се намират и не толкова скъпи, а доста качествени продукти. Не всеки има възможност, а и не е необходимо да се набиват прекалено много пари. Пак завсиси естествено за какво по-конкретно ще се ползват.
        [URL]http://www.youtube.com/watch?v=OlfH3r780So[/URL]

        Коментар


        • #79
          До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

          Първоначално публикуван от Angua_Uberwald Преглед на мнение

          Каза го Обикновено! Но съм попадала на доста необикновени случаи, така че повярвай ми...Не е излишно човек да си използва очите добре при покупка на толкова важно нещо като обувката.
          + Това се намират и не толкова скъпи, а доста качествени продукти. Не всеки има възможност, а и не е необходимо да се набиват прекалено много пари. Пак завсиси естествено за какво по-конкретно ще се ползват.
          Така е,но все пак да не забравяме,че живеем в България и могат да ти продадат нещо произведено незнайно къде,на цената на оригинал,и супер скапано,а и клиентите не знаят,а и не са длъжни да знаят как е направена една обувка,така че и очите не помагат.

          Коментар


          • #80
            До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

            Ако това на снимката върши работа, то мога да помогна: цена 135 лв. в София. Има засега номера 39,40,44,45,46.
            Прикачени файлове
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #81
              До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

              Аз съм твърдо заинтересован за 1 чифт, номер 45 или 46 (ще трябва да пробвам на място).
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #82
                До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                Колеги, за да не пускам нова тема, ще попитам тук.
                Имате ли преки впечатления от обувките "Викинг"?
                http://www.vikingfootwear.com/
                Спрял съм се на тази фирма и се надявам на коментари и мнения.
                Благодаря!
                Поздрави!
                VARADERO SD2

                Коментар


                • #83
                  До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                  Здравейте,ще използвам /след доста ровене в нета/,темата на колегата,за да питам за вашето мнение отностно конкретни 3 модела на които се спрях в ценовия диапазон определен от бюджета ми.Моля колеги които сте в час дайде мнение,че да не се набутам с 200лв. ей така....предварително ви благодаря!
                  Това е единия вариант с Горетексова мембрана...
                  http://www.yakobg.com/%D0%9E%D0%B1%D...uct-flyer.html
                  А това са някакви с други технологий....въпроса е дали някой знае за какво става въпрос и какво е показала практиката до сега с тях!
                  http://www.yakobg.com/%D0%9E%D0%B1%D...uct-flyer.html
                  А това е и някаква технология/пък и самия модел е с предназначение повече за зимни условия/т.е. мокро и студено....
                  http://www.yakobg.com/%D0%9E%D0%B1%D...uct-flyer.html

                  Това е колеги...ще ви бъда безкрайно задължен ако ме консултирате на кой модел да се спра,без да си хвърля парите на вятъра за някаква "нова" технология и да си ходя после с мокри и премръзнали крака!
                  Обувките ще ги ползвам за зимата/т.е. сняг и мокрене/по принцип не планирам да се катеря по планините с тях,но....ако се наложи по-дълъг престой в преспите ,за да си вадим джипките от тях, трябва да оставам със сухи и топли крака.
                  Благодаря ви предварително!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • #84
                    До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                    Пост 80 , на предишната страница, Гортекс, Кордура, Промазан набук - 135лв. - 200 = 65лв ти остават за подгряване на организма, вътрешно.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #85
                      До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Пост 80 , на предишната страница, Гортекс, Кордура, Промазан набук - 135лв. - 200 = 65лв ти остават за подгряване на организма, вътрешно.
                      Да...изглежда много добро/поне по описание де/за парите си...но точно това ме притеснява.....че обикновено когато има нещо много хубаво за малко пари.....има някаква уловка....
                      ....а може би просто българите да сме станали доста подозрителни и песимистично настроени...знам ли....
                      Някой да има преки впечатления от въпросните обувки.....
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #86
                        До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                        Да де ама тази цена е само за форума, а нормално в друг магазин са си 190, те и на тези дето ти харесват, спортните, могат да ти дадат отстъпка, ама надали. И за разлика от много други, тези са правени в Европата , а не в братски Китай.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #87
                          До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                          А ето и мнение на колега от форума:
                          Първоначално публикуван от jigolo760
                          Колега благодаря ти обувките са много хубави сега да видим на пресечен терен как ще са......
                          Ама щом сте решили , че има уловка, по-добре си вземете от другаде, че иначе все ще търсите къде е уловката и няма да може да изпитате удоволствие от носенето им.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #88
                            До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            А ето и мнение на колега от форума:
                            Ама щом сте решили , че има уловка, по-добре си вземете от другаде, че иначе все ще търсите къде е уловката и няма да може да изпитате удоволствие от носенето им.
                            Ами не...просто исках да разбера за отзиви за тях....а големи номера има ли...46...???
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                              За каране на джипка и престой в преспите ти трябва, обувка с мека подметка и хубава мембрана. Аз от една година мъча едно подобно Райхле с тези неща и освен това, доста километри съм му навъртял в планините пеша включително и сняг и да ти кажа съм впечатлен, меко казано. Супер удобна, лека и топла обувка със идеално сцепление на подметката. За сега няма следи от разлепяне или късане, пък и дистрибуторите са едни от малкото при които гаранцията е 100%. Ето я обувката, само дето моя модел е с лицева кожа:

                              http://ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=477

                              пп За Асолото забрави. Качеството, последните години е лошо. Не само мое мнение.
                              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                              Drag Grand Canyon Daily
                              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                              LZ1JYM

                              Коментар


                              • #90
                                До: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                                За каране на джипка и престой в преспите ти трябва, обувка с мека подметка и хубава мембрана. Аз от една година мъча едно подобно Райхле с тези неща и освен това, доста километри съм му навъртял в планините пеша включително и сняг и да ти кажа съм впечатлен, меко казано. Супер удобна, лека и топла обувка със идеално сцепление на подметката. За сега няма следи от разлепяне или късане, пък и дистрибуторите са едни от малкото при които гаранцията е 100%. Ето я обувката, само дето моя модел е с лицева кожа:

                                http://ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=477

                                пп За Асолото забрави. Качеството, последните години е лошо. Не само мое мнение.
                                +1!! - с известен свян ще се самоцитирам: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...2&postcount=12

                                Въпреки че и

                                също звучи доста добре.
                                Ако колегата maystor може да се ангажира с подобни гаранционни условия, ще изпадна в голямо затруднение при определянето на "моя" магазин....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X