Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

    Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
    Ако някой вече е записан и трябва да си потвърди поръчката пише, че потвърждава, ако не е записан пише, че иска да се включи и го записвам последен.
    Взимам последния списък и го започвам. Даже ако искате да го преместя в първият пост и там да редактирам, ще е по-лесен за намиране?
    Може би все пък по-добре да се редактира в отделен пост, като аз го направил вече?

    Коментар


    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение

      Та всеки да пуска съобщение, а модератор на добавя в списъка.

      5бр. Потвърждавам. (за трети път )
      де ше е логото вече не ми пука
      Това съм предложил, ама щом има нова тема ако искате там да се записвате. Тук ще сложим съобщение, че тук е за обсъждане, а там е само за записване и потвърждаване.
      LZ1PER

      Коментар


      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
        Може би все пък по-добре да се редактира в отделен пост, като аз го направил вече?
        Писали сме заедно.
        Предлагам в другата тема да има само един списък в първия пост, който аз или Пепи Петракиев да редактираме. Всеки да пише в ново мнение каквото трябва, а ние ще редактираме първото. Списъкът ще е само един, актуален и лесно всеки ще вижда дали е в него или липсва!
        LZ1PER

        Коментар


        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

          Аз също мога да помогна със събирането на пари и евентуално обикаляне на някъде.Офиса ми е на бул."България" и "Тодор Каблешков" в София.Имам и Еконт наблизо.

          Коментар


          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

            Добре, със списъка въпроса е решен. Сега на реда следващият въпрос - крайната дата за записване за ножа и крайнята дата за събиране на парите?

            Коментар


            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones
              Ми ше пробвам да актуализирам списъка до колкото мога. Имам малко време.
              Аз се заех, но да напиша и тук.

              Който не е потвърдил своята поръчка нека го направи в нарочната тема!
              Тук нека остане за обсъждане на ножа и събиране на парите.


              Официален списък за сгъваем нож "Менли"!
              LZ1PER

              Коментар


              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                Копирам снимките в първия пост на темата за поръчките. Кажете и окончателната цена, за да я запиша там и да е ясно какво се плаща.
                Също така е редно да напишем там до кога трябва всичко да е потвърдено, за да е ясно до кога трябва да се потвърди.


                Не знам дали и как ще се разберете къде ще е логото, затова предлагам или да пуснем анкета и мнозинството да реши, за да не стане после объркване и някой да има сърдит, че логото му не е так, където е поискал. Второто нещо е, че ще е много по-лесно за изпълнение всички да са еднакви, а само номера да е уникален. Решете го това, че иначе ще стане мазало, ако всеки има индивидуално желание.
                LZ1PER

                Коментар


                • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                  Добавих анкета, за да се реши къде да бъде логото на форума.


                  п.п. Някой да напише окончателната цена, за да я добавя в другата тема?
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                    Нека дадем още 2-3 дни гратисен период, и после ще сложим крайна дата за записване. Да не забравяме и състезателите, ще им съберем ли от всеки по-малко?
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                      55 лв крайна цена , с това и свършва обсъждането за място на логото - то ще е отзад.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                        Добре, записано е в другата тема.
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"
                          След първия пост в тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171809&p=2294866#post2294866 нещата придобиват все повече яснота.Остава да се уточни въпроса със събирането на парите.
                          Някои колеги услужливо предложиха да събират парите в офисите си ,за което имат моите уважения.Но не всеки има възможност да ги внесе там.За мен по удобен ще бъде банков превод по сметка.
                          Затова смятам че въпроса е належащо да се уточни.

                          [LEFT]JEEP CHEROKEE 2.1 TD
                          [/LEFT]
                          [LEFT] HONDA MTX 200R Хубавата жена и хубавата кола трябва да могат да си въртят гъза.[/LEFT]

                          Коментар


                          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                            Извинете, какви са тези номера на логото на форума - 013 и 150 ? не схващам мястото им в логото?
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                              Това е номера на ножа от общата бройка.
                              При твоя случай 006 от 150, ако бройката на поръчката стане 150 ножа.

                              Коментар


                              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                                аз също предпочитам плащането по банкова сметка - нямам време да разнасям 50 лв. по адреси.
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X