Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нищо нещо...

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: От нищо нещо...

    След като са слепени,готовото парче се оформя и заприличва на нещо такова.
    Прикачени файлове
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • До: От нищо нещо...

      По натам вече е ясно, как стават нещата.

      .... малко рог,фибър,месинг и накрая се получи нещо такова.
      Прикачени файлове
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • До: От нищо нещо...

        Ще трябва да внимаваш при общото шлайфане и обработка заради различната твърдост на дърветата. При другия тип дръжки между дърветата имаш кост, месинг и червена хартия, а тук се опират дърво в дърво и може да има малка разлика. Но си мисля, че при внимателно шлайфане това може да се избегне.
        Направо ме кефи как и от отпадъка правиш нещо използваемо, утре като се видим ще ми покажеш.
        ПП аз докато пиша, ти си постнал готовото изделие, страхотно е. Даже дръжката от "отпадъците" станало по-интересна и оригинална от тези от "стандартен" материал
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: От нищо нещо...

          Чудесен е станал.Ако имаш път (или някой твой познат )към Балчик пусни едно ЛС .Имаш обещан един мамутски прешлен
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • До: От нищо нещо...

            Само една снимчица,колкото за бегла инфо...подробности(за да не товаря поста си): http://sa4mo.snimka.bg/hobby/skin-r.412804 еми..фърляйте камъньето...финиш и кания - по-после, със здраве!
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: От нищо нещо...

              Злати нарязах ги, днеска бичим,цепим и трошим.

              ... те това излезна като мАт`рял,много фира, но и много използваеми парчета,стига да има само кой да прави.
              Прикачени файлове
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • До: От нищо нещо...

                Фирата е голям проблем, но тия парчета дърво са рязани преди поне 5 години в Мозамбик, съхнали са частично там, после са пътували дотук и са седели на студено в гараж. От смяната на температурата и влажността няма как да не се напукат, все пак са доста къси и малки. Но ти не ги мисли, като свършат, пак ще вземем. Сега уикенда отивам на едно място на почивка, дето знам, че има добре изсъхнала череша, ще пробвам да изпрося или открадна едно пънче към метър. Не е кой знае какъв фладера, но цвета и плътността са отлични.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: От нищо нещо...

                  Скинъра е завършен(че и накървен-два пъти се рязах,докато го точих)
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: От нищо нещо...

                    Вече мога спокойно да продължа/покажа какво се случи с мАт`ряла, и дървения и железния.
                    Нищо ново като начин на изработка.Просто различни комбинации от материали.

                    ....това е.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-10-09, 20:30.
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • До: От нищо нещо...

                      Кожените занимавки.
                      ... и приключени на цяло. това е.
                      Прикачени файлове
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • До: От нищо нещо...

                        Казват,че "Краставите Магарета се намирали сами" преди няколко дни получих едно пакетче, и хоп какво имамахме вътре....
                        ....острие от кутер (толкова го приказвахте в другата тема,че ....).
                        Благодаря на колегата sa4mo сега то ще е на дневен ред.
                        .... да видим какво ще излезе.
                        Прикачени файлове
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • До: От нищо нещо...

                          Днес видях няколко от тези красавци на живо (само дано Злати не го спрат полицаи, че... ). Наистина невероятна красота. Само не знам как да някой би му се откъснало от сърцето да ги използва
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • До: От нищо нещо...

                            Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                            Днес видях няколко от тези красавци на живо (само дано Злати не го спрат полицаи, че... ). Наистина невероятна красота. Само не знам как да някой би му се откъснало от сърцето да ги използва
                            Тоше, питаш ли ме на мен кво ми е. Пепи е изработил страхотни бижута, студената красота на метала и топлата комбинация от дърво, кост и месинг е направо... А каниите с гравирана кожа просто окончателно завършват нещата. Аз нямам сърце и ще ползвам тия ножове и за рязане по предназначени, щото душата на ножа е силна когато работи, но тоя с гравираната дръжка от еленов рог е такова произведение на изкуството, че него поне засега ще запазя като скъп спомен от майсторлъка и щедростта на Пепи без да го мъча с работа.
                            Да знаете, на живо са сто пъти по-красиви, а съвършенството на изработката е върховно.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: От нищо нещо...

                              И аз да се намеся,вчера го видях /ножа на Злати/,наистина хвала за майсторлъка,ама и реже.
                              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                              Коментар


                              • До: От нищо нещо...

                                Люта работа.
                                А червените пластинки какво са, и за какво са? Само украшение, или без тях не става?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X