Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - резултат от анализа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Менли - резултат от анализа

    Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
    ....Моята счупена пружина била прецедент и други такива нямало и т.н...... и т.н...
    Брех, да му се не види, колко ли такива прецеденти чакат от ножчета, дето си стоят в кутиите?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0585.jpg
Прегледи:2
Размер:41.5 КБ
ID:5577125
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #77
      От: Менли - резултат от анализа

      Аз си мислч , че вече ни правят на мймуни , тоест сами се правим на такива .. да ги почваме тея мен-тели .. и да ги приключваме веднъж за винаги . Достатъчно време им дадохме да се поправят при добро желание. Все пак даси защитим интереса.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #78
        От: Менли - резултат от анализа

        Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
        Моята счупена пружина била прецедент и други такива нямало и т.н...... и т.н...
        Споко ,май аз пръв се похвалих че пружината ми сдаде багажа,колкото до "светването" и на мен казаха не само че са сгафили а и цитирам" са се тотално оа*али"
        Всички са ни уверявали за другата седмица но това май е наизустена реплика.За предназначението на великото творение - само за мезета става и за витрина.На тези от нас дето пружината се счупи остана варианта витрина!Засега витрината е празна
        Диско 300TDI
        Scott Purgatory
        0889 84 6161

        Коментар


        • #79
          От: Менли - резултат от анализа

          Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
          Миналата седмица(за кой ли път), ме увериха, че всичко е изяснено и разпращат ремонтираните.Между другото ме "светнаха",че са наистина са сгафили с ножа.Ама гафа е бил ,че тоя нож не ставал за офроудъри.Аз го разбрах,в смисъл,че не е дуракоустойчив.Демек,аз съм глупак, който използва ножа не по предназначение.Моята счупена пружина била прецедент и други такива нямало и т.н...... и т.н...
          Че за какво толкова екстремно можеш да ползваш едно джобно сгъваемо ножче особено техния модел ?
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #80
            От: Менли - резултат от анализа

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Че за какво толкова екстремно можеш да ползваш едно джобно сгъваемо ножче особено техния модел ?
            Аз,много добре знаех,какво мога да очаквам от ножче с такива параметри и затова поръчах 4 бр! Бях държал ножче на блейдфорума и ми хареса много.Особено и след отзивите на притежателя му.Има и клипчета,какво може.Осир......то на Менли, е имено в термообработката и до някаква степен в това,че нашия е с по-тънко сведено острие.Последвалите увъртания и оправдания от Ментелите .....................-имам думи,амааа .

            Коментар


            • #81
              От: Менли - резултат от анализа

              Първоначално публикуван от 3apu Преглед на мнение
              Купувам на додтавна цена, което за повредена партида и втора употреба, считам, че е добра цена. Иначе бих избрал нов нож директно от производителя. Просто, ако се оплаквате, ще ви "отърва", ако ви харесва признайте и си ги ползвайте със здраве!
              Къде да ти го пращам?


              Първоначално публикуван от 3apu Преглед на мнение
              Купувам на додтавна цена, което за повредена партида и втора употреба, считам, че е добра цена. Иначе бих избрал нов нож директно от производителя. Просто, ако се оплаквате, ще ви "отърва", ако ви харесва признайте и си ги ползвайте със здраве!
              08седемшест5едно513четири

              Коментар


              • #82
                От: Менли - резултат от анализа

                Имаш лично.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X