Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препър като синоним на луд а...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препър като синоним на луд а...

    Уйкенда имах гости... Мои приятели основно с половинките си. Та.... понеже с един от мъжете сме запалянковци ня екипировка и прочие започна едно вадене от "склада" - изкарах чу и Саро- калашника да се кефи.... Младежа мълча, гледа - и по едно време ми каза "Бате ти си луд - като американските препъри си луд". Прихнахме да се смеем, но честно казано в един момент ми стана леко тъпо. Тоест- ако човек се подговя (не говоря за тежка маниакална психоза на тема апокалипсис) за някакво странно развитие на нещата значи е луд.... Е отговора ми беше друг де - "ще те видя аз тебе ако тока спре за една седмица....."
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

  • #2
    От: Препър като синоним на луд а...

    Пука ли ти изобщо ?

    Коментар


    • #3
      От: Препър като синоним на луд а...

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Пука ли ти изобщо ?
      Ъаааа... не... ама според психоаналитиците и това било проблем.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #4
        От: Препър като синоним на луд а...

        Психо-венерическо заболяване викаш ... "Болите *** за мнението на психиатрите "

        Аз за сега събирам само консерви. Може и да съм пристрастен към русенското варено

        Коментар


        • #5
          От: Препър като синоним на луд а...

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          Психо-венерическо заболяване викаш ... "Болите *** за мнението на психиатрите "

          Аз за сега събирам само консерви. Може и да съм пристрастен към русенското варено
          Бате твоето е лек стадий... 36 MRE та ..... Да не говорим за останалата екипировка.
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #6
            От: Препър като синоним на луд а...

            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            "Бате ти си луд - като американските препъри си луд".
            Какво е препър?
            а иначе по добре да имаш и да не ти трябва, отколкото да ти потрябва и да го нямаш.
            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
            Dacia Duster 4WD

            Коментар


            • #7
              От: Препър като синоним на луд а...

              Хм...лоша работа...
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • #8
                От: Препър като синоним на луд а...

                Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                Хм...лоша работа...
                Кое бе бат Пепо е лошо?
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Препър като синоним на луд а...

                  Пристрастяването,пък и това,че на него се гледа уйт а смайл...
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препър като синоним на луд а...

                    С 36 MRE-та ... за кой по напред ....

                    Друго си е, 5 свинки у буркани ....
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препър като синоним на луд а...

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                      С 36 MRE-та ... за кой по напред ....

                      Друго си е, 5 свинки у буркани ....
                      За мене и котарака... въпреки че него го пускам на самоотглеждане.
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препър като синоним на луд а...

                        Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
                        Какво е препър?
                        .

                        Трябва да е ещо което има пари кеш,вода,храна,медикаменти,превозно средство от по-яките,планинска екипировка су се спалните чували и палатките .........и орьжие да защитава всичко това и семейството си.
                        Е някои си копаят землянки,заравят патрони и злато,кладенци копат и чакат с повишен пулс началото на края или бедственото положение или нормални караклизми като спиране на тока за седмица както се каза.Тия обикновенно имат зареждащи се батерии,автономно осветление,ветрови генератори,пречистване на вода и генератори с помпи,резервни батерии за сателитния телефон...............или просто идея коя лодка с какво е оборудвана и какво от всичко това има в нея,ти си носиш само пищовите и местиш кервана.Пищовите ги няма ма това друга тема,като дойдат пьк гледаш да са един калибьр и твоите и тия на родата и снайпера и карабината

                        Може и да не сьм прав де,ба ли го кво е препьр,откачалка някаква
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препър като синоним на луд а...

                          Прав си! И аз съм доста добре препеър,даже пуснах списък с екипировката ми,ама ми трият...мнението
                          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                          Най-добрият ром е студеният ром!
                          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препър като синоним на луд а...

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Трябва да е ещо което има пари кеш,вода,храна,медикаменти,превозно средство от по-яките,планинска екипировка су се спалните чували и палатките .........и орьжие да защитава всичко това и семейството си.
                            Е някои си копаят землянки,заравят патрони и злато,кладенци копат и чакат с повишен пулс началото на края или бедственото положение или нормални караклизми като спиране на тока за седмица както се каза.Тия обикновенно имат зареждащи се батерии,автономно осветление,ветрови генератори,пречистване на вода и генератори с помпи,резервни батерии за сателитния телефон...............или просто идея коя лодка с какво е оборудвана и какво от всичко това има в нея,ти си носиш само пищовите и местиш кервана.Пищовите ги няма ма това друга тема,като дойдат пьк гледаш да са един калибьр и твоите и тия на родата и снайпера и карабината

                            Може и да не сьм прав де,ба ли го кво е препьр,откачалка някаква
                            Ясно,мерси.Някакъв "Slang"
                            Както се казва това може да си го набавиш с 1 бр калашник от някой който вече се е подготвил
                            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                            Dacia Duster 4WD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препър като синоним на луд а...

                              Хубу де- откачалка съм - ама - ха....
                              Не виждам нищо лошо в това човек да има достатъчно екипировка... ПрУстаци..... Въпреки че се замислих...
                              Ясно,мерси.Някакъв "Slang"
                              Както се казва това може да си го набавиш с 1 бр калашник от някой който вече се е подготвил
                              Сакаш ли да пробваш Вкарвам мозамбик на под 2 сек. до 15 м. с късото и до около 75 м. с дългото.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X