Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нищо нещо...

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: От нищо нещо...

    Следващата операция е мръсна и прашна но ....
    ... ето го резултата.
    Прикачени файлове
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • До: От нищо нещо...

      Кефиш човече!!! Изглежда страхотно!
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: От нищо нещо...

        Направо е страхотно!!!!!
        Ferrum dum ignis candet cudendum est.

        Коментар


        • До: От нищо нещо...

          Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
          Следващата операция е мръсна и прашна но ....
          ... ето го резултата.
          колега не спиш мамка му, не спиииииииииш. Евала, ашконсун, идеално е станало.

          само кажи от къде взимаш тия интересни материли.
          -------Honda CR-V 128к.с.--------
          "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

          Коментар


          • До: От нищо нещо...

            )) Рядък случай, да не мога да кажа А па аз тоя го знам по друг начин, и тва не се праи така!
            В тоя тип дръжки ме изнервя единствено това, че произведените в ГДР са капсуловани отзад. Не мога да го развинтя.

            Коментар


            • До: От нищо нещо...

              Кеф!!!
              VARADERO SD2

              Коментар


              • До: От нищо нещо...

                Получило се е страхотно- оправдава си труда. Аз никога не съм имал търпение да вложа толкова време (предполагам , че доста е отнело)в една дръжка. Поздравления!
                Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                Коментар


                • До: От нищо нещо...

                  Пепи, ще говоря с Венци Петров и ще отделим отделна тема, наречена например "Майсториите на 5-ракиев". Шегувам се, но наистина ти се кефя на майсторлъка.
                  Офф топик, на 4 април ще дойдеш ли да нося ония неща?
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: От нищо нещо...

                    Петракиев, имаш моите поздравления и уважение за това, което правиш и това, че го споделяш с нас! Респект!!!
                    Като преглеждах темата се сетих, че и аз преди десетина години правих една дръжка на нож. Бях го купил от пазара. хареса ми формата, но дръжката беше ужасна. За метала, не знам, но съдейки по цената може би не е бил много стока. Тогава бях студент още и нито разбирах, нито имах условия и машини, нито мат'риЯл, но имах много мерак и от една букова дъска за хляб си поиграх и се получи нещо. Направих му и кания от същия материал. Вътре в канията има кожена вложка, за да не се измъква много лесно. Още не му се бях порадвал и го подарих на един приятел. Тези дни му писах и ми изпрати снимки и мога да ви го покажа.

                    За съжаление снимките са от телефон и не са достатъчно добри, за което се извинявам.
                    Прикачени файлове
                    LZ1GYY
                    0898 436 956

                    Коментар


                    • До: От нищо нещо...

                      За стоманата не знам, но конструкцията е достатъчно рядка, а направата хубава.
                      Харесва ми.

                      Коментар


                      • До: От нищо нещо...

                        И да завършим на цяло "проекта"
                        .... канията (няма да се впускам в подробности) нищо по различно като изработка от предишните.
                        Прикачени файлове
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • До: От нищо нещо...

                          бе ти си "изрод" бе, направо ме разбиваш, постоянно ме изненадваш, отваряй едно ателие и почвай, ти си само за тая работа
                          -------Honda CR-V 128к.с.--------
                          "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                          Коментар


                          • До: От нищо нещо...

                            И аз да пусна нещо което донаправих наскоро. Отначало беше това на първата снимка. При изтърване на земята парчето от втората снимка се откърти от цялото. Ядосах се и направих останалото.
                            Дръжката се състои от алуминий, кожа, рог от елен и бакелит.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: От нищо нещо...

                              Първоначално публикуван от diehard414 Преглед на мнение
                              И аз да пусна нещо което донаправих наскоро. Отначало беше това на първата снимка. При изтърване на земята парчето от втората снимка се откърти от цялото. Ядосах се и направих останалото.
                              Дръжката се състои от алуминий, кожа, рог от елен и бакелит.
                              Добре, че си го изпуснал, станал е страхотен нож след донаправянето.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: От нищо нещо...

                                Браво за дръжката но тоя дамаст не е читав нещо
                                Дай малко инфо от къде е че да знаем да не пазарим
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X