Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

    Засега е само идея. Но някъде след Нова Година ще почне да се организира. Най вероятно ще се наеме опитен водач и останалите ентусиасти.

    Коментар


    • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

      Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
      Засега е само идея. Но някъде след Нова Година ще почне да се организира. Най вероятно ще се наеме опитен водач и останалите ентусиасти.
      Абонамент!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
        Какво мислите за тези обувки:

        Crispi Hunter GTX


        [ATTACH=CONFIG]883997[/ATTACH]
        Crispi e един от реномираните производители на туристически, ловни и тактически обувки, така че ако цената не те притеснява - скачай смело! Специално този модел, според мен, въпреки наличието на Hunter в името си е по-скоро туристически. Аз за лов предпочитам една идея по-меки и леки обувки, особено за гонка...
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

          Кой е модела,че и аз ходя само гонач...

          Коментар


          • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

            Ако районът ти е по-суховат - APACHE GTX, ако очакваш по-прогизнала oбстановка TIGER GTX. В момента съм с Apache и е уникално удобна обувка и доста по-лека от хънтъра, а в същото време е и достатъчно висока за да не се пълни лесно с боклуци и държи добре около глезена. Има и мембрана гортекс, което би трябвало да й дава и добра защитеност от намокряне, но в интерес на истината не съм я подлагал на жестоки тестове.
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

              Леко и меко за гонка, но супер удобно и топло - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-не-само Като цена съвсем приемливо, страхотно като ергономия и на практика 100% водоустойчиво. И със Симпатех мембрана, която във студено време работи в пъти по-добре от Горетекса. От години ги нося и съм страшно доволен
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                Tова за симпатекса и гортекса е напълно противоположно на моите вчепатления!
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  ...напълно противоположно на моите вчепатления!
                  Това АДВ, си е сайт за платена реклама - не търси логика, или рационалност.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Това АДВ, си е сайт за платена реклама - не търси логика, или рационалност.
                    Айде преди да правиш крайни заключения, да попрочетеш малко, да вникнеш в идеята на АДВ, и после пак ще говорим. Щото всичко там е само споделяне на личен опит без грам финансова изгода
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                      Чел съм. И нямам никакво намерение да влизам в конфликт и спорове. Само обръщам внимание на човека.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        Tова за симпатекса и гортекса е напълно противоположно на моите вчепатления!
                        Принципа им на работа е различен, утре ще пиша, но Симпатекса не работи на топло. Защото ползва темперстурния градиент, ще дам линк с интересно инфо за мембраните
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Чел съм. И нямам никакво намерение да влизам в конфликт и спорове. Само обръщам внимание на човека.
                          Точно в конфликт влизаш, изтъквайки лично мнение като неоспорим факт
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                            Е, ти си готов да "тръгнеш на бой" (конфликт значи), ма не интерполирай автоматично собствените си импулси върху мен.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                              Това за ADV беше нелепа глупост. Сега остава и да го защитиш по някакъв начин...
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар


                              • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

                                Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                                Това за ADV беше нелепа глупост. Сега остава и да го защитиш по някакъв начин...
                                A темата за ADV ли е, или за туристичеси обувки? И ако е второто, то разговора симпатекс vs гортекс е някак си по-на място! В тази връзка твърдя, че гортекса е по-универсална и добра мембрана, предпочитана от повече реномирани производители на екипировка!

                                п.п. не мога да отрека, че марката Alpina се споменава многократно, точно от zzlatev, кото пък от своя страна явно е свързан с ADV и в същото време има един лаф за съвпаденията...
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X