Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - резултат от анализа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Менли - резултат от анализа

    Жоро ( zoro-1) , ти нали беше казал , че ще си вземеш от другите ножчета , които не са за форума а стандартни . Можеш ли да кажеш , дали и това ножче има проблем с отрието ?
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #62
      От: Менли - резултат от анализа

      Преди около 13 дни ходи и от "Менли" ми дадоха едно непродадено а запазено за тях ножче, но и то е форумно. От стандартните нямаха възможност да ми продадат понеже още гонят други поръчки. Тези дни ще ходя пак и ще питам, но към момента остриетата са само от серийте с новото закаляване а то ...
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • #63
        От: Менли - резултат от анализа

        Толкова се изписа за тия ножчета, че станаха с история! След няколко години ще са с по-висока цена, ако някой иска да се раздели със своето, аз ще го взема.

        Коментар


        • #64
          От: Менли - резултат от анализа

          Първоначално публикуван от 3apu Преглед на мнение
          Толкова се изписа за тия ножчета, че станаха с история! След няколко години ще са с по-висока цена, ако някой иска да се раздели със своето, аз ще го взема.
          Така се раждат легендите
          Я за черния овен, я за черното ножче
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • #65
            От: Менли - резултат от анализа

            Оплаквате се ама никой не си предлага ножа за откупуване...

            Коментар


            • #66
              От: Менли - резултат от анализа

              Зари , как да ти предложа , нещо което нямам ?
              Моите ножчета за пратени преди повече от месец , и до сега нищо , ама ти ако искаш давай парите
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #67
                От: Менли - резултат от анализа

                Мойто си стои кротко в кутийката му, дори и не е прашасал все още. Не вярвам че след две години някой ще се сети за данданията покрай тези ножчета, така че надали те ще бъдат с някаква голяма стойността.

                Коментар


                • #68
                  От: Менли - резултат от анализа

                  Първоначално публикуван от 3apu Преглед на мнение
                  Оплаквате се ама никой не си предлага ножа за откупуване...
                  Щом искаш, един с номер 6х можеш да имаш с/у 100лв.
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • #69
                    От: Менли - резултат от анализа

                    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                    Щом искаш, един с номер 6х можеш да имаш с/у 100лв.
                    Видяхте ли, поскъпват!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Менли - резултат от анализа

                      Първоначално публикуван от 3apu Преглед на мнение
                      Оплаквате се ама никой не си предлага ножа за откупуване...
                      Питай го: http://www.offroad-bulgaria.com/show...73#post2431373
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Менли - резултат от анализа

                        Първоначално публикуван от 3apu Преглед на мнение
                        Видяхте ли, поскъпват!
                        Форумна инфлация кво да правиш
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #72
                          От: Менли - резултат от анализа

                          Купувам на додтавна цена, което за повредена партида и втора употреба, считам, че е добра цена. Иначе бих избрал нов нож директно от производителя. Просто, ако се оплаквате, ще ви "отърва", ако ви харесва признайте и си ги ползвайте със здраве!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Менли - резултат от анализа

                            Не че ни харесват, но са чудесен материал за музея на Менли, в кьошето "Не правете повече като тях!"
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Менли - резултат от анализа

                              Първоначално публикуван от 3apu Преглед на мнение
                              Купувам на додтавна цена, което за повредена партида и втора употреба, считам, че е добра цена. Иначе бих избрал нов нож директно от производителя. Просто, ако се оплаквате, ще ви "отърва", ако ви харесва признайте и си ги ползвайте със здраве!
                              Приятелю ти се подиграваш с нас.Чак пък втора употреба.Чисто нови и неупотребявани са си.Употребяваните са в Менли( или поне някои от тях)+ това 6 месеца откак е почнала сагата .То са чувства то е тръпка то е очкаване.Тамън ги пипнахме иииииииии...........И сега искаш на доставна цена.Тц.
                              Някой ще каже ли последно какво са обещали че моето виси от януари при създателите си?Че не съм ги чувал последните две три седмици
                              Диско 300TDI
                              Scott Purgatory
                              0889 84 6161

                              Коментар


                              • #75
                                От: Менли - резултат от анализа

                                Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                                Някой ще каже ли последно какво са обещали че моето виси от януари при създателите си?Че не съм ги чувал последните две три седмици
                                Миналата седмица(за кой ли път), ме увериха, че всичко е изяснено и разпращат ремонтираните.Между другото ме "светнаха",че са наистина са сгафили с ножа.Ама гафа е бил ,че тоя нож не ставал за офроудъри.Аз го разбрах,в смисъл,че не е дуракоустойчив.Демек,аз съм глупак, който използва ножа не по предназначение.Моята счупена пружина била прецедент и други такива нямало и т.н...... и т.н...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X