Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Маркетинга не спи...
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
      Е хубава работа, кой не иска нови мерни прибори. Щом му радват окото на човека, нека си сложи. А за фенера нека си тренира действие с фенер и пистолет, лошо няма, повишават се уменията по този начин. Доказано е, че ножът е по-бърз от пистолета, но все пак носим ютиите с нас. Дано не му се налага на колегата, но в тъмното ако ви виждаш тритиевите мерни прибори а не си виждаш целта какъв е смисъла? Да разчитаме на стрелба по силует? Аз лично нямам опит в стрелба на тъмно с тритиеви мерни прибори, без осветление. Резултата би бил интересен, някой да сподели малко опит?
      Ако е за радост на окото, то работата е съвсем друга
      Там се допуска "волна програма", кой каквото иска и както го разбира. Но, помисли си да мъкнеш ежедневно цялото това "съоръжение" ?.
      Относно опита за стрелба на тъмно с тритиеви мерници, не знам кой може да сподели опит. Оставям настрана пълната законова несъвместимост, но дори и да стреляш по "чернокраки" на вилата не е добър избор, освен ако не са ти влезнали в спалнята докато спиш със семейството си вътре. При всички други случаи последствията ще бъдат за теб.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Последствията са според парите.Стрелбата с фенерче е специфична и доколкото аз съм запознат фенерчето трябва да е далеко от стрелеца и оръжието.Виждал съм снимка на поза за стрелба където лявата ръка с фенерчето е изпъната в страни, а дясната е изпъната напред с оръжието.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Може би е ако стрелят по фенера той да е максимално далеч от теб, а не близко до главата. Иначе за последствията си много прав - имаш ли пара=>адвокат с много "контакти" с правилни хора=> без присъда.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Ми ние точну тъй. С Боро Гардероба ни е сертифицирал един и същи инструктор, като аз имам още едно "курсченце" по темата "Стрелба в условия на намалена видимост" изкарано с едни пичове от зад Голямата Вода. Стойките с фенера са многоу различни и не изключват подцевния такъв. Имам предвид- в общият случай да - не е редно фенера да е пред тялото , но в малки затворени помещения "хариса" е неизбежен. Аз лично си имам TLR 2 и си го ползвам често често.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Правя уточнение!
              Това което съм споделил и мисля е за "цивилното" носене и употреба на КНО.
              Нещата при "служебните лица" командоси, барети, военнослужещи на мисии зад граница и т.н. накичени с всевъзможен "хардуер" са други.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Aз мога да си отговоря за себе си. На 6 км от вилата има самоковско село с 70% цигани. Зимата по време на големия сняг, когато не можехме да си вкараме колите по малките улички а ги паркирахме около основния път модата бяха акумулаторите - разбиват шофьорски прозорец, отварят предния капак, режат кабелите, прехвърлт акумулатора в тяхната кола и си тръгват. Това е последната мода, другите са си стандартните... познати на всеки. А фенерчето ми трябва понеже като прекъсне тока настава една гробна тишина и се чува всичко по двора - кучета, белки /котките ги поизядоха тази зима/ и тн./пак за инфо - през миналото лято един язовец си беше направил пътека да преминава покрай къщата, разбутваше камъни с тегло над 10 кг/ Та като излизам да гледам свой ли е, чужд ли е искам да ми е свободна едната ръка. Затова си търся нещо отдолу под пълнителя. Не мисля, че ще ми се наложи да стрелям в реална ситуация.
                А предпочитам да е под пълнителя, защото там имам сот и каса - пълнителя с фенер остава за постоянно горе и знам къде да го намеря като цъкват тока. От друга страна със скобата отдолу ще мога да си сложа по силен китайски фенер за по малко пари, отколкото са тези, "оригиналните" на релсите. Спорове не ми се започват
                Последно редактирано от Maksim; 07-04-12, 08:18.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Колега важното е на теб да ти харесва и да ти е удобно. Тук 100 човека да питаш 100 мнения ще има. Виж дали ще ти е удобен пълнителя, мое мнение е, че 19 зарядните понеже са по-дълги ще са по-удобни. Нямам опит с фенер и не съм сигурен, просто казвам какво мисля. Относно китайските фенери имам такива, на които Surefire не може да им стъпи на малкият пръст.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от Maksim Преглед на мнение
                    . Спорове не ми се започват
                    Какви спорове?
                    Както казва един известен съфорумец - "говорим си"
                    След като си го намислил и ти харесва....избора си е твой.
                    Както и всеки друг има право на собствен избор, пък били и те 100 от 100 различни.
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Здравейте колеги и аз влизам в клуба с Glock 19 GEN 3 Set! Колебанията ми, дали да е GEN 3 или GEN 4 наистина бяха много големи, но все пак изпитаното надделя. Вземах Set-а, основно заради по-мекия спусък, а и тритиевите прибори са Glock-овки, което e плюс на този китайски пазар, според мен. Хайде весели празници от мен!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Да ти е честита новата придобивка и да не ти се налага да я ползваш по предназначение - само за спорт и кеф

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Поне от две или три седмици чета и чета и препрочитам и не мога да реша 17 или 19 .... но поне вече съм решил че ще е Glock .

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Само с четене не става. Пробвай някъде поне да ги подържиш двата и ще прецениш. Моят съвет е 19.
                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от danmaxi Преглед на мнение
                              Поне от две или три седмици чета и чета и препрочитам и не мога да реша 17 или 19 .... но поне вече съм решил че ще е Glock .
                              Основния критерий в случая е големината на ръката ти!Аз в мойте шепи 19ката се губи,и за това си взех 17 GEN 4!пък и големия пищов винаги е по добре,а ако някой ти каже че не става за носене не вярвай ,а пробвай!
                              Проба му е майката .....но личното ми мнение е 17ка!
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Лично мое мнение е, че 17 е малко по-добре балансиран. Поне така го усещам. Пробвай и прецени.
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X