Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Ако става дума за най малкият нож от разградският майстор, не не е най стар, този дето е с роговата дръжка е на 15 години, а този малкият разградският е на 2-3 месеца.

    Поздрави!

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от IcOMencheV Преглед на мнение
      Ти ко (какво) напрай (направи) бе дроб 10 000 прасета :Д.Може да не е заклано толкова, ама не е и малко и сим (съм) сигурен,че ножа айде да не е 5 пати (пъти) ама е точен под 10 пати (пъти) от колкото време е купен, а пак и изчисленията ти са грешни на всяка 4та година трябва да прибавиш още 1 ден.А и никой не е казал на колко години е ножа.А и няма да кажа на колко години е ножа,ама не е млад.
      Ице, ползват се и интервали, запетайки, точки и други. Изречение с А.... не се започва. Успех и в правописа.
      Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

      Коментар


      • От: Моят нож

        belfi4o96

        Ножовете ти са супер
        малки и леки за дране и големи за колене
        Този с бялата дръжка е неръждавеика
        и броя на прасета диви/питомни телета агнета заколени и одрани е много много голям всяка година по много вече повече от 10 години сега аз ходя на лов с него
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Моят нож

          С подофицерския какво правиш ( щика)

          Коментар


          • От: Моят нож

            двата ми щика ги ползвам за обща работа нещо като мачете сякане на клони при нужда правя си път в гъстото за колене става за доубиване общо взето всякаква работа вършат

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от KTM450ktm Преглед на мнение
              belfi4o96

              Ножовете ти са супер
              малки и леки за дране и големи за колене
              Този с бялата дръжка е неръждавеика
              и броя на прасета диви/питомни телета агнета заколени и одрани е много много голям всяка година по много вече повече от 10 години сега аз ходя на лов с него
              Този с куката "реже" ли добре!??????

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
                Този с куката "реже" ли добре!??????
                „Този с куката“ не е правен за рязане .
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  „Този с куката“ не е правен за рязане .
                  ...."случайно" знам за какво е правен,ама като гледам каква канийка му е спретната се зачудих за какво се ползва!?

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
                    ...."случайно" знам за какво е правен,ама като гледам каква канийка му е спретната се зачудих за какво се ползва!?
                    ...."случайно" от предният ви пост не става ясно дали знаете но след като го уточнихме съм спокоен .Аз също не мога да измисля приложение на щика но това не пречи на някой да си го има и да си го показва Все пак темата е Моят нож .
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Прав сте колега че е важно да сме спокойни,повече се притеснявах как ще бъдат прието казаното от мен в №204 и в №211 и се радвам че всичко е наред!


                      п.п. Колега КТМ450ktm дали бихте се съгласили на размяна за щика с куката срещу мачете примерно?От щика ме интересуват само куката и халката.
                      Последно редактирано от misho60; 01-06-10, 14:37.

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
                        Прав сте колега че е важно да сме спокойни,повече се притеснявах как ще бъдат прието казаното от мен в №204 и в №211 и се радвам че всичко е наред!
                        Казаното не е много но пък показанато определено ми харесва . Трите линка от пост №211 някак са ми убягнали . Видно е ,че "този с куката" ...."случайно" знаете за какво е правен Поздрави !
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          И от мен Поздрави,удоволствие е да се разговаря с човек който знае!

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Ейй та само аз ли не знам "тоя с куката" за какво е правен.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
                              Ейй та само аз ли не знам "тоя с куката" за какво е правен.
                              .......едва ли!И честито за книжките,добри покупки!

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Ей, знаещите, айде да разправите и на нас, а. Събрали сте се трима познавачи и там нещо си мърморите. А най-добре покажете още нещо от съкровищата.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X